Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
22 sierpnia 2019

Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu

Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu
fot. Runmageddon

Nie lada wyzwanie czekać będzie na uczestników Runmageddonu Silesia JSW S.A. Organizator po raz pierwszy zaprosi ich do startu w wymagającej i jeszcze bardziej ekstremalnej formule Biegu 12 h. To będą pierwsze tego typu zawody, które nie dość, że trwać będą 12 godzin, to odbędą się na terenie, zwyczajowo niedostępnym - w Kopalni Węgla Kamiennego „Knurów-Szczygłowice” Ruch „Szczygłowice”.

W ciągu 12 godzin, około 100 osób podejmie się pokonania jak największej liczby okrążeń formuły Classic czyli 12 kilometrów najeżonych 50 przeszkodami. Jak poradzą sobie z tym zadaniem startujący?

- Przewidujemy, że najlepsi zawodnicy w ciągu 12 godzin zdołają przebiec dystans Classic’a przynajmniej 5 razy. Większość uczestników podczas tego czasu zrobi 3 pętle. To będzie naprawdę wymagające sportowe wyzwanie, dlatego w sposób szczególny zadbamy o startujących. Mogą liczyć na punkty regeneracyjne i ciepły posiłek.Pierwszy raz zaprosimy Runmageddończyków do wzięcia udziału w takiej konkurencji i cieszymy się, że możemy to właśnie zorganizować na terenie kopalni, gdyż to zapewni im maksimum wrażeń - mówi dyrektor Runmageddon Silesia Eryk Winiarski

Podczas kończącego wakacje weekendu chętni będą mogli zmierzyć się także z innymi, znanymi już  formułami:  INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) w niecodziennym górniczym klimacie. Wyzwanie sportowe przewidziano także dla najmłodszych. W sobotę 31 sierpnia, dzieci w wieku od 4-11 lat zmierzą się z dedykowaną im  trasą KIDS (1 km, 10 przeszkód).  Natomiast młodzież (12-15 lat) będzie mogła spróbować swoich sił pokonując dwukilometrowe wyzwanie, które urozmaici aż 15 różnych przeszkód.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie internetowej 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie ukończyli ultramaraton górski,  240 km! Jastrzębianie ukończyli ultramaraton górski, 240 km!

Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Dżordż03.09.2019 9:41

Runmaggedon smiech na sali. Zrobcie 3mile w górę i 3mile w dół na Kurachii, a nie skakanie po wagonikach jak dzieci. Kolejna tępa impreza dla tępej masy bez ambicji

Gość27.08.2019 10:17

Czy uczestnicy będą biegać pomiędzy przystankami MZK?

Gość26.08.2019 6:38

Już widzę jak tłuste koty z ZZ zwierają swoje szeregi i biorą udział, żeby dać przykład braci górniczej. Żałosne.

Gość22.08.2019 19:26

Znowu zabawa dla calej polski z pieniedzy gornikow

daro22.08.2019 16:21

Czemu wtym roku nie ma w Pawłowicach ? Organizator zapewniał że spotkamy się tu za roj

do Gość Dziś o 15:2022.08.2019 16:11

Piwo w puszce z Biedronki.

Gość22.08.2019 15:20

A nagrody? Jakie nagrody?