Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°14°
28 sierpnia 2019

Wybuchł pożar w kopalni należącej do JSW

Wybuchł pożar w kopalni należącej do JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Groźny pożar wybuchł na terenie kopalni należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej - Knurów Szczygłowice.  Ewakuowano pracowników. W akcji wzięło udział 17 zastępów PSP. 

W kopalni, tuż przed godz. 19:00, zapalił się taśmociąg służący do płukania węgla. Zapalił się pył węglowy w wieży o wysokości około 45 metrów. Strażacy ewakuowali 60 osób. Na razie brak informacji o poszkodowanych.  Strażacy opanowali sytuację. W akcji brało udział 17 zastępów PSP.

Aktualizacja: Pożar został opanowany około godziny 21:50. O godzinie 22:25 zakończono działania. Nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia. 

 

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Pijany pieszy wpadł pod samochód Pijany pieszy wpadł pod samochód

Pomagajmy Klaudii! Czeka ją żmudna rehabilitacja Pomagajmy Klaudii! Czeka ją żmudna rehabilitacja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Prezesunio05.09.2019 8:56

Ryl słuchaj no : ty to jesteś przepocony homont :'

byk30.08.2019 8:16

Dozór za ich dupska brać. Nie chodza jak bóle po kościach i siedza w biurach w kańciapach.

ryl29.08.2019 17:00

tasma się paliła - przecież są zabezpieczenia i napędy są czyste -Chyba - jest dozór , obsługa , kontrole dzienne itd.,-Chyba - prezesunio do tłumaczenia wysyła deczke a sam się schował bo nie bedzie tłumaczył swoich z knurowa, oj tam ,oj tam.

Nieznana29.08.2019 10:49

Ludzie dajcie Temu Człowiekowi spokuj każdy ma prawo do własnych realizacji A nikt wam nie każe na tego Pana głosować. Żal wam dupkę ściska że człowiek się realizuje w życiu czy kradnie czy nie to już są od tego inne władze by to sądzić A nie wy

Coś pięknego29.08.2019 9:36

Wystarczy, że dowiedział się o tym Grzegorz Matusiak i pobłogosławił wraz z Ryśkiem Czarneckim. Obaj zgarną z tej okazji forsę i zadowoleni będą się dalej rozglądać za nowymi możliwościami ograbienia nas z okazji, bez okazji.

Radio Teheran29.08.2019 8:01

@menel

Był Prezes w hełmie tyłem na przód, jak ma w zwyczaju nosić.

menel28.08.2019 23:43

a Pawlak {PSL} tam był ? ze swoimi chłopami OSP :}

Pokaż wszystkie opinie (9)