Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
17 września 2019

Motocyklistki na jastrzębskiej pediatrii

Motocyklistki na jastrzębskiej pediatrii
fot. WSS2

Na Oddziale Pediatrycznym jastrzębskiego szpitala nie jest nudno. Ostatnio najmłodszych pacjentów odwiedziły panie motocyklistki. Była to okazja do odregowania rutyny oddziału szpitalnego. 

Panie ze Stowarzyszenia 9 Gwiazd Południa wraz z motocyklistami z Jastrzębia i okolic odwiedzili jastrzębską pediatrię. Oprócz prezentów dla małych pacjentów goście przywieźli ze sobą wiele optymizmu. Wizyta była okazją do rozmowy oraz wspólnej zabawy. Przez chwilę pacjenci zapomnieli o rutynie oddziału szpitalnego.

To nie pierwszy raz, kiedy pediatrię odwiedzają ciekawe osoby. W sierpniu jastrzębską lecznicę odwiedził doskonale znany z Kabaretu Młodych Panów Maciej Demczuk. Jego wizyta wywołała wiele  uśmiechów na twarzach najmłodszych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Jastrzębiu-Zdroju koszty życia są najniższe na Śląsku W Jastrzębiu-Zdroju koszty życia są najniższe na Śląsku

Kolej w Jastrzębiu. Województwo złożyło projekt Kolej w Jastrzębiu. Województwo złożyło projekt

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
skąd ta choroba nienawiści23.09.2019 21:48

Ci którzy krytykują bez żadnych powodów, umrą wcześniej. Zabije ich nienawiść do innych, bo coś potrafią. To jest wyjście poza człowieczeństwo. A przy tym, jeśli chodzi się do kościoła udając wierzącego, sygnalizuję się swoim zachowaniem, że jest się NIKIM. Zwykłym złośliwym potworem chorym na nienawiść.

Gość 17.09.2019 18:32

Lepiej nic nie robić tylko krytykować anonimowo innych, brawo

Gość17.09.2019 6:59

Granda przebierańców, którzy drugą młodość nadrabiają sobie dziwnymi upodobaniami. Jakież to niemedialne.