Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 września 2019

78-letnia złodziejka ukradła damską torebkę

78-letnia złodziejka ukradła damską torebkę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Złodziejka w wieku 78-lat skusiła się na damską torebkę pozostawioną na schodach sklepu. Na początku nie przyznawała się do popełnienia przestępstwa, ale w końcu oddała wszystkie skradzione rzeczy.

Policjanci prewencji udali się na interwencję do Zdroju, gdzie na ulicy 1-go Maja, starsza kobieta miała dokonać kradzieży damskiej torebki. 28-letnia jastrzębianka zostawiła swoją torebkę, w której miała dokumenty oraz pieniądze na schodach przy sklepie, gdy zorientowała się, o jej braku wróciła, na miejsce, jednakże torebki już tam nie było.

- Mundurowi na miejscu, po ustaleniu jak wyglądała i co miała ubrane kobieta, rozpoczęli poszukiwania. Na ulicy Ofiar Faszyzmu zatrzymali 78-latkę, która odpowiadała rysopisowi, bardzo nerwowo się zachowywała, na początku nie przyznawała się do kradzieży, jednakże po czasie wyciągnęła ze swojej torebki skradzione rzeczy, pieniądze znajdowały się już w jej portfelu. Kobieta została zatrzymana celem złożenia wyjaśnień – mówi asp.Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ojciec z dwoma promilami. Policję wezwała żona  Ojciec z dwoma promilami. Policję wezwała żona

Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Do Basi 10.09.2019 8:58

Mają 13 emerytury i proboszcza. Niech nie wysyłają na rydzyka niech nie dają na tace to wystarczy na leki nie będą musiały kraść. Nie moje nie ruszam.

Mohery=010.09.2019 8:55

Tak biedna babcia znalazła a źli policjanci się jej czepiają. W d...ch wam się poprzewracało ? Przełożyła kasę już do swojego portfela, nie przyznawała się wiec jest zwykła ZŁODZIEJKA.
Ps. Żałośni to są Ci co bronią złodziejów

Basia10.09.2019 8:26

Jesteście żałośni w Zdroju żyją starsze kobiety które nie mają za co leków wykupić a ona nie ukradła tylko znalazła a młoda mogła pilnować ,ale pewnie siedziała z nosem w telefonie

Ksiądz Proboszcz09.09.2019 18:58

Ja odpuszczam tobie grzechy. Idź w pokoju.

Z09.09.2019 16:48

Obciąć rękę.

Gertruda09.09.2019 16:19

Elektorat pisowski na bank.

Gość09.09.2019 15:37

Młodsza zapomniała bo musiała na FB się pochwalić że wyszła ze sklepu.
A starsza nie ukradła tylko znalazła przecie nie było właścicielki przy niej.
Na dodatek jak to teraz modne niech da z 5 zł na Caritas i po sprawie.

Gość09.09.2019 15:10

Nie ukradła tylko przywlaszczyla bo balansie że zmoknie. Proboszcz kazał przyniesc datki na rydzyka i pis więc jak główna partia przywlaszczyla bo jej się to należało

Good Night Left Side09.09.2019 14:21

Komuniści to zawsze byli złodzieje, gwałciciele i zbrodniarze.

KAZ09.09.2019 13:38

Wracała z kościoła i napotkała torebkę. Co miała zrobić? Wzięła.

Pokaż wszystkie opinie (18)