Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°14°
OBI - Billboard
6 września 2019

Strażnicy miejscy namierzą wandali

Strażnicy miejscy namierzą wandali
fot. SM Jastrzębie

Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju podejmują działania, szczególnie w okolicach szkół zapewniając bezpieczeństwo uczniom.

Strażnicy miejscy będą zwracać uwagę na to, czy w okolicach szkół nie znajdują się osoby nietrzeźwe lub spożywające alkohol, mogące zakłócić porządek publiczny. Mundurowi podejmą działania również w stosunku do osób dopuszczających się aktów wandalizmu oraz niszczenia mienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zniszczył tą drogę? Straż miejska interweniuje Kto zniszczył tą drogę? Straż miejska interweniuje

Pijany pracownik zatrzymany przez strażników Pijany pracownik zatrzymany przez strażników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Moszczyniok08.09.2019 10:52

Najczęstsza odpowiedź na zgłoszenie sprawy do SM - proszę dzwonić na policję!
Ok. W takim razie SM jest niepotrzebna. Wystarczy policja, jak np. w Żorach.

Gość07.09.2019 11:04

Dzięki tym działaniom, dzisiaj rano na Wielkopolskiej, kilkadziesiąt metrów od kamery monitoringu porozwalano kosze na śmieci.

Gość07.09.2019 7:56

Koniec świata, straż miejska ma pracować i wykonywać swoje obowiązki. Ciekawe czy zauważą zaparkowane na trawnikach i chodnikach koło SP 9 samochody?

patrzymy i widzimy06.09.2019 19:33

Niech sprawdzą okolice skate parku. Spacerujemy tamtędy, bo to stała nasza trasa. Spotkać SM, to jak spotkać UFO. A wystarczy zajrzeć przez kamery rano i wieczorem i zareagować.
Ale po co? Należy patrzeć tam gdzie nic się nie dzieje. I szychta spokojna odrobiona.

Do Namierzeni06.09.2019 15:03

Na pewno łatwiej niż nauczyć cię poprawnej pisowni. Wcale nie oznacza to jednak, że to prosta sprawa. Masz informacje o KONKRETNEJ osobie, która rozwiesiła te transparenty, bo nie wystarczy wiedza, że to "jakiś" kibic GKS...

Namierzeni06.09.2019 11:18

A czy strażnicy miejscy nie widzą porozwieszanych czarnych śmieci informujących o meczu, który się już odbył? Nad stopem z Zdroju powiewa duża czarna szmata, która częściowo już się odczepiła od rurociągu do którego była zawieszona... chyba nie trudno namierzyć takich osób, nałożyć karę za zaśmiecanie j zobowiązać do posprzątania?

Radio Teheran06.09.2019 10:00

"Mundurowi podejmą działania"

Od kiedy SM to mundurowi?

Pokaż wszystkie opinie (11)