OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
OBI - Billboard
30 sierpnia 2019

Nowy pomysł na ekologię - gazetka z promocjami

Nowy pomysł na ekologię - gazetka z promocjami

Wiesz, że wystarczy mała zmiana codziennych nawyków, by zadbać o środowisko? Zobacz, jak możesz to zrobić, planując codzienną listę zakupów.

Lubisz polować na okazje i dbać o to, by Twoje zakupy były w pełni przemyślane? Jeśli tak, to z pewnością korzystasz z gazetek dostępnych w supermarketach. Co tydzień pojawia się nowa, w której zamieszczane są najważniejsze promocje, jak i nowe produkty, które teraz bądź niedługo pojawią się w ofercie. Nie wyobrażasz sobie zakupów bez uprzedniego przejrzenia wszystkich gazetek promocyjnych z marketów, które zazwyczaj odwiedzasz? Od dziś możesz robić to w sposób, który jest proekologiczny, a do tego zdecydowanie wygodniejszy! 

Codzienna dbałość o środowisko 

Codziennie każdy z nas podejmuje szereg decyzji, które bezpośrednio wpływają na środowisko naturalne. Wbrew pozorom te drobne wybory w ostatecznym rozrachunku mają ogromne znaczenie. Gdyby każda osoba idąca na zakupy brała ze sobą materiałową torbę i nie korzystała z jednorazowych toreb foliowych, to ilość plastiku, jaki codziennie zużywamy, znacząco by się zmniejszyła. 

Dlatego warto zastanowić się, jak możemy zmienić nasze codzienne nawyki, by były one korzystniejsze dla środowiska. Jednym z takich małych kroków może być przeglądanie gazetek z promocjami w internecie, zamiast korzystania z papierowych, drukowanych wersji. Przy każdej wydrukowanej tonie papieru ginie aż 17 drzew. Wystarczyłoby zrezygnować z papierowych gazetek promocyjnych, by zrobić coś dobrego dla planety, więcej pomysłów, jak codziennie działać ekologicznie, znajdziesz na stronie ekologia.pl

Gazetki promocyjne online 

Przeglądanie gazetek promocyjnych przez internet jest naprawdę proste, szybkie i ekologiczne. Wystarczy skorzystać z takiej strony, jak Kimbino, by przejrzeć oferty swoich ulubionych sklepów, takich jak Biedronka, Lidl, czy Kaufland. Arhelan gazetka także się tam znajdzie, dlatego nie musisz się obawiać, że na stronie będą zamieszczone tylko oferty z tych największych sklepów. Bez problemu sprawdzić ofertę także tych, które są znane głównie w Twojej okolicy. To projekt ekologiczny, który sprawia, że zużywa się mniej papieru, a jednocześnie poszukiwanie promocji i wyjątkowych okazji staje się naprawdę wygodne. 

Dlaczego korzystanie z takich gazetek online to dobry pomysł?

Po pierwsze - to oszczędność czasu. Nie musisz wybierać się do każdego interesującego Cię sklepu po gazetkę, tylko możesz ją przejrzeć, kiedy tylko zechcesz,  korzystając z odpowiedniej strony internetowej. Tym samym masz stały wgląd we wszystkie gazetki bez wychodzenia z domu. 

Po drugie gazetki promocyjne online umożliwiają także szybsze podzielenie się z innymi, produktami, które chcesz kupić. Wystarczy, że zrobisz screen, bądź podeślesz link do wybranej osoby. To zdecydowanie szybsze niż robienie zdjęcia gazetki, bądź opisywanie konkretnego produktu. 

Po trzecie - wszystkie gazetki, które chcesz przejrzeć, masz w jednym miejscu. Nie musisz ich składować w swoim mieszkaniu. Wchodzisz na stronę WWW, sprawdzasz i zamykasz kartę w przeglądarce. Nie tylko nie zużywasz niepotrzebnie papieru, jak i nie tworzysz nowych śmieci. 

Po czwarte - to ekologiczne rozwiązanie. Nie przyczyniasz się do zwiększenia ilości wycinanych drzew, a także pokazujesz sklepom, z których korzystasz, że papierowe gazetki to już przeżytek. 

Korzystanie z gazetek online to rozwiązanie, które z miesiąca na miesiąc staje się coraz popularniejsze, ułatwia wyszukanie promocji, nowych produktów, a także podzielenie się informacjami dalej. Do tego jest to rozwiązanie zdecydowanie lepsze dla ziemi niż drukowanie gazetek. Czy to nie wystarczająca zachęta, by zmienić sposób zapoznawania się z nowościami w ulubionych sklepach? 

 

Artykuł partnera

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Postindiustralnego muzeum nie będzie w Moszczenicy. Co z łaźnią? Postindiustralnego muzeum nie będzie w Moszczenicy. Co z łaźnią?

Jastrzębie miasto przedsiębiorczości? Jastrzębie miasto przedsiębiorczości?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Róza31.08.2019 16:04

Ja juz od dawna mam torbe z materiału na zakupy.