OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
6 września 2019

Lokal na start przy ulicy Zielonej ma najemcę

Lokal na start przy ulicy Zielonej ma najemcę
fot. UM Jastrzębie / Piotr Kędzierski

Zwycięzca konkursu „Lokal na start”, Kamil Górnicz, odebrał z rąk prezydenta miasta Anny Hetman klucze do nowego pomieszczenia.

- Lokal na start to lokal przeznaczony dla nowych przedsiębiorców. Jest to kolejny etap naszych działań w zakresie tworzenia warunków dla rozwoju przedsiębiorczości, a te warunki muszą być sprzyjające, więc lokale są tanie– podkreśla prezydent Anna Hetman.

Władze Jastrzębia-Zdroju zaoferowały wynajem pomieszczenia przy ul. Zielonej 16A po wyjątkowo niskich kosztach, bo za zaledwie 1,00 zł netto za 1 m². Szczęśliwym najemcą okazał się Kamil Górnicz i to tutaj mieści się teraz jego firma SafeBit, zajmująca się cyberbezpieczeństwem.

- Bardzo chciałem zdobyć ten lokal. Dzięki niemu mam nadzieję wystartować jeszcze wyżej, jeszcze szybciej. Cyberbezpieczeństwo jest bardzo ważne. Poszerza się katalog zagrożeń w świecie cyfrowym, dlatego chciałbym uświadamiać na temat tego, jak daleko idące są to zagrożenia i jakie mogą być ich konsekwencje – wyjaśnia Kamil Górnicz.

Lokal został wyremontowany i przygotowany do natychmiastowego użytku. Ma 29,21 m² powierzchni użytkowej i 10,24 m² powierzchni przynależnej. Stawka czynszu dzierżawy wynosi 1,00 zł netto miesięcznie za 1 m2 powierzchni użytkowej. Oczywiście oprócz czynszu dochodzą koszty eksploatacyjne – prąd czy woda, ale złotówka za metr kwadratowy, to bardzo preferencyjna stawka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Można zarobić w komisji wyborczej. Poszukiwani członkowie  Można zarobić w komisji wyborczej. Poszukiwani członkowie

Emeryci i renciści dostaną po 10 tys. zł za węgiel? Ministerstwo jest "za" Emeryci i renciści dostaną po 10 tys. zł za węgiel? Ministerstwo jest "za"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (49)
Gość08.09.2019 22:26

A ta się zaś lansuje. Aż się patrzeć nie da. Pffff

Gość08.09.2019 16:08

Do gość 11:11 i 12:11 bratki, że nie można poznać że nie pisała tego ta sama osoba.

Gratki

Gość08.09.2019 15:36

Inwestycje, inwestycje...to może niech przewodniczący komisji gospodarki, by przewodniczący rady miasta powie co on zrobił dla gospodarki? Przecież już tyle lat dba o Jastrzębie. A może nie o miasto tylko o to żeby konkurencja dla jego sklepów się nie pojawiła i blokuje co się da w międzyczasie nasyłając ekologów pod pretekstem walki o drzewa. To macie drzewa i bezdomnych wśród nich, a on ma swoje sklepy...

Bezczelny08.09.2019 15:29

Tragiczne to jest kto szefem WORDu w Jastrzębiu został

Gość08.09.2019 14:56

Sensacja na miarę miasta. Pisać o byle czym byke pisać niech mieszkańcy nie wyciągają na światło dzienne tragicznej sytuacji miasta.

Andrzej08.09.2019 14:40

Nie ma potrzeby aby zwiększyć przepustowość wydziału z zielonej. Przecież Prezes zapowiedział wyższą pensję minimalną i wiadomo już, że po wyborach i 500 plus i większość zasiłków będzie uzależnionych od dochodów. A i z tego co wiem, obydwoje rodzice muszą pracować!

gość08.09.2019 12:49

Robicie sensację z oddania lokalu w c e n t r u m miasta za 29 zł na miesiąc. Bez przesady, czy to dla fotki? Czy Wydział zasiłków UM mieszczący się tuż bok nie miał potrzeby zagospodarowania tego lokalu???

Pokaż wszystkie opinie (49)