Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 września 2019

19-latek popełnił samobójstwo. Zostawił list

19-latek popełnił samobójstwo. Zostawił list
fot. pixabay

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o tym, że jeden z mieszkańców popełnił samobójstwo.

- W czwartek, 5 września, po południu policjanci otrzymali zgłoszenie, że 19-letni uczeń jednej z jastrzębskich szkół odebrał sobie życie. Na ciało zmarłego natknęła się matka, która wróciła z pracy. Według jej relacji syn miał w tym dniu udać się do szkoły, do której nie dotarł. Zmarły pozostawił list - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie. Wykluczono, aby osoby trzecie przyczyniły się do śmierci mężczyzny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Traumatolog24.09.2019 16:51

Styl więzi, jaką tworzymy z matką we wczesnym dzieciństwie, wpływa nie tylko na nasze późniejsze związki romantyczne i przyjacielskie, ale nawet na skłonność do chorób, stresu i depresji.

Dana19.09.2019 7:38

Wyrazy współczucia

Natala19.09.2019 7:09

Ludzie jak wy mnie smieszycie nie znacie tych ludzi nie znacie jego mamy ani tego chlopaka a sie bez sensu wypowiadacie. Darujcie sobie. Nie musicie wiedziec jak sie nazywal i kto to byl. I nie to nie sa efekty bezstresowego wychowania. Matka poswiecala mu duzo czasu. Po prostu nie wiecie to sie nie odzywajcie tylko dajcie spokoj..

nela17.09.2019 13:32

jak sie nazywał ten chłopak??

koko16.09.2019 19:36

Gdzie skan listu ? :>

Gość16.09.2019 7:46

Gdzieś czytałem, że Stwórca go zrozumie, przebaczy i przyjmie do siebie. To jak to właściwie jest z samobójcami? Mogą być chowani normalnie na cmentarzu w blasku obrządków księdza? To tylko kwestia kasy?

pedagog15.09.2019 17:11

Teraz już tylko modlitwa i pomoc Rodzinie w cierpieniu...

Jastrzebianin15.09.2019 17:04

Efekty bezstresowego wychowania. Nie rusz, nie dotykaj, obchodz sie jak z jajkiem, daj mi wszystko.

Posza14.09.2019 20:32

To bardzo smutne kiedy jakiś człowiek odbiera sobie życie. Nie wiem jaka była przyczyną i nie mi to oceniać, ale to nie było dziecko. To facet! Więc nie piszcie w komentarzach o nim jak o jakimś dziecku. Osoba która ma depresję, jeśli się z nikim nie podzieli taka informacja, że może mieć depresję, to nikt tego nie zauważy. A jeśli ktoś chce sobie odebrać życie, to choćby stało 20 osób nad nią codziennie, to i tak znajdzie sposób żeby to zrobić. Szkoda człowieka.

ktoś14.09.2019 17:05

Partner rodzica , który znęca się psychicznie nad rodziną. I nie wiadomo co jest lepsze. Chwilowe szczęście czy spojrzenie w przyszłość.

Pokaż wszystkie opinie (26)