Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°
17 września 2019

Fototapety do salonu: niebanalne rozwiązania dla kreatywnej przestrzeni

Fototapety do salonu: niebanalne rozwiązania dla kreatywnej przestrzeni

Tapeta jako rodzaj materiału dekoracyjnego zawsze zachwycała wyobraźnię różnorodnością kolorów i faktur.

Ze względu na stosunkowo niski koszt i łatwość projektowania tapeta stała się bardzo popularna. Innowacja zaś drugiej połowy XX wieku – fototapeta – natychmiast zdobyła uznanie i uzyskała popularność na całym świecie. W naszych czasach fototapety nie są już uważane za najnowsze modne rozwiązania, jednak nadal nie tracą swojej atrakcyjności i popularności. Szczególnie często takie rozwiązania są wybierane do dekoracji salonów.

Unikalne rozwiązania od kreatywnego zespołu

Oferujemy fototapety do salonu, wizualnie zmieniające przestrzeń pokoju i korzystnie wpływające na emocjonalną atmosferę domu. Zalecamy zwrócić szczególną uwagę na fototapety Wrocław zaprojektowane w taki sposób, aby nawet mały pokój z ich wykorzystaniem stawał się bardziej przestronny:

  • z obrazem oddalonej ulicy lub drogi, eleganckimi łukami kościołów lub widokiem spiralnych schodów, prowadzących do góry;
  • z niebem dziennym i nocnym, pociągające swoją tajemniczością (idealnie nadają się do dekoracji nie tylko ścian, ale także sufitu).

Jak wybrać idealne fototapety do salonu?

W oparciu o spore doświadczenie i zalecenia współczesnych konsultantów sporządziliśmy krótką listę przydatnych zaleceń dotyczących wyboru wysokiej jakości fototapet do salonu:

  • Wykorzystaj fototapetę do salonu 3D na tej ścianie, obok której planuje się zorganizować strefę relaksu;
  • Rysunek i motyw fototapety dla ściennej aranżacji powinny odpowiadać ogólnemu stylowi wnętrza i harmonijnie go uzupełniać;
  • Nie jest konieczne wybieranie fototapety do salonu o takich odcieniu lub kolorystyce, które całkowicie powielają główne tło pokoju;
  • Fototapety 3D wizualnie powiększają pokój. Wybierając ten rodzaj powłoki, należy wziąć pod uwagę tematyczny projekt pokoju i wszystkie elementy zawarte w jego wnętrzu. Na tej podstawie wybierz fototapetę do salonu o pożądanym kolorze, fakturze i wzorze;

Jeśli nie możesz dokonać właściwego wyboru i zdecydować o tym, jakiej fototapety tak naprawdę potrzebujesz, posłuchaj swojego wewnętrznego głosu i jeszcze raz rozważ zalety i wady kilku najbardziej ciekawych dla ciebie opcji.  Nasze fototapety stworzą iluzję naturalności i pomogą wizualnie zwiększyć przestrzeń każdego pomieszczenia!

 https://uwalls.pl

 

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!