Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°
17 września 2019

Ukrywali w garażu 7 kg marihuany

Ukrywali w garażu 7 kg marihuany
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy kryminalni namierzyli garaż, który był prawdziwym magazynem substancji narkotykowych. Ukrywano tam 7 kg marihuany, 5 tys. tabletek ekstazy, 4 litry płynnej amfetaminy i 200 gram haszyszu.

Zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku ok. 30 lat podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków to efekt pracy policjantów z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy. Kryminalni podejrzewali, że osoby trudniące się handlem środkami odurzającymi przechowują środki odurzające w garażach na osiedlu Zdrój.

- Mundurowi obserwowali podejrzany teren. W trakcie obserwacji zauważyli osobówkę, która podjechała pod jeden z wytypowanych przez śledczych garaży. Z samochodu wyszedł pasażer, który otworzył drzwi pomieszczenia. Stróże prawa natychmiast wkroczyli do akcji, zablokowali drogi wyjazdowe i zatrzymali 30-letniego jastrzębianina. Kierowca osobówki próbował jeszcze uciekać i w trakcie cofania uderzył w radiowóz, który odciął mu drogę ucieczki. Mundurowi obezwładnili 31-letniego kierującego - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Podejrzenia policjantów z wydziału kryminalnego okazały się słuszne - w garażu na stole ujawniono dużą ilość narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli ponad 7 kg marihuany, 5250 tabletek ecstasy, 4 litry płynnej amfetaminy, ponad 200 gramów haszyszu oraz katynon w postaci proszku i kryształu. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi im do 10 lat więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił kobietę i wpadł z narkotykami Pobił kobietę i wpadł z narkotykami

Mieli 3,28  gramów narkotyków. Pójdą do więzienia? Mieli 3,28 gramów narkotyków. Pójdą do więzienia?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Ola17.09.2019 17:59

Pokaż lekarzu co masz w garażu a tam 7 kg zioła hahah dobre nie ?

historyk życia17.09.2019 16:47

Bo takiej ilości narkotyków nie trzyma się w garażu. Gdyby nie trzymali w garażu, to by kryminalni nie mieli gdzie podejrzewać. Taka prawda.

TPW17.09.2019 14:40

Brawo Larson! Alkohol służy to manipulacji społeczeństwem! Dziwne, bo coraz częściej mówi się o prozdrowotnych właściwościach THC, ale jest niebezpieczna i zakazana. Na każdej paczce papierosów jest informacja o ich szkodliwości. Wiec napiszmy również na ziółka UWAGA GROZI OPROZNIENIEM LODÓWKI I NIEKONTROLOWANYMI NAPADAMI ŚMIECHU i na witryny sklepowe wystawić! Do 1939 roku marihuana była wszechobecna, do czasu, aż zaczęły powstawać koncerny farmaceutyczne i lobbować na rzecz delegalizacji marihuany! Marihuana może naprawdę leczy, a koncerny chcąc nas leczyć, a nie koniecznie wyleczyć!

Gość17.09.2019 12:21

Wygląda, jak jedzenie dla psa.

Larson17.09.2019 12:07

Skoro państwo się tak troszczy o obywateli że zakazuje narkotyków to czemu w sklepach można kupić takie narkotyki jak wódka czy papierosy ? Ile osób zmarło przez pijanych kierowców a ilu osobom alkohol odebrał bliskich bądź rozbił rodziny ? A papierosy ... czy jest różnica pomiędzy człowiekiem który musi zapalić papierosa a który musi wciągnąć do nosa ? W obu przypadkach on musi zażyć narkotyk , papierosy to także narkotyki

Wasabi17.09.2019 11:41

Za jakiś czas okaże się, że za tą sprawą stał poseł Maruda który w ten sposób chciał przed wyborami "otłumić" mieszkańców naszego miasta, aby głosowali na niego a w szczególności na PiZZZZZZ!!!!!

D17.09.2019 11:19

Ktoś sprzedał

Pokaż wszystkie opinie (18)