Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
9 września 2019

Kto dostanie nagrodę prezydent miasta?

Kto dostanie nagrodę prezydent miasta?
fot. pixabay

Prezydent Miasta Jastrzębie–Zdrój, Anna Hetman, zaprasza jastrzębskich przedsiębiorców do udziału w otwartym Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta.

Konkurs ma na celu uhonorowanie przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Jastrzębia–Zdroju, którzy wnoszą znaczący wkład w rozwój społeczno–gospodarczy miasta, przyczyniają się do rozwoju lokalnego oraz promocji gospodarczej Jastrzębia–Zdroju poza jego granicami.

Konkurs ma charakter honorowy i prestiżowy. Nominowani i laureaci nie otrzymują z tego tytułu jakichkolwiek gratyfikacji finansowych czy wsparcia w rozumieniu pomocy publicznej w tym pomocy de minimis.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Jastrzębie–Zdrój zostanie przyznana w kategoriach: Firma Roku. Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany. Przemysły Kreatywne i Innowacyjne. Prezydent Miasta Jastrzębie–Zdrój ma prawo przyznania Nagrody Specjalnej, o charakterze uznaniowym, za szczególne działania na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego miasta Jastrzębie–Zdrój.

W Konkursie mogą uczestniczyć mikro, mali i średni przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2168, 2290 i 2486 oraz z 2018 r. poz. 107 i 398), a także duże firmy, które spełniają warunki podstawowe: posiadają siedzibę lub wykonują działalność na terenie miasta Jastrzębie–Zdrój, przestrzegają przepisów prawa, osiągają wyróżniające wyniki gospodarcze, przestrzegają zasad etyki i uczciwej konkurencji, inwestują w rozwój firmy, terminowo i rzetelnie regulują należności o charakterze publiczno-prawnym.

Zgłoszenia kandydatur do Konkursu mają charakter otwarty, czyli mogą być dokonywane przez instytucje i organizacje, redakcje, a także indywidualnie przez kandydatów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 11 października 2019 r. o godzinie 14.0O, więcej informacji: inwestor@um.jastrzebie.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pracownicy USC na kwarantannie. Ślubów udzieli prezydent Pracownicy USC na kwarantannie. Ślubów udzieli prezydent

Prezes GSM kontra Prezydent RP Prezes GSM kontra Prezydent RP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość12.09.2019 6:10

Pani prezydent Anna Hetman to najaktywniejsza prezydent w całej galaktyce. Już miliony lat temu dała się poznać społeczeństwu z powodu uwolnienia świata od dinozaurów, rzucając w nie kamieniami. Teraz dzierży laur sukcesu i stoi na straży dobrobytu mieszkańców tej upadającej osady górniczej. Niech żyje nam, niech żyje!

Oko proroka11.09.2019 19:25

Wszyscy inwestorzy których tu ściągnęła

Gość10.09.2019 23:49

Znając naszą wspaniałą panią prezydent, to pewnie nagrodę dostanie jakaś jej koleżaneczka. Albo jakiś biedny piesek, o które się troszczy bardziej niż o dobro mieszkańców...

Zdzich10.09.2019 21:34

A kto jest w kapitule tego konkursu?

jur10.09.2019 7:47

co wybraliście to macie....widmo sukcesu

Radio Teheran09.09.2019 23:09

Walą prowizorkę i pozory na okrągło.

GW09.09.2019 20:25

Minister: Witaj Rysiu, wiesz jak cię lubię chłopie! No patrz, tak mnie dopadła ta astma, że od świtu muszę pić te świństwa!
Miś: Taki przyniosłem. Ooo!
[Miś wchodzi do windy, w której odpoczywa Minister]
Minister: To dla mego wnuka. Chłopak tak się garnie do sportu. Niech ma na zachętę!
Miś: Właśnie!
Minister: Oooooo, już wpół do szóstej, musimy znowu zmienić ciśnienie. Wsiadaj, wsiadaj! Pojedziesz ze mną... Naciśnij trzydziestkę, tam !
Miś: Właśnie... nie bardzo wiedziałem co on uprawia, więc taki napis jest może... nie taki bardzo...
Minister: Nic nie uprawia. Chodzi właśnie o zachętę, a co napisałeś?
Miś: Eeee... Napisałem tam...: "Markowi Złotnickiemu, za zajęcie pierwszego miejsca".
Minister: Rysiu, bardzo cię lubię, morda!

Górnik09.09.2019 15:30

Jak zbuduje most to niech ją dostanie. (nagrode)

tik tak09.09.2019 11:39

Kabaret

Śpiąca kurewna09.09.2019 9:11

Nagrodę Prezydent miasta otrzyma Prezydent miasta... Przedsiębiorca roku

Pokaż wszystkie opinie (13)