Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
27 września 2019

Pijany pracownik zatrzymany przez strażników

Pijany pracownik zatrzymany przez strażników
fot. pixabay

Kupił piwo i kierował się w stronę pojazdu służbowego. Jak się okazało pracownik już wcześniej pił alkohol w trakcie wykonywania obowiązków służbowych.

- W czwartek w godzinach porannych, w trakcie patrolu os. 1000-Lecia, funkcjonariusze straży miejskiej zauważyli – jak można było stwierdzić po ubiorze – będącego w pracy mężczyznę, który trzymając piwa zakupione w pobliskim sklepie, chwiejnym krokiem kierował się w stronę pojazdu służbowego - informuje Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju.

Strażnicy natychmiast podjęli czynności służbowe, które pozwoliły ustalić, iż pracujący na ranną zmianę pracownik jest pod wpływem alkoholu. Badanie przeprowadzone przez przybyły na miejsce patrol policji wykazało u niego 0,7mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po powiadomieniu przełożonych, pracownik ze względu na swój stan został niezwłocznie odsunięty od pracy. Sprawa w toku.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zatrzymano wandali na OWN. Demolowali toaletę Zatrzymano wandali na OWN. Demolowali toaletę

Kobiety nauczyły się bronić Kobiety nauczyły się bronić

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
TPI29.09.2019 22:09

Do Gość
28.09.2019 12:34 a nie przyszło ci do głowy że skoro znaczna częśc społeczeństwa to katolicy to siłą rzeczy statystyki mogą tak wyglądać!?A poza tym co to za dzielenie ludzi na katolików czy ateistów w kontekście spożywania alkoholu.

Do Do Podatnik 28.09.2019 16:0329.09.2019 12:21

Dzień w dzień po godzinie 7:00 auto z kierowcą i 4 cywilnymi pasażerami przyjeżdża pod UM I to samo po godzinie 15:15. Ta sama trasa ci sami pasażerowie tylko czasem kierowca inny ale zawsze mundurowy ze SM.
Skąd wiem? Tez jeżdżę po mieście zawodowo to widzę i obserwuję.

Witek29.09.2019 10:20

Kiedy wymiana komendanta i kierowników w straży miejskiej ? Komendant nie panuje nad funkcjonariuszami. Na służbie strażnicy nie widzą jak w centrum miasta pali się sterta odpadów ! ! Jeżdżą samochodami bez konkretnego celu kilka razy na godzinę tą samą drogą. Dlaczego nie ma pieszych patroli strażników? W pomieszczeniu gdzie siedzi dyżurny obok niego młode strażniczki urządzają śmiechy, niemal siedząc mu na kolanach. Kiedy byłem sprawdzić trzeźwość w tym pokoju siedziało trzech strażników i młoda głośno rechocząca śmiechem strażniczka !!!! Ciekawe kto ze strażników był w patrolu miasta?

gość28.09.2019 17:31

Facet l=kupił jedno piwo więc po co tyle tych butelek? Czy to reakcja z doświadczenia czy co?

Do Podatnik28.09.2019 16:03

Podaj jeden konkretny przykład "podwożenia". Dzień, godzinę, lokalizację i nr pojazdu. Poczekam. Jeżeli się okaże, że to była np pracownica UM w trakcie wykonywania swoich obowiązków w terenie chętnie usłyszę jak Urząd pozywa cię za zniesławienie!

Franek28.09.2019 14:38

To się strażnicy wysili, a co dobrego na tym osiedlu jeszcze zrobili?

Gość28.09.2019 12:34

Najwięcej alkoholików jest wśród katolików że skazanymi jest tak samo.

Pokaż wszystkie opinie (16)