Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
22 sierpnia 2019

Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu

Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu
fot. Runmageddon

Nie lada wyzwanie czekać będzie na uczestników Runmageddonu Silesia JSW S.A. Organizator po raz pierwszy zaprosi ich do startu w wymagającej i jeszcze bardziej ekstremalnej formule Biegu 12 h. To będą pierwsze tego typu zawody, które nie dość, że trwać będą 12 godzin, to odbędą się na terenie, zwyczajowo niedostępnym - w Kopalni Węgla Kamiennego „Knurów-Szczygłowice” Ruch „Szczygłowice”.

W ciągu 12 godzin, około 100 osób podejmie się pokonania jak największej liczby okrążeń formuły Classic czyli 12 kilometrów najeżonych 50 przeszkodami. Jak poradzą sobie z tym zadaniem startujący?

- Przewidujemy, że najlepsi zawodnicy w ciągu 12 godzin zdołają przebiec dystans Classic’a przynajmniej 5 razy. Większość uczestników podczas tego czasu zrobi 3 pętle. To będzie naprawdę wymagające sportowe wyzwanie, dlatego w sposób szczególny zadbamy o startujących. Mogą liczyć na punkty regeneracyjne i ciepły posiłek.Pierwszy raz zaprosimy Runmageddończyków do wzięcia udziału w takiej konkurencji i cieszymy się, że możemy to właśnie zorganizować na terenie kopalni, gdyż to zapewni im maksimum wrażeń - mówi dyrektor Runmageddon Silesia Eryk Winiarski

Podczas kończącego wakacje weekendu chętni będą mogli zmierzyć się także z innymi, znanymi już  formułami:  INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) w niecodziennym górniczym klimacie. Wyzwanie sportowe przewidziano także dla najmłodszych. W sobotę 31 sierpnia, dzieci w wieku od 4-11 lat zmierzą się z dedykowaną im  trasą KIDS (1 km, 10 przeszkód).  Natomiast młodzież (12-15 lat) będzie mogła spróbować swoich sił pokonując dwukilometrowe wyzwanie, które urozmaici aż 15 różnych przeszkód.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie internetowej 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znaleźli ją z dziećmi w terenie zalesionym Znaleźli ją z dziećmi w terenie zalesionym

Czy można dostać mandat za bieganie po bieżni? Czy można dostać mandat za bieganie po bieżni?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Dżordż03.09.2019 9:41

Runmaggedon smiech na sali. Zrobcie 3mile w górę i 3mile w dół na Kurachii, a nie skakanie po wagonikach jak dzieci. Kolejna tępa impreza dla tępej masy bez ambicji

Gość27.08.2019 10:17

Czy uczestnicy będą biegać pomiędzy przystankami MZK?

Gość26.08.2019 6:38

Już widzę jak tłuste koty z ZZ zwierają swoje szeregi i biorą udział, żeby dać przykład braci górniczej. Żałosne.

Gość22.08.2019 19:26

Znowu zabawa dla calej polski z pieniedzy gornikow

daro22.08.2019 16:21

Czemu wtym roku nie ma w Pawłowicach ? Organizator zapewniał że spotkamy się tu za roj

do Gość Dziś o 15:2022.08.2019 16:11

Piwo w puszce z Biedronki.

Gość22.08.2019 15:20

A nagrody? Jakie nagrody?