Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
3 września 2019

Techniczne problemy z doładowaniem e- biletów

Techniczne problemy z doładowaniem e- biletów
fot. MZK Jastrzębie

Od 1 września Jastrzębie przeżywa „rewolucję” komunikacyjną. Pasażerowie nie od razu przyzwyczają się do zmian. W poniedziałek pojawił się problem z doładowaniem e-biletów.

Jak poinformował Międzygminny Związek Komunikacyjny w poniedziałek wieczorem, od godziny 21:00 do wtorku wystąpiły problemy techniczne związane z doładowaniem e-biletów. Miały potrwać do wtorku. Według zapowiedzi MZK we wtorek rano sytuacja powinna być już opanowana.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpłatna komunikacja w niedzielę i poniedziałek Bezpłatna komunikacja w niedzielę i poniedziałek

Można składać wnioski o zmianę rozkładu jazdy Można składać wnioski o zmianę rozkładu jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gosciowa04.09.2019 21:35

A może ktoś wie dlaczego Żabki wycofały się z doładowań e-kart?! To spore utrudnienie dla ludzi bo w niedzielę doładowanie e-karty jest możliwe w niedzielę handlową tylko w wybranych sklepach.A wiadomo ile jest niedziel handlowych w miesiącu, a od przyszłego roku ich nie będzie.

Gość04.09.2019 15:01

@mm Bo w Czechach wszystko jest lepsze ale po co brac przyklad od lepszych, skoro nasi wlodarze wszystko wiedza sami najlepiej? Praca na produkcji w Ostravie 8700zl na reke miesiecznie, a do tego premie, bonusy, socjale, darmowe autokary i obiady. A o rocznych odliczeniach od podatku w wysokosci 10 000zl nie wspomne.

mm03.09.2019 21:31

we Frydku Mistku, kupuje się bilet u kierowcy, w przeliczeniu wchodzi ok. 1.50 zł i można jechać gdzie się chce, nawet do zamku - 40 min.

Do LG Dziś o 13:0103.09.2019 15:10

Myślisz jak typowy pracownik tego przedsiębiorstwa nic nie rozumiesz tyle pieniędzy poszło na twoją edukację , co prawda tylko na poziomie gimnazjalnym ale i tak wszystko na nic,

Radio Teheran03.09.2019 15:06

@LG

Nie zrozumiales zagadnienia. Kart doladowac sie nie dalo, bo dziadostwo za miliony nawalilo.
Bilety papierowe zepsuc sie nie moga.
A jesli sadzisz, ze wszystko moze sie popsuc, to nieprawda - publiczne systemy powinny byc tak skonstruowane, zeby dzialac niezawodnie, jest na ten temat stosowne rozporzadzenie.
Zwiekszeniu niezawodnosci systemow informatycznych sluzy wiele rozwiazan.

Karte kazdy powinien moc sobie doladowac w domu przy komputerze a nie biegac do jakichs punktow.

Ann03.09.2019 15:05

Naładować ten bilet to jest sztuka, ciągle awarie. Nie lepiej byłoby zrobić jak w Czechach - wsiadasz kupujesz u kierowcy i bynajmniej nie za zawyżoną cenę, tylko normalną?

TV Kaból i osad gurniczy03.09.2019 13:34

MZK, PKM i co by tam jeszcze za twór przy tej ulicy Chlebowej czy Przemysłowej egzystował, mógłby rozwinąć skrzydła, ale wciąż ma podcinane przez pasażeów. Gdyby pasażerów w ogóle nie było, autobusom byłoby lepiej.

Pokaż wszystkie opinie (17)