OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
OBI - Billboard
27 sierpnia 2019

Trzyosobowa rodzina cudem uniknęła śmierci

Trzyosobowa rodzina cudem uniknęła śmierci
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W nocy z soboty na niedzielę na ulicy Cieszyńskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Niewiele brakowało, aby śmierć poniosła trzyosobowa rodzina.

21-letni kierowca samochodu marki BMW jechał ulicą Cieszyńską i na łuki drogi wyleciał z jezdni. Było to zagrożeniem dla innych kierowców, którzy zostali zmuszeni do ucieczki. Mimo to 34-letni kierowca pojazdu marki Renault Megane, wiozący żonę i dziecko, zderzył się z BMW.

- Uszkodzeniu uległa lampa oświetlenia drogowego, płot i brama posesji, a także częściowo elewacja budynku.  21-letni kierowca został przekazany ratownictwu medycznemu i przewieziony do szpitala - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak ustalili mundurowi wszyscy pasażerowie BMW byli pijani i wracali z imprezy. 21-latek nie miał prawa do kierowania samochodem.  Za swój czyn odpowie przed sądem.

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Pijany pieszy wpadł pod samochód Pijany pieszy wpadł pod samochód

Uderzył w inny samochód a następnie w drzewo Uderzył w inny samochód a następnie w drzewo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Mieszkaniec28.08.2019 7:21

Szkoda że nie skosił wszystkich tu komentujących bo to co widze to porażka nie jesteście lepsi a każdy popełnia błędy grunt to wyciągnąć z nich lekcje a nie od razu wieszać psy na kimś jesteście gorszymi potworami niż ten chłopak ja mu życzę wszystkiego dobrego

Mieszkaniec jastrzebia 28.08.2019 0:04

Tak jak tytuł mówi tak było o włos od śmierci. Tak szybko jadącego samochodu jeszcze nie widziałem a szczególnie w tym miejscu gdzie dochodzi do tyłu wypadków. Osoba bez prawa jazdy pijana i która zna drogę dobrze bo mieszka przy niej i tak nieodpowiedzialne zachowanie to zasługuje na odpowiednią karę. Był taki huk ze na nogi postawiło pół ulicy cieszyńskiej. Mam Nadzieję ze sad będzie sprawiedliwy i oceni surowo ten czyn a ten chłopak nigdy juz nie wysiadzie do samochodu i nie będzie zagrożeniem dla innych.

Radio Islamabad27.08.2019 20:07

Dobrze by było gdyby policja zaczęła sprawdzać różne trupy co stoją pod halą jakieś stare zdezelowane bmw czy golfiki robią rajdy aleją ;)

Tylko fizyczna likwidacja !27.08.2019 13:55

Jeśli taki osobnik siada za kierownicą i pędzi, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia jakie sobą stwarza, to nie powinien być sądzony, bo jest osobą niepoczytalną. Nie może żyć na nasz rachunek w zakładzie zamkniętym, bo jeszcze nie zapracował na naszą opiekę. Może być tylko zlikwidowany a jego serce, czy inne przydatne organy powinny uratować człowieka, który na to zasługuje.

KAZ27.08.2019 11:33

Nic mu nie zrobią. Prawo w Polsce broni bandytów. Ofiara jest traktowana jak przestępca. Gdyby na ulicach były patrole byłoby bezpieczniej. Obecnemu rządowi zależy na tym aby Polacy się pozabijali. A to siekiera, a to nóż, a to pijani kierowcy. Bezkrólewie.

Gość27.08.2019 11:13

Samochody ot tak nie wylatują z łuku drogi.

Chyba, że był to samochód autonomiczny.

W takim razie co robił tam człowiek, żartobliwie nazwany kierowcą?

KAZ27.08.2019 11:04

Kara śmierci.

Pokaż wszystkie opinie (10)