Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
11 września 2019

Nie miał prawa kierować. Policjanci zabrali mu samochód

 Nie miał prawa kierować. Policjanci zabrali mu samochód
fot. Policja.pl

Mimo że miał zakaz prowadzenia pojazdów wsiadł za kółko i poruszał się jastrzębskimi ulicami. Jednak miał pecha, ponieważ drogówka zatrzymała go w nocy do kontroli. O dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

Mężczyzna został zatrzymany wtorkowej nocy, około godziny 00.00, na ulicy Powstańców Śląskich do kontroli drogowej.

- Policjanci ruchu drogowego po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych ujawnili, że wobec mężczyzny został orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, do którego kierujący się nie stosuje, oraz że dowód rejestracyjny z tego pojazdu został zatrzymany w maju 2019 roku. 35-latek oświadczył, iż kolega jest właścicielem tego pojazdu, jednakże nie jest w stanie przedstawić żadnych dokumentów z tego pojazdu. Pojazd został odholowany na parking strzeżony - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu

 Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Aazzz13.09.2019 19:22

W Jastrzębiu więcej takich kierowców jest... A mimo iż jednego Mercedesa klasy A łapią i tak go puszczają...

Oko proroka11.09.2019 12:56

Ja mówię o "sprawiedliwych" wyrokach! Łykasz

o "oko proroka"11.09.2019 10:56

Jest takie "oko" , które nie dostrzega, że ta informacja nie jest o człowieku o nazwisku Najsztub, tylko o żłobie (nie bójmy się nazywać jego po imieniu), który łamie nakaz sądowy. Najsztub mu nie pomoże. Czy ten złapany kierowca jest powiązany z tym "okiem p.. " , czy to "oko p ) jest niedorozwinięte?

Gość11.09.2019 10:25

Dane takich osób wraz ze zdjęciem powinny być podawane do publicznej wiadomości gdyż stanowią zagrożenie.

Oko proroka11.09.2019 9:15

Jest taki dziennikarzyna który bez prawa jazdy ,badań technicznych pojazdu potrącił starszą Panią na pasach "wolne sądy" orzekli jego niewinność bo niewiadomo z jaką prędkościa ta 75 letnia kobieta weszła no pasy ten dziennikarzy Najsztub który kocha po dziwne, nie sądzę

Oko11.09.2019 7:28

Ciekawe co mu zrobią. Nic ?

Gość11.09.2019 7:21

Pewnie jakiś katolik homofob :D

Pokaż wszystkie opinie (9)