Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
9 września 2019

78-letnia złodziejka ukradła damską torebkę

78-letnia złodziejka ukradła damską torebkę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Złodziejka w wieku 78-lat skusiła się na damską torebkę pozostawioną na schodach sklepu. Na początku nie przyznawała się do popełnienia przestępstwa, ale w końcu oddała wszystkie skradzione rzeczy.

Policjanci prewencji udali się na interwencję do Zdroju, gdzie na ulicy 1-go Maja, starsza kobieta miała dokonać kradzieży damskiej torebki. 28-letnia jastrzębianka zostawiła swoją torebkę, w której miała dokumenty oraz pieniądze na schodach przy sklepie, gdy zorientowała się, o jej braku wróciła, na miejsce, jednakże torebki już tam nie było.

- Mundurowi na miejscu, po ustaleniu jak wyglądała i co miała ubrane kobieta, rozpoczęli poszukiwania. Na ulicy Ofiar Faszyzmu zatrzymali 78-latkę, która odpowiadała rysopisowi, bardzo nerwowo się zachowywała, na początku nie przyznawała się do kradzieży, jednakże po czasie wyciągnęła ze swojej torebki skradzione rzeczy, pieniądze znajdowały się już w jej portfelu. Kobieta została zatrzymana celem złożenia wyjaśnień – mówi asp.Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu

 Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Do Basi 10.09.2019 8:58

Mają 13 emerytury i proboszcza. Niech nie wysyłają na rydzyka niech nie dają na tace to wystarczy na leki nie będą musiały kraść. Nie moje nie ruszam.

Mohery=010.09.2019 8:55

Tak biedna babcia znalazła a źli policjanci się jej czepiają. W d...ch wam się poprzewracało ? Przełożyła kasę już do swojego portfela, nie przyznawała się wiec jest zwykła ZŁODZIEJKA.
Ps. Żałośni to są Ci co bronią złodziejów

Basia10.09.2019 8:26

Jesteście żałośni w Zdroju żyją starsze kobiety które nie mają za co leków wykupić a ona nie ukradła tylko znalazła a młoda mogła pilnować ,ale pewnie siedziała z nosem w telefonie

Ksiądz Proboszcz09.09.2019 18:58

Ja odpuszczam tobie grzechy. Idź w pokoju.

Z09.09.2019 16:48

Obciąć rękę.

Gertruda09.09.2019 16:19

Elektorat pisowski na bank.

Gość09.09.2019 15:37

Młodsza zapomniała bo musiała na FB się pochwalić że wyszła ze sklepu.
A starsza nie ukradła tylko znalazła przecie nie było właścicielki przy niej.
Na dodatek jak to teraz modne niech da z 5 zł na Caritas i po sprawie.

Pokaż wszystkie opinie (18)