Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 września 2019

Nie miał prawa kierować. Policjanci zabrali mu samochód

 Nie miał prawa kierować. Policjanci zabrali mu samochód
fot. Policja.pl

Mimo że miał zakaz prowadzenia pojazdów wsiadł za kółko i poruszał się jastrzębskimi ulicami. Jednak miał pecha, ponieważ drogówka zatrzymała go w nocy do kontroli. O dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

Mężczyzna został zatrzymany wtorkowej nocy, około godziny 00.00, na ulicy Powstańców Śląskich do kontroli drogowej.

- Policjanci ruchu drogowego po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych ujawnili, że wobec mężczyzny został orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, do którego kierujący się nie stosuje, oraz że dowód rejestracyjny z tego pojazdu został zatrzymany w maju 2019 roku. 35-latek oświadczył, iż kolega jest właścicielem tego pojazdu, jednakże nie jest w stanie przedstawić żadnych dokumentów z tego pojazdu. Pojazd został odholowany na parking strzeżony - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

24-latek wisiał za oknem. Chciał wyskoczyć? 24-latek wisiał za oknem. Chciał wyskoczyć?

Młodzi wandale niszczyli w nocy samochody [video] Młodzi wandale niszczyli w nocy samochody [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Aazzz13.09.2019 19:22

W Jastrzębiu więcej takich kierowców jest... A mimo iż jednego Mercedesa klasy A łapią i tak go puszczają...

Oko proroka11.09.2019 12:56

Ja mówię o "sprawiedliwych" wyrokach! Łykasz

o "oko proroka"11.09.2019 10:56

Jest takie "oko" , które nie dostrzega, że ta informacja nie jest o człowieku o nazwisku Najsztub, tylko o żłobie (nie bójmy się nazywać jego po imieniu), który łamie nakaz sądowy. Najsztub mu nie pomoże. Czy ten złapany kierowca jest powiązany z tym "okiem p.. " , czy to "oko p ) jest niedorozwinięte?

Gość11.09.2019 10:25

Dane takich osób wraz ze zdjęciem powinny być podawane do publicznej wiadomości gdyż stanowią zagrożenie.

Oko proroka11.09.2019 9:15

Jest taki dziennikarzyna który bez prawa jazdy ,badań technicznych pojazdu potrącił starszą Panią na pasach "wolne sądy" orzekli jego niewinność bo niewiadomo z jaką prędkościa ta 75 letnia kobieta weszła no pasy ten dziennikarzy Najsztub który kocha po dziwne, nie sądzę

Oko11.09.2019 7:28

Ciekawe co mu zrobią. Nic ?

Gość11.09.2019 7:21

Pewnie jakiś katolik homofob :D

Gość11.09.2019 7:06

I co mu zrobią?

Za jakiś czas znowu się o nim przeczyta, że nie dość, że usiadł za kółkiem bez uprawnień to jeszcze do auta bez ważnego OC i przeglądu. Może nawet będzie kumulacja, że po alkoholu. Kary należy bezwględnie egzekwować!

Gość11.09.2019 7:00

W takiej sytuacji powinien być przepadek auta na rzecz skarbu państwa. Nie jego samochód? To do "Chwilówki" zaciągnąć kredycik i spłacać właściciela. Dopóki kary będą rażąco niskie, doputy nie będzie poprawy sytuacji.

Pokaż wszystkie opinie (9)