OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
OBI - Billboard
30 września 2019

Każdy pracownik otrzyma 1 tys. zł nagrody brutto

Każdy pracownik otrzyma 1 tys. zł nagrody brutto
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pracownicy jastrzębskiego magistratu oraz jednostek organizacyjnych miasta mogą liczyć na dodatkową pieniądze, które zostaną wypłacone wraz z październikowymi poborami.

Podniesienie przez rząd płacy minimalnej skutkuje tym, że Urząd Miasta będzie musiał więcej środków wydać na wynagrodzenia dla pracowników.

- Skutkuje to bardzo dużym spłaszczeniem wynagrodzeń pomiędzy stanowiskami. Ta sytuacja nie jest ani komfortowa, ani nie wnosi żadnej dobrej atmosfery czy zadowolenia wśród pracowników. Wiem, ile wynoszą ich wynagrodzenia i za każdym razem powtarzam, że to nie są wysokie zarobki. Pracujemy nadal nad tym, aby wynagrodzenia w przyszłym roku dotyczyły również pozostałych pracowników, nie tylko tych z płacą minimalną - mówiła prezydent Anna Hetman.

Wszyscy pracownicy Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych otrzymają w październiku nagrodę. W przeliczeniu na jeden etat będzie to 1 tys. zł brutto.  

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Akcje JSW spadły poniżej 20 zł. Najniżej od 3 lat Akcje JSW spadły poniżej 20 zł. Najniżej od 3 lat

JSW wypłaciła 10 mln zł JSW wypłaciła 10 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (57)
Pani z UM, co czyta tego posta03.10.2019 20:37

@Bartosz

Widzę, że ty z tą "dyskietkom" to nieskalany myśleniem raczej taki jesteś i do szkoły pod górkę miałeś, często chorowałeś lub w szkołę kamieniami rzucałeś. Weź sięgnij czasem do słownika ortograficznego i nie lej wody.

DrugiAparat03.10.2019 14:27

Nie wierzę! Pierwszy post o premii dla branży poza górnictwem, czapki z głów Panie Michale!

Bartosz03.10.2019 0:38

Kiedyś pojechałem do urzędu miasta w pewnej sprawie, była godzina 7:35. Podjeżdżam pod szlaban naciskam przycisk, ale "maszyna" nie chce wydać bilet. Zrobił się mały korek nagle jakąś dżunia podlatuje z dyskietkom i otwiera szlaban i tak do mnie rzecze jedź kur.. Bo się kur.. Spóźnie do pracy, aż Mnie zatkało co zasób słów, jaką erudycja pracownika UM. Pozdrawiam Panią, może czyta tego posta.
P.S. to była pracownica UM.

inzynier BOLEK02.10.2019 15:29

I te lebry urzedasy dostana 1000 premii? Ale na górników to potrafia szczuć stołkowce jedne!

Tereska, co ma pieska01.10.2019 6:51

Sorry, to nie dyskryminacja, ale do parlamentu powinny startować TYLKO osoby niekarane i z ważnymi badaniami lekarskimi.

Potem kiedy widzę taką panią Ochojską w europarlamencie, przy całym szacunku dla jej dziłalności charytatywnej, to serce krwawi. Kiedy startowała, to była pytana, dlaczego nie spotyka się z wyborcami na wiecach wyborczych? Stwierdziła, że ma obniżoną odporność i nie pozwala jej na to zdrowie. Padło więc pytanie, jak się to będzie miało do uczestniczenia w obradach europarlamentu? Przecież tam też jest dużo ludzi i zagrożenia infekcji. Na co ona, że to zupełnie inna sprawa i nic jej tam nie grozi. To jest pęd do koryta!

Teściowa ze Skrzyszowa01.10.2019 6:04

@do: Gość Dziś o 16:00

"A co masz do Gadowskiego? Zachowuje się bardzo przyzwoicie. Mimo, że (...) niewiele może."

To po co się pcha do Sejmu, skoro niewiele może? Zawodowy (p)oseł. Nie powinno wybierać się kogoś dłużej niż na max dwie kadencje. Potem snują sie po korytarzach parlemantu taki Gadowski z Matusiakiem, obaj wypaleni.

TPW01.10.2019 5:26

Czytam komentarze i widzę efekt postanowień Okroglego Stołu! Najważniejsze to podzielić Polaków! Skłóconymi manipuluje się łatwiej! Oni, tam u góry udają, że się kłócą, a Wy to łykacie jak pelikany!

Pokaż wszystkie opinie (57)