Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 sierpnia 2019

Szkołę zalało szambo. Zatkała się rura

Szkołę zalało szambo. Zatkała się rura
fot. pixabay

W szkole Podstawowej nr 16 nastąpiła awaria szamba. Pracownicy szkoły usuwali nieczystości na zewnątrz budynku. Dyrekcja zwróciła się do magistratu o usuniecie awarii, tak aby zdążyć jeszcze przed początkiem roku szkolnego.

Sprawą zepsutego szamba w SP nr 16 zainteresowali się radni Piotr Szereda i Wojciech Marcol, którzy złożyli do prezydent miasta interpelację w tej sprawie.

- W szkole wystąpił problem z kanalizacją sanitarną. We wtorek i w środę pracownicy Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji sprawdzali, co jest powodem tego stanu rzeczy. W czwartek kamerą prześwietlili kanalizację w celu ostatecznego wyjaśnienia przyczyn awarii. Był zator na przyłączu, zostały podjęte kroki naprawcze - mówi rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

W magistracie podkreślają, że szkoła wymaga wykonania odprowadzenia wód deszczowych i gruntowych do zlewni rzeki Szotkówki. Inwestycja wiąże się z koniecznością zrobienia projektu i pozyskania uzgodnień, i takie będą wykonywane.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dwie osoby uwięzione na Wielkopolskiej Dwie osoby uwięzione na Wielkopolskiej

Jastrzębianin wygrał w lotto  ponad 900 tys. zł Jastrzębianin wygrał w lotto ponad 900 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Ix27.08.2019 11:49

Co to znaczy porządny radny, to twój kumpel, a poprzedni radny nie był porządny, zobaczymy co uda mu się załatwić dla Moszczenicy, bo jak na razie to nic a to co jest to z poprzedniej kadencji .Praca radnego uzaleźniona jest od pieniędzy jakie uda mu się wydrzeć z Urzędu Miasta . Życzę powodzenia Panie Wojtku

dyrektor sp 1627.08.2019 8:48

bo wojtek jest z pisu

Tytus27.08.2019 7:03

Nareszcie mamy w Moszczenicy pożądanego Radnego. Panie Wojtku tak trzymać.

W przenośni i dosłownie 26.08.2019 19:49

Cały nasz kraj zalewa Pisowskie szambo. Świat nam się kończy, bo skutki pożarów lasów na świecie odczujemy śmiercią. A są głupcy, którzy się cieszą. To ci co łamią wszelkie prawa nakazane i kultury. Bębnienie z samochodów na które policja nie reaguje szybka jazda, krzyki i głośna muzyka po 22:00 świadectwo głupoty na które nik nie reaguje,bo może zostać fizycznie zaatakowany. Jakie je rozwiązanie? Czy pierwszy ma zaatakować zamiast zwracać uwagę. Już to się dzieje. Startujący z piskiem samochód z placu gdzie biegają dzieci dostał kamieniem. Kierowca uciekł, bo czekały na niego kolejne kamienie.

dyrektor sp 1626.08.2019 16:07

Jak se ktos przynius to byla! Dozynki!!! ohohoho! A tera idymy na jednego! I gupoty piszymy w necie hahaha

Gość26.08.2019 15:58

Ale wódka na dożynkach była?

Robert26.08.2019 15:56

Pilarska, skończ się ośmieszać

Ix26.08.2019 14:44

Nie trafione ! bigosu nie było ,srania też nie bylo, warto by było zastanowić się nad takim wpisem,odpocznij i prześpij się . Zapraszam na dożynki do Moszczenicy na drugi rok na inspekcję źebyś nie pisał głupot .
A pro po Twoje wpisy stają się nudne zrób sobie przerwę !

dyrektor sp 1626.08.2019 13:57

Srali Hanysy bigosem i innymi dobrociami wiejskiego zarła na dożynkach

Gość26.08.2019 12:02

@Obserwator

"na doźynkach w niedzielę mieszkańcy Moszczenica opowiadali swoje żale i wątpliwości "

Takie rzeczy to się mówi radnemu albo bezpośrednio w magistracie, a nie między sobą na dożynkach. Odwagi!

Pokaż wszystkie opinie (17)