Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
16 września 2019

Rok 1989 w Polsce. Próba oceny Marka Migalskiego

Rok 1989 w Polsce. Próba oceny Marka Migalskiego
fot. aarch. Marek Migalski

Przełom polityczny, jaki miał miejsce w roku 1989 w Polsce budzi wiele kontrowersji i ocen.  Politolog Marek Miglaski przedstawia je w swojej najnowszej książce pt. 1989. Barwy zamienne, proponując czytelnikom podróż w czasie.

Spotkanie z Markiem Migalskim, promujące jego najnowszą książkę, odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Wielkopolskiej w piątek, początek o godz. 18:00. Politolog będzie opowiadał o swojej najnowszej książce pt. 1989. Barwy zamienne. 

W wypełnionym robotami i inteligentnymi maszynami świecie przyszłości ludzie mogą spędzić ostatni rok swojego życia w dowolnej rzeczywistości. Możliwości hiperrealistycznej symulacji komputerowej są nieograniczone. Największą popularnością cieszą się rajskie scenerie, gwarantujące rok pełen doznań i cielesnych uciech. Mitch-27X71, który przed Wielką Wojną był znany jako Michał, decyduje się jednak na przeniesienie do swojej młodości – Polski w 1989 roku. Świat ultranowoczesnych technologii zamienia szarzyzna bloków z wielkiej płyty i niepewność towarzysząca zbliżającej się przemianie systemowej. Michał przygląda się z boku sobie, swoim moralnym wyborom i wydarzeniom, które zmienią nieodwracalnie losy ludzkości. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kornhauser spotka się z jastrzębianami Kornhauser spotka się z jastrzębianami

Do Senatu wybrano Ewę Gawędę z PiS Do Senatu wybrano Ewę Gawędę z PiS

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
tik tak16.09.2019 18:08

Śmieszny człowiek, taki skoczek partyjny. Do kotła ze smołą też by wskoczył, gdyby mu diabeł posadkę obiecał

Anna16.09.2019 14:57

Był europosłem jest wykładowcą akademickim i politologiem i mając wybór zagłosujecie na kobietę która ma zakład fotograficzny i jest z Pisu ?Naprawdę?Do senatu!

Hans16.09.2019 14:11

To jest ten złodziej co podpisywał listy obecności na komisjach w europarlamencie i brał za to kase a w ogóle w nich nie uczestniczył tylko pędził na samolot. Ciekawe czy oddał kase a tak naprawde powinien za to odpowiadać karnie.

mysz16.09.2019 12:32

chce nas reprezentować w Senacie.Nie jestem pewna czy dam mu mój głos.Jest jak choragiewka a takich nie lubię.Co prawda tylko krowa nie zmienia poglądów ale ja tez jestem wierna swoim ideałom.

Oko proroka16.09.2019 11:36

Dla fałszywych ludzi nigdy nie miałem czasu

Gość16.09.2019 10:48

"Próba oceny Marka Migalskiego"

Mamy oceniać Marka Migalskiego? A kto to w ogóle jest? Jakiś eurodeputowany? Poseł? Albo chociaż radny?

Gość16.09.2019 10:30

Promocja bzdeta nad bzdetami. Pan Migalski nie błyszczał polityce, tym bardziej nie sprawdzi sie jako "autor".