Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
3 września 2019

Techniczne problemy z doładowaniem e- biletów

Techniczne problemy z doładowaniem e- biletów
fot. MZK Jastrzębie

Od 1 września Jastrzębie przeżywa „rewolucję” komunikacyjną. Pasażerowie nie od razu przyzwyczają się do zmian. W poniedziałek pojawił się problem z doładowaniem e-biletów.

Jak poinformował Międzygminny Związek Komunikacyjny w poniedziałek wieczorem, od godziny 21:00 do wtorku wystąpiły problemy techniczne związane z doładowaniem e-biletów. Miały potrwać do wtorku. Według zapowiedzi MZK we wtorek rano sytuacja powinna być już opanowana.

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Uwaga! Od dzisiaj zmiana rozkładu jazdy MZK Uwaga! Od dzisiaj zmiana rozkładu jazdy MZK

Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy MZK Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gosciowa04.09.2019 21:35

A może ktoś wie dlaczego Żabki wycofały się z doładowań e-kart?! To spore utrudnienie dla ludzi bo w niedzielę doładowanie e-karty jest możliwe w niedzielę handlową tylko w wybranych sklepach.A wiadomo ile jest niedziel handlowych w miesiącu, a od przyszłego roku ich nie będzie.

Gość04.09.2019 15:01

@mm Bo w Czechach wszystko jest lepsze ale po co brac przyklad od lepszych, skoro nasi wlodarze wszystko wiedza sami najlepiej? Praca na produkcji w Ostravie 8700zl na reke miesiecznie, a do tego premie, bonusy, socjale, darmowe autokary i obiady. A o rocznych odliczeniach od podatku w wysokosci 10 000zl nie wspomne.

mm03.09.2019 21:31

we Frydku Mistku, kupuje się bilet u kierowcy, w przeliczeniu wchodzi ok. 1.50 zł i można jechać gdzie się chce, nawet do zamku - 40 min.

Do LG Dziś o 13:0103.09.2019 15:10

Myślisz jak typowy pracownik tego przedsiębiorstwa nic nie rozumiesz tyle pieniędzy poszło na twoją edukację , co prawda tylko na poziomie gimnazjalnym ale i tak wszystko na nic,

Radio Teheran03.09.2019 15:06

@LG

Nie zrozumiales zagadnienia. Kart doladowac sie nie dalo, bo dziadostwo za miliony nawalilo.
Bilety papierowe zepsuc sie nie moga.
A jesli sadzisz, ze wszystko moze sie popsuc, to nieprawda - publiczne systemy powinny byc tak skonstruowane, zeby dzialac niezawodnie, jest na ten temat stosowne rozporzadzenie.
Zwiekszeniu niezawodnosci systemow informatycznych sluzy wiele rozwiazan.

Karte kazdy powinien moc sobie doladowac w domu przy komputerze a nie biegac do jakichs punktow.

Ann03.09.2019 15:05

Naładować ten bilet to jest sztuka, ciągle awarie. Nie lepiej byłoby zrobić jak w Czechach - wsiadasz kupujesz u kierowcy i bynajmniej nie za zawyżoną cenę, tylko normalną?

TV Kaból i osad gurniczy03.09.2019 13:34

MZK, PKM i co by tam jeszcze za twór przy tej ulicy Chlebowej czy Przemysłowej egzystował, mógłby rozwinąć skrzydła, ale wciąż ma podcinane przez pasażeów. Gdyby pasażerów w ogóle nie było, autobusom byłoby lepiej.

Pokaż wszystkie opinie (17)