Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 sierpnia 2019

Ogromne bańki mydlane opanują Jastrzębie

Ogromne bańki mydlane opanują Jastrzębie
fot. materiały prasowe

W czwartek banki mydlane opanują Jastrzębie. Powstaną z około 600 litrów płynów. Na „Bubble Day" zaproszeni są wszyscy mieszkańcy.

Bańki będzie można obserwować, ale tez tworzyć już jutro, czyli w czwartek. Impreza odbędzie się na parkingu przed halą widowiskowo-sportową w godzinach 13-19. W programie przewidziano oczywiście puszczanie ogromnych baniek mydlanych, gry i zabawy dla dzieci. Będzie też zamek dmuchany. Na miejscu przewidziano również strefę gastronomiczną.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czekają na krew przed halą widowiskowo-sportową Czekają na krew przed halą widowiskowo-sportową

Eksplozja kolorów w sobotę! Eksplozja kolorów w sobotę!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
byk30.08.2019 8:20

do Leszek. Ciebie też osiołku jeden. Dobra zabawa dla dzieic.

Matka29.08.2019 18:25

Żałuję że poszliśmy. Wielki niewypał !!!

Gość29.08.2019 17:45

Czy te bańki to pomysł mosiru? Kto to zorganizował? Szacowni włodarze jeżeli zapraszacie dzieci i macie wypasiona gastronomię to dajcie stoły żeby można usiąść i zjeść. Taka atrakcją przyciąga małe dzieci z matkami, kobiety w ciąży które muszą stać w 40 stopniowym upale. Wystawiono jeden parasol i 5 leżaków podejście miasta lekcewazace. Zamiast płacić za byle jakie atrakcje przekazcie pieniądze na budowę mostu.

Słońce Peru mistrz bajeru 29.08.2019 13:25

Gość jak jesteś dziadem i nie stać cię na loda za 4 złote może po prostu poszukaj dodatkowej pracy???

Gość28.08.2019 18:11

Już nie mogę się doczekać strefy gastronomicznej. Moje dzieci uwielbiają maleńkie lody za 4 zł z Dąbrówki i fryturra uniwaru samo zdrowie.

Radio Teheran28.08.2019 14:50

"To brak ludzi wykształconych, chętnych do pracy są przeszkodą."

Za to jest nadmiar ludzi niewyksztalconych, wrecz polanalfabetow, ktorzy odpowiedzialni sa za decyzje i jakosc zycia. To - oczywiscie - zadna przeszkoda nie jest.

Gość28.08.2019 13:24

@do: "Radio Teheran"

"To brak ludzi wykształconych, chętnych do pracy są przeszkodą."

Ale żeś pojechał po bandzie, niezorientowany człowieku. Ludzie, których wymieniłeś, z powodzeniem pracują w Czechach, zarabiając na rękę 8700zł miesięcznie. Do tego socjal, bonusy, premie, darmowy transport i obiady.

Leszek28.08.2019 12:14

Inwestorów będzie można zobaczyć przez mydlaną bańke.

do: "Radio Teheran"28.08.2019 11:25

Masz kontakty międzynarodowe, więc pomóż, zamiast pytać. Inwestorzy nie chcą mieć nic do czynienia z mastem w którym są tacy jak ty.
To brak ludzi wykształconych, chętnych do pracy są przeszkodą. Co ktoś zacznie się interesować inwestowaniem, szybko rezygnuje. Brak ludzi do pracy, którzy nie wymagają szkolenia od podstaw i naddatek ludzi z PiS, na przykład Matusiak, którzy natychmiast się pojawiają u inwestora, przedstawiając swoje (partyjne) warunki. Oczywiście, "nikt w rządzie", nic o tym nie wie. Jak pseudo sprawiedliwy Ziobro rządzący ministerstwem sprawiedliwości.

Gość28.08.2019 10:42

Tykająca bomba ekologiczna z zapłonem w czwartek.

Pokaż wszystkie opinie (12)