Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
28 sierpnia 2019

Ogromne bańki mydlane opanują Jastrzębie

Ogromne bańki mydlane opanują Jastrzębie
fot. materiały prasowe

W czwartek banki mydlane opanują Jastrzębie. Powstaną z około 600 litrów płynów. Na „Bubble Day" zaproszeni są wszyscy mieszkańcy.

Bańki będzie można obserwować, ale tez tworzyć już jutro, czyli w czwartek. Impreza odbędzie się na parkingu przed halą widowiskowo-sportową w godzinach 13-19. W programie przewidziano oczywiście puszczanie ogromnych baniek mydlanych, gry i zabawy dla dzieci. Będzie też zamek dmuchany. Na miejscu przewidziano również strefę gastronomiczną.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czekają na krew przed halą widowiskowo-sportową Czekają na krew przed halą widowiskowo-sportową

Eksplozja kolorów w sobotę! Eksplozja kolorów w sobotę!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
byk30.08.2019 8:20

do Leszek. Ciebie też osiołku jeden. Dobra zabawa dla dzieic.

Matka29.08.2019 18:25

Żałuję że poszliśmy. Wielki niewypał !!!

Gość29.08.2019 17:45

Czy te bańki to pomysł mosiru? Kto to zorganizował? Szacowni włodarze jeżeli zapraszacie dzieci i macie wypasiona gastronomię to dajcie stoły żeby można usiąść i zjeść. Taka atrakcją przyciąga małe dzieci z matkami, kobiety w ciąży które muszą stać w 40 stopniowym upale. Wystawiono jeden parasol i 5 leżaków podejście miasta lekcewazace. Zamiast płacić za byle jakie atrakcje przekazcie pieniądze na budowę mostu.

Słońce Peru mistrz bajeru 29.08.2019 13:25

Gość jak jesteś dziadem i nie stać cię na loda za 4 złote może po prostu poszukaj dodatkowej pracy???

Gość28.08.2019 18:11

Już nie mogę się doczekać strefy gastronomicznej. Moje dzieci uwielbiają maleńkie lody za 4 zł z Dąbrówki i fryturra uniwaru samo zdrowie.

Radio Teheran28.08.2019 14:50

"To brak ludzi wykształconych, chętnych do pracy są przeszkodą."

Za to jest nadmiar ludzi niewyksztalconych, wrecz polanalfabetow, ktorzy odpowiedzialni sa za decyzje i jakosc zycia. To - oczywiscie - zadna przeszkoda nie jest.

Gość28.08.2019 13:24

@do: "Radio Teheran"

"To brak ludzi wykształconych, chętnych do pracy są przeszkodą."

Ale żeś pojechał po bandzie, niezorientowany człowieku. Ludzie, których wymieniłeś, z powodzeniem pracują w Czechach, zarabiając na rękę 8700zł miesięcznie. Do tego socjal, bonusy, premie, darmowy transport i obiady.

Pokaż wszystkie opinie (12)