Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
26 sierpnia 2019

Daniel potrzebuje waszej pomocy! Jest po wypadku na kopalni

Daniel potrzebuje waszej pomocy! Jest po wypadku na kopalni

Daniel ma 44 lata. W 1994 uległ poważnemu wypadkowi, w skutego którego konieczna była amputacja nogi.  Zakup protezy to wydatek przewyższający jego możliwości finansowe.

Z myślą o Danielu kibice GKS 1962 Jastrzębie założyli zbiórkę na portalu pomagam.pl. Każdy, nawet najmniejszy datek jest dużym wsparciem.

- Daniel ma 44 lata i dwóch synów w wieku 2 i 8 lat. Jest to nie tylko dobry mąż i ojciec, ale i osoba, która nigdy nie zastanawia się nad pomocą, jeśli ktoś takiej potrzebuje. Na co dzień pracuje w sklepie kibica GKS-u Jastrzębie i jest stałym bywalcem na meczach. Założyliśmy tę zbiórkę po to, by udowodnić, że niemożliwe staje się możliwym! Dzięki Państwa pomocy jesteśmy wstanie zdziałać naprawdę wiele i wierzymy, że osiągniemy wspólnie cel, jakim jest 35 tysięcy złotych. Jest to kwota niezbędna, jaką trzeba liczyć na protezę, która pomoże Danielowi lepiej funkcjonować i w końcu "stanąć na nogi". Jest to dla nas, nie tylko kibiców, alei przyjaciół bardzo ważne, dlatego bardzo prosimy Was o pomoc. Sprawmy, by mógł zagrać w piłkę z synami - piszą inicjatorzy zbiórki.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomagajmy Klaudii! Czeka ją żmudna rehabilitacja Pomagajmy Klaudii! Czeka ją żmudna rehabilitacja

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
byk30.08.2019 8:18

To niech Spółka sfinansuje mu protezę lub tłuste koty z Związków zawodowych gdzie pieniadze u nich idą na inne głupstwa. To powinni sie wykazać.

radio kowboj28.08.2019 19:24

Platforma siepomaga się kłania, a nie wylewanie swoich żali na forum i czekanie na bezinteresownego sponsora

Gość28.08.2019 13:33

No ale w czym problem?

Są przecież dedykowane takim akcjom portale, na których organizuje sie publiczną zrzutkę dla potrzebujących.

Należy tam wyraźnie podać cel i kwotę. Poza tym kibice krzykacze mogliby jakąś fundację również założyć, nie?

Gość26.08.2019 21:04

Pomagajmy biednej matce, szlachetne paczki i remonty bo biedna ma 4 dzieci 500 plus na każde ale jest biedna. Pomagajmy staruszce bo państwo zostawilo ja z głosowa emerytura ma dzieci w Niemczech które dają kasę ale ona ślę na rydzyka. Dajmy bo biedna. To jest nierozsadne Pomaganie każdemu jak zapieje. Wyreczanie odpowiednich urzędów a ludzie prawdziwie potrzebujacy milczą bo ich wstyd prosić. Takim się pomaga.,szczerze nie na pokaz.

Do 16:4526.08.2019 20:32

Nie rozumiem tego apelu pomagajmy z rozsądkiem? Mozesz mi "gościu" wyjaśnić? Każdy przecież może pomóc na ile może, super inicjatywa. Pozdrawiam czytających

Gość26.08.2019 19:33

Dobry pomysł! Popieram!

Eryk 26.08.2019 16:48

Pomagajmy! Niech ztego wyjdzie coś dobrego. Można wspomóć kolegę w potrzebie. To pożądane i potrzebne zachowanie!

Pokaż wszystkie opinie (20)