Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 sierpnia 2019

Mężczyzna zaatakował siekierą rodzinę. Cudem przeżyli

Mężczyzna zaatakował siekierą rodzinę. Cudem przeżyli Fotografia archiwalna – ilustrująca
fot. KMP Jastrzębie

Dramatyczne wydarzenia miały miejsce w sobotę w jednym z jastrzębskich domów. 37-latek uderzał siekierą w drzwi, a następnie zaczął wybijać szyby w domu. Zdemolował i podpalił stojące przed budynkiem auta.

Zgłoszenie o nieproszonym i niebezpiecznym gościu dotarło do Komendy Miejskiej Policji w sobotę około godziny 14:00.  Na miejsce natychmiast wysłano w trybie pilnym policyjny patrol. Po przybiciu na miejsce na ulicę Osińską policjanci zobaczyli płonący samochód. Przerażona rodzina uciekła z domu do sąsiada.

Jak informuje jastrzębska policja, przybyli na miejsce mundurowi zaczęli gasić samochód i polewać wodą z węża ogrodowego posesje, aby ta nie stanęła w ogniu. W tym czasie sprawca zdarzenia ukrywał się w zaroślach z siekierą. Na polecenie funkcjonariuszy nie stawiał oporu, odłożył ją i został obezwładniony i zakuty w kajdanki.

Powodem wizyty 37-letniego rybniczanina w Jastrzębiu była chęć zobaczenia się z 9-letnim synem. W tym celu udał się do domu swoich byłych teściów, gdzie również przebywała jego była żona. Mężczyzna wkrótce zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na klatce schodowej? Pożar na klatce schodowej?

Jak zachować się, gdy terroryści zaatakują? Jak zachować się, gdy terroryści zaatakują?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Olek26.08.2019 18:42

Lepszy bo mieszka poza miastem hahaha Nasi chłopcy nie potrafią trzymać nawet siekiery w ręce. Jako mi tej lali nie szkoda.

Ja26.08.2019 12:53

Do Jola. Ty tepa gorolico :) w Jastrzębiu też nie brakuje psycholi! Nie będę Ci tu wymieniać bo każdy wie co tu się dzieje....

Pawel26.08.2019 10:39

Poznali się podobno w płazie na imprezie bo u nas brakuje porządnych chłopaków a później łzy w oczach.

Tymczasem...26.08.2019 10:27

Cena akcji JSW to 29,80 PLN.

Może zainwestował wcześniej w ich zakup wszystkie pieniądze i nie przewidział, że będą cały czas leciały na łeb.

inzynier BOLEK26.08.2019 10:03

Tak jechałem sobie wczoraj przez miasto i twierdze,że takiej szarości w mieście nigdy nie było jak teraz... Pod rządami PO-KO i jej hejterów z innowrocławia. ps. czas skosić trawę na alejach;)

Gość26.08.2019 9:31

Debil.

Radio Teheran z osadem górniczym26.08.2019 9:11

Rybnicki psychopata z wizytą w Jastrzębiu.

Pokaż wszystkie opinie (19)