Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
26 sierpnia 2019

Daniel potrzebuje waszej pomocy! Jest po wypadku na kopalni

Daniel potrzebuje waszej pomocy! Jest po wypadku na kopalni

Daniel ma 44 lata. W 1994 uległ poważnemu wypadkowi, w skutego którego konieczna była amputacja nogi.  Zakup protezy to wydatek przewyższający jego możliwości finansowe.

Z myślą o Danielu kibice GKS 1962 Jastrzębie założyli zbiórkę na portalu pomagam.pl. Każdy, nawet najmniejszy datek jest dużym wsparciem.

- Daniel ma 44 lata i dwóch synów w wieku 2 i 8 lat. Jest to nie tylko dobry mąż i ojciec, ale i osoba, która nigdy nie zastanawia się nad pomocą, jeśli ktoś takiej potrzebuje. Na co dzień pracuje w sklepie kibica GKS-u Jastrzębie i jest stałym bywalcem na meczach. Założyliśmy tę zbiórkę po to, by udowodnić, że niemożliwe staje się możliwym! Dzięki Państwa pomocy jesteśmy wstanie zdziałać naprawdę wiele i wierzymy, że osiągniemy wspólnie cel, jakim jest 35 tysięcy złotych. Jest to kwota niezbędna, jaką trzeba liczyć na protezę, która pomoże Danielowi lepiej funkcjonować i w końcu "stanąć na nogi". Jest to dla nas, nie tylko kibiców, alei przyjaciół bardzo ważne, dlatego bardzo prosimy Was o pomoc. Sprawmy, by mógł zagrać w piłkę z synami - piszą inicjatorzy zbiórki.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowca uderzył w światła i... uciekł Kierowca uderzył w światła i... uciekł

Cała jezdnia w butelkach. Powstał ogromny korek Cała jezdnia w butelkach. Powstał ogromny korek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
B05.11.2019 8:27

Na kopalni wypadek? To dostał odszkodowanie... Pewnie na wcze przewalił

byk30.08.2019 8:18

To niech Spółka sfinansuje mu protezę lub tłuste koty z Związków zawodowych gdzie pieniadze u nich idą na inne głupstwa. To powinni sie wykazać.

radio kowboj28.08.2019 19:24

Platforma siepomaga się kłania, a nie wylewanie swoich żali na forum i czekanie na bezinteresownego sponsora

Gość28.08.2019 13:33

No ale w czym problem?

Są przecież dedykowane takim akcjom portale, na których organizuje sie publiczną zrzutkę dla potrzebujących.

Należy tam wyraźnie podać cel i kwotę. Poza tym kibice krzykacze mogliby jakąś fundację również założyć, nie?

Gość26.08.2019 21:04

Pomagajmy biednej matce, szlachetne paczki i remonty bo biedna ma 4 dzieci 500 plus na każde ale jest biedna. Pomagajmy staruszce bo państwo zostawilo ja z głosowa emerytura ma dzieci w Niemczech które dają kasę ale ona ślę na rydzyka. Dajmy bo biedna. To jest nierozsadne Pomaganie każdemu jak zapieje. Wyreczanie odpowiednich urzędów a ludzie prawdziwie potrzebujacy milczą bo ich wstyd prosić. Takim się pomaga.,szczerze nie na pokaz.

Do 16:4526.08.2019 20:32

Nie rozumiem tego apelu pomagajmy z rozsądkiem? Mozesz mi "gościu" wyjaśnić? Każdy przecież może pomóc na ile może, super inicjatywa. Pozdrawiam czytających

Gość26.08.2019 19:33

Dobry pomysł! Popieram!

Pokaż wszystkie opinie (21)