Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
3 września 2019

Rodziny potrzebujące poszukiwane. Można pomóc

Rodziny potrzebujące poszukiwane. Można pomóc
fot. pixabay

Każdy, kto zna rodzinę lub pojedyncze osoby  będące w trudnej sytuacji może zgłosić je do programu charytatywnego „Szlachetna Paczka”. Wolontariusze organizacji przeprowadzą z nimi rozmowę i zdecydują, czy otrzymają pomoc.

„Szlachetna Paczka” - to doroczna akcja charytatywna skierowana do osób potrzebujących tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Żeby jednak pomoc trafiła w ręce potrzebujących należy zgłosić taką rodzinę lub osobę. Następnie wolontariusze przeprowadzają z nimi wywiad i zdecydują czy pomoc zostanie do nich skierowana. Właśnie teraz nadszedł czas zgłaszania takich rodzin. To jastrzębianie wiedzą najlepiej do kogo pomoc powinna trafić. „Szlachetna Paczka” w naszym mieście liczy na waszą aktywność.

Osoby potrzebujące można zgłaszać u liderki projektu Edyty Malik pod numerem telefonu: 797 551 187 lub wysyłając jej prywatną informację na portalu społecznościowym facebook. Nie bądźmy obojętni zauważmy potrzebujących wokół nas!

Można też zostać wolontariuszem zgłaszając się za pośrednictwem strony internetowej, a następnie kliknąć wpisach do wyszukiwarki województwo śląskie i miasto Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

OPS doceniony za wybitne zaangażowanie w pracę OPS doceniony za wybitne zaangażowanie w pracę

Policjanci uczyli się jak ratować życie Policjanci uczyli się jak ratować życie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość03.09.2019 21:24

Głupi program popierający patologie

mops03.09.2019 17:51

to 500+ mało?

KAZ03.09.2019 9:50

Zgłaszam bagno jastrzębie.

Ja03.09.2019 8:18

Ja znam tylko miasto które potrzebuje pieniędzy na funkcjonowanie ,zgadniecie jakie?