OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
25 września 2019

Tym wejściem nie dostaniecie się do przychodni szpitalnych

Tym wejściem nie dostaniecie się do przychodni szpitalnych
fot. WSS2

Trwa remont i przebudowa Przyszpitalnych Przychodni Specjalistycznych. W związku z tym przez najbliższe trzy tygodnie będzie zamknięte boczne wejście do nich.

- Od wtorku wejście boczne do naszego szpitala będzie nieczynne. Przez następne 3 tygodnie, do rejestracji znajdującej się w sąsiedztwie remontowanych drzwi można dostać się przez wejście główne lub przez Izbę Przyjęć. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i liczymy na to, że efekty tych starań będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności - mówi Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy jastrzębskiego szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W ich rękach jest nasze życie. Najlepsi z najlepszych W ich rękach jest nasze życie. Najlepsi z najlepszych

JSW przekazała 150 tys. zł na zakup inkubatora JSW przekazała 150 tys. zł na zakup inkubatora

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość26.09.2019 23:31

???????????

gość26.09.2019 8:48

A o to nie da się zawalczyć i uskutecznić żeby było czynne?

Gość26.09.2019 7:57

Po co tam chodzić skoro nie ma lekarzy terapeutów. Będzie stał pusty ale wyremontowany gmach. Okaże się po remoncie że pewien pisior dostał go od żołnierza i powstanie potężny burdel na miarę tego miasta.

gość25.09.2019 21:56

Obecnie jest OK, Nawet te boczne wejście jest zbyteczne. Cieszcie się, że nowy dyrektor szpital remontuje i dba o jego wygląd. Wiecznie wam coś nie pasi. Nie potraficie odróżnić dobra od zła. Zaapelujcie do posła z ul. Katowickiej bo taki skuteczny i z gabinetu cieni - da wamj dodatkowe wejście awaryjne.

KAZ25.09.2019 14:12

Jest jeszcze jedno wejście do przychodni. To sztolnia od strony KWK Moszczenica.

gość25.09.2019 7:55

Zainteresowanym nie powinno robić to żadnej różnicy. Od strony wejścia głównego rejestrację i przychodnie sa w zasięgu reki. Dobrze, że remontują więc przestańcie marudzić, wiecznie na coś narzekacie. Chwyććie się roboty w chałuach i przestańcie wiecznie nawijać jak to jet źle.

Gość25.09.2019 7:21

Skandal

Pokaż wszystkie opinie (8)