Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
29 sierpnia 2019

Jastrzębianie kandydują z list Konfederacji do Sejmu

Jastrzębianie kandydują z list Konfederacji do Sejmu
fot. Konfederacja Wolność i Niepodległość

Kolejni jastrzębianie znajdą się na listach kandydatów na posłów. Tym razem swoje listy ogłosiła Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Kandydatami na posłów z listy Konfederacji są również jastrzębianie: Tadeusz Maron, Paweł Piechoczek, Justyna Kucharczyk. Liderem listy jest Roman Fritz z Rybnika. Kandydatem do Senatu jest Mateusz Kania.

- Głównymi postulatami Konfederacji są ochrona tradycyjnych wartości oraz życia poczętego, wzmocnienie polskiej armii, rzeczywiste opodatkowanie zagranicznych koncernów, ochrona polskiego przemysłu wydobywczego, oraz własności prywatnej. Konfederaci  sprzeciwiają się agresywnej propagandzie prowadzonej przez tzw. środowiska LGBT. Sceptycznie podchodzą, do coraz większej obecności wojsk USA w Polsce, oraz uległej polityki PiS wobec USA i Izraela - informuje Konfederacja.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstała drużyna Kidawy-Błońskiej w Jastrzębiu Powstała drużyna Kidawy-Błońskiej w Jastrzębiu

Kto zdobył najwięcej głosów w Jastrzębiu? Kto zdobył najwięcej głosów w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
Martin07.10.2019 23:33

Głosuje na Konfederację

gość07.09.2019 8:52

do godz. 19.34. Młodość, nie idzie w parze z kompetencjami. Ci Jastrzębianie startowali już nie raz, ale skutek był bardzo mierny.

Gość31.08.2019 19:14

Ja też dam im szansę

Gość30.08.2019 19:34

Ja z moją rodziną oddam na nich głos bo ich nie znam. Tych co znam i których plakaty zasmiecaja miasto tak dobrze znam że nie mam sumienia na nich głosować. Oddanie głosów na dwóch nieskutecznych to nienawiść miasta. Miasto potrzebuje zmian jakichkolwiek ale nie tych starych chłopów którzy pazury wbili w koryto. Nie wiedzą kiedy odejść ze sceny to my mieszkańcy musimy im pomóc.

To sem ja30.08.2019 17:46

xyz, godosz tak, jakby ktoś obrzezał ci dynię... Pojęcia nie masz o... pojęciach.
A wstydem dla Polski są polityczne parady zboków (finansowane z zagranicy) i twardogłowi wyborcy poko-munistów.

Radio Teheran30.08.2019 15:19

"katechetów"

Co? To katecheta nie musi uczyc milosci i tolerancji, moze byc ksenofobem i homofobem?

Gość30.08.2019 8:33

Przez takich kandydatów katechetów czy tych dwóch na zdjęciu powyżej ludzie nie chodzą na wybory. Patrzeć się nie da a słuchać nie ma czego. Leśne dziadki i garstka oszolomow. Gadowski marusiak Piechoczek co zrobili poza złem *dla miasta Nic tylko dla swoich. Pogonic towarzystwo nie głosować.

Pokaż wszystkie opinie (31)