Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°
16 września 2019

Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi

Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi
fot. SM Jastrzębie

Kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała złodzieja okradającego stragan z ciuchami w rejonie Supersamu. Grupa przestępców działała w porozumieniu. Niestety dla nich, wpadli w ręce stróżów prawa, dzięki nagraniu monitoringu miejskiego. 

Operator monitoringu miejskiego, wiedziony przeczuciem, podjął obserwację podejrzanie zachowującej się grupki osób przebywających w rejonie pawilonów handlowych przy al. Piłsudskiego. Jak się okazało, jego wybór był trafny.

- Jeden z mężczyzn ruszył w kierunku straganu z ciuchami i po chwili dokonał pierwszej kradzieży towaru. Ten sam mężczyzna, sądząc, iż czyn ten uszedł mu „na sucho”, postanowił wrócić w to samo miejsce, aby jeszcze raz dokonać kradzieży. Jak można zauważyć, sprawca nie działał w pojedynkę. Sprawa została przekazana policji - informuje Straż Miejska.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażnicy miejscy będą nagrywać interwencje kamerą Strażnicy miejscy będą nagrywać interwencje kamerą

Uwaga! Złodzieje grasują w autobusach Uwaga! Złodzieje grasują w autobusach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
gość27.09.2019 17:04

I co dalej, jaki finał, zost5aną ukarani czy co?

Prawdomowny17.09.2019 6:19

Kamera od tego jest by rejestrować różne rzeczy ale co zwraca uwagę, to brak informacji o zatrzymaniu sprawców.

Gość16.09.2019 16:12

Gang olsena z manhatanu

Gość16.09.2019 14:33

Wiedziony przeczuciem dobre sobie. Wszyscy wiedzieli że tam działa grupa zorganizowana i kradnie a później sprzedaje. Zgłaszano wcześniej i nikt nic nie zrobił.