Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
12 września 2019

W kopalni można zarobić około 7 tys. zł

W kopalni można zarobić około 7 tys. zł
fot. pixabay

Coraz więcej jastrzębian podejmuje pracę w sąsiednich Czechach. Kuszą różne oferty, które skierowane są również do górników. Można zarobić tam powyżej 7 tys. zł.

Zagłębie węglowe OKD w Karwinie poszukuje górników do pracy. Propozycje zatrudnienia skierowane są również do Polaków, korzystają z nich także jastrzębianie.

Potencjalny pracownik może liczyć na świadczenie rekrutacyjne w wysokości 10 tys. zł.  Wynagrodzenie początkowe ma oscylować w okolicach 3 980-5 920 zł.  Po roku pracy można liczyć na kwotę ok. 7 tys. zł, przy zastrzeżeniu, że jest to praca w ścianie i przodku. Są jeszcze bonusy w postaci dodatku pieniężnego za przepracowanie lata, karnety na zajęcia sportowe, rehabilitacyjne i kulturalne, dodatek urlopowy i świąteczny na Boże Narodzenie.

Pracodawca nie stawia specjalnych wymagań, jeśli chodzi o wykształcenie -wystarczy szkoła podstawowa. Zapewnione są niezbędne kursy i szkolenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW świadoma w sprawach klimatu JSW świadoma w sprawach klimatu

Odprawa dla górników w wysokości 70-80 tys. zł? Odprawa dla górników w wysokości 70-80 tys. zł?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
zarobić jak najwięcej30.09.2019 20:16

W PiS można więcej. Wystarczy się sprzedać.

Jop16.09.2019 9:38

Ale ludzie mają krótką pamięć , jeszcze niedawno pisaliście o tragedii za którą nikt nie poniósł odpowiedzialności,a teraz już ludzi rekrutujecie w niewolnicze warunki!!

Gość16.09.2019 7:47

@Horwat

Dzwoniłem pod podany numer telefonu, ale ździwona pani poinformowała mnie, że to pomyłka albo kawał jakiś.

Horwat15.09.2019 16:13

A poco w kopalni się urabiac ja zarabiam dodatkowo 5 000 zł miesięcznie posiadam nowy samochód Opel Corsa w gazie płacę tylko 250 zł miesięcznie bo 450 zł dopłaca mi firma LR praca łatwa bez ryzyka i bez wkładu własnego dzięki tej firmie można szybko osiągnąć wolność czasową i finansową w rok można zarabiać ponad 10 000 zł więcej info pod nr tel 669092380

Prawdomowny14.09.2019 11:05

@Tuja taka: jeśli ktoś zaciągnął kredyt i nie potrafi spłacić zobowiązania to tylko i wyłącznie jego wina zwłaszcza tyczy się to osób, które maja długi we frankach bo swiadczy to jedynie o ich niewiedzy i naiwności. Mechanizmy ekonomiczne sa takie a nie inne i każdy kto w tym siedzi doskonale wie, ze nie może być cały czas dobrze ani cały czas zle. Tzw. Frankowicze to cwaniaki, którzy chęcią taniego kredytu dali sobie wcisnąć bardzo niepewny instrument, który niedawno pokazał swoje mniej przyjazne oblicze. Stanowcze nie dla finansowania czyichś zobowiązań z kasy skarbu państwa! Każdy musi być odpowiedzialny za swoje czyny i ponosić ich ewentualne konsekwencje. Idac tropem ratowania wszystkich z tarapatów może następnie wspomożemy tych, którzy bez przygotowania weszli w GPW i popłynęli na kontraktach albo kupili na gorce a następnie może umorzymy kredyty wszystkim, którzy chcieli otworzyć firme ale narobili setki tysięcy długów? Nie, nie od tego jest państwo i jego rzad. Rola rzadu ewentualnie może być edukacja młodych obywateli czym jest pieniądz, jak nim się posługiwać oraz jak działa ekonomia i gospodarka. A jeśli ktoś jest na tyle głupi lub naiwny, ze bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania zaczyna operować instrumentami finansowymi, o których nie ma bladego pojęcia no to sorry, zakasać rękawy i odpracowywać to, co się narobiło. Kolejna fala płaczu nadejdzie gdy przyjdzie recesja a RPP podniesie stopy procentowe bo nagle zdecydowanej większości przypomni się, ze wzięli te wszystkie domy i mieszkania przy historycznie najniższych stopach a tu nagle rata z wyliczonej maksymalnej zdolności poszybuje w gore o kilkaset bądź więcej złotych. Z gory uprzedzam, ze to bardzo prawdopodobne ale to nie mój problem. Kto nie myśli, poniesie straty. Pozdrawiam

Gość13.09.2019 19:07

Pan Adam z ek marnie płaci chyba że ktoś donosi

Ryl z upadającej osady górniczej13.09.2019 17:44

@Górnik

Ale ty się żalisz, czy chwalisz?

Każdy jest kowalem swojego losu i nikt ciebie nie zmusza z pistoletem przyłożonym do skroni, żebyś tak tyrał.
Idź na produkcję do Czech. Na początek nie zarobisz kokosów bo zaledwie 8700zł do reki na miesiąc. Jak żyć?

Kris13.09.2019 17:35

Najlepsze zarobki na ksrg Borynia ale tylko wybrańcy pana Adama

Gość13.09.2019 16:14

Brutto czy netto? Bo to jest różnica

Górnik13.09.2019 14:12

Górnik dostaje 2700zł z 17 letnim stażem

Pokaż wszystkie opinie (38)