OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
23 września 2019

Kto odcina kotom łapki?

Kto odcina kotom łapki?
fot. pixabay

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie okaleczenia wolno żyjących kotów. Mundurowi sprawdzają, czy rany, które odniosły zwierzęta były celowym działaniem człowieka.

W sierpniu do jastrzębskiej policji wpłynęło zgłoszenie, że ludzie znajdują okaleczone koty na mieście. Miały połamane lub odcięte łapki. Były też nieżywe zwierzęta z powybijanymi zębami, które mogły zostać celowo otrute. Mundurowych zawiadomiono, o co najmniej kilku takich przypadkach.

- Policjanci podjęli czynności zmierzające do wyjaśnienia tej sprawy. Przesłuchaliśmy świadków. Obecnie czekamy na opinię biegłych w sprawie martwych kotów. Chodzi o to, aby stwierdzić, czy obrażenia odniesione przez zwierzęta wystąpiły w wyniku zamierzonego działania człowieka, czy może były wynikiem wypadku. Od tego zależy dalszy tok postępowania - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Krzyki w środku nocy. Policja siłowo weszła do mieszkania Krzyki w środku nocy. Policja siłowo weszła do mieszkania

Policja namierzyła Czechów kradnących rowery Policja namierzyła Czechów kradnących rowery

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Q26.09.2019 0:04

Sprzedam kocie łapki. Tanio.

Marian25.09.2019 21:06

Kogo obchodzą zapchlone koty ???

Gość25.09.2019 17:22

Katolik na bank.

Rudy24.09.2019 22:33

Co na to Grzesiek ??

Gość24.09.2019 22:16

Ludzie padliny katolickie.

:(24.09.2019 15:03

Co za skur....n to robi? Niestety najgorszą bestią na świecie jest człowiek:( ktoś taki nie zasługuje na miano człowiek :(

Gość24.09.2019 7:41

jak znam życie to umorzą. Zwykle robią tak, jak uznają sprawę za mało ważną, a przecież oni są zawaleni robotą. Widać to po niejkaim Olo, jak bardzo....

Pokaż wszystkie opinie (30)