Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 września 2019

Kto dostanie nagrodę prezydent miasta?

Kto dostanie nagrodę prezydent miasta?
fot. pixabay

Prezydent Miasta Jastrzębie–Zdrój, Anna Hetman, zaprasza jastrzębskich przedsiębiorców do udziału w otwartym Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta.

Konkurs ma na celu uhonorowanie przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Jastrzębia–Zdroju, którzy wnoszą znaczący wkład w rozwój społeczno–gospodarczy miasta, przyczyniają się do rozwoju lokalnego oraz promocji gospodarczej Jastrzębia–Zdroju poza jego granicami.

Konkurs ma charakter honorowy i prestiżowy. Nominowani i laureaci nie otrzymują z tego tytułu jakichkolwiek gratyfikacji finansowych czy wsparcia w rozumieniu pomocy publicznej w tym pomocy de minimis.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Jastrzębie–Zdrój zostanie przyznana w kategoriach: Firma Roku. Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany. Przemysły Kreatywne i Innowacyjne. Prezydent Miasta Jastrzębie–Zdrój ma prawo przyznania Nagrody Specjalnej, o charakterze uznaniowym, za szczególne działania na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego miasta Jastrzębie–Zdrój.

W Konkursie mogą uczestniczyć mikro, mali i średni przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2168, 2290 i 2486 oraz z 2018 r. poz. 107 i 398), a także duże firmy, które spełniają warunki podstawowe: posiadają siedzibę lub wykonują działalność na terenie miasta Jastrzębie–Zdrój, przestrzegają przepisów prawa, osiągają wyróżniające wyniki gospodarcze, przestrzegają zasad etyki i uczciwej konkurencji, inwestują w rozwój firmy, terminowo i rzetelnie regulują należności o charakterze publiczno-prawnym.

Zgłoszenia kandydatur do Konkursu mają charakter otwarty, czyli mogą być dokonywane przez instytucje i organizacje, redakcje, a także indywidualnie przez kandydatów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 11 października 2019 r. o godzinie 14.0O, więcej informacji: inwestor@um.jastrzebie.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Radni podsumowali pracę prezydent. Otrzymała wotum zaufania Radni podsumowali pracę prezydent. Otrzymała wotum zaufania

 312 zarażonych koroanwirusem w mieście 312 zarażonych koroanwirusem w mieście

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość12.09.2019 6:10

Pani prezydent Anna Hetman to najaktywniejsza prezydent w całej galaktyce. Już miliony lat temu dała się poznać społeczeństwu z powodu uwolnienia świata od dinozaurów, rzucając w nie kamieniami. Teraz dzierży laur sukcesu i stoi na straży dobrobytu mieszkańców tej upadającej osady górniczej. Niech żyje nam, niech żyje!

Oko proroka11.09.2019 19:25

Wszyscy inwestorzy których tu ściągnęła

Gość10.09.2019 23:49

Znając naszą wspaniałą panią prezydent, to pewnie nagrodę dostanie jakaś jej koleżaneczka. Albo jakiś biedny piesek, o które się troszczy bardziej niż o dobro mieszkańców...

Zdzich10.09.2019 21:34

A kto jest w kapitule tego konkursu?

jur10.09.2019 7:47

co wybraliście to macie....widmo sukcesu

Radio Teheran09.09.2019 23:09

Walą prowizorkę i pozory na okrągło.

GW09.09.2019 20:25

Minister: Witaj Rysiu, wiesz jak cię lubię chłopie! No patrz, tak mnie dopadła ta astma, że od świtu muszę pić te świństwa!
Miś: Taki przyniosłem. Ooo!
[Miś wchodzi do windy, w której odpoczywa Minister]
Minister: To dla mego wnuka. Chłopak tak się garnie do sportu. Niech ma na zachętę!
Miś: Właśnie!
Minister: Oooooo, już wpół do szóstej, musimy znowu zmienić ciśnienie. Wsiadaj, wsiadaj! Pojedziesz ze mną... Naciśnij trzydziestkę, tam !
Miś: Właśnie... nie bardzo wiedziałem co on uprawia, więc taki napis jest może... nie taki bardzo...
Minister: Nic nie uprawia. Chodzi właśnie o zachętę, a co napisałeś?
Miś: Eeee... Napisałem tam...: "Markowi Złotnickiemu, za zajęcie pierwszego miejsca".
Minister: Rysiu, bardzo cię lubię, morda!

Górnik09.09.2019 15:30

Jak zbuduje most to niech ją dostanie. (nagrode)

tik tak09.09.2019 11:39

Kabaret

Śpiąca kurewna09.09.2019 9:11

Nagrodę Prezydent miasta otrzyma Prezydent miasta... Przedsiębiorca roku

Pokaż wszystkie opinie (13)