Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
18 września 2019

Policjant zatrzymany za przestępstwo narkotykowe

Policjant zatrzymany za przestępstwo narkotykowe
fot. KMP Jastrzębie

Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec policjanta podejrzanego o przestępstwo narkotykowe.

Niezwłocznie po wpłynięciu do jastrzębskiej policji informacji o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza tej jednostki, Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju polecił jego bezpośrednim przełożonym sprawdzenie otrzymanej informacji.

- Skierowani na miejsce przełożeni potwierdzili popełnienia przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani i zatrzymali funkcjonariusza. Niezwłocznie powiadomiono o tym prokuratora i Biuro Spraw Wewnętrznych, którzy przejęli sprawę do dalszego prowadzenia. Niezależnie od czynności BSW i prokuratury Komendant Miejski Policji natychmiast zawiesił zatrzymanego policjanta w czynnościach służbowych oraz wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne i postępowanie administracyjne zmierzające do zwolnienia go ze służby. Funkcjonariusz był w służbie od 16 lat. Pracował w wydziale prewencji. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Mundurowi podkreślają, że w policji nie ma miejsca dla osób, które łamią prawo. Każda tego typu sytuacja będzie od razu badana, a sprawcy mogą spodziewać się surowych konsekwencji, ze zwolnieniem ze służby włącznie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Zmuszali ich do żebractwa za granicą [video] Uwaga! Zmuszali ich do żebractwa za granicą [video]

Mężczyźni mieli przy sobie 4,6 kg narkotyków Mężczyźni mieli przy sobie 4,6 kg narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Grp220.09.2019 15:03

Każdy wie ze garaż i ten policjant to powiązane sprawy tylko nikt nie może tego napisać bo sprawa jest rozwojowa. Po drugie sądzę ze środków w garażu bylo jeszcze więcej wychodzi na jaw patologia polskiej policji i CBŚP zamykają przestępców a sami nimi są

gość18.09.2019 22:45

Powinni zabrać cały majątek!!! Rozliczyć legalność pochodzenia. W policji jeszcze trzeba mu dorabiać na przestępstwach. Ukarać maksymalnie żeby kolejny ludź nie wyciągał łapy.!!!!!

Do Marian18.09.2019 21:53

Sam pewnie ganiał małolatów za zioło to teraz karma od niego wróciła.

menel18.09.2019 20:27

kto będzie teraz komendę zaopatrywał w zioło?

Gość18.09.2019 18:38

To komendant nie wie, że w komendzie są przestępcy? Co to za komendant ?

Ania18.09.2019 18:36

Sprawa rozwojowa beknie jeszcze kilka osób którzy byli miłośnikami przyrody z komendy.

Gość18.09.2019 18:21

Olo?

Pokaż wszystkie opinie (22)