Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
30 września 2019

Dziewczyna wybudziła się ze śpiączki. Potrzebuje pomocy!

Dziewczyna wybudziła się ze śpiączki. Potrzebuje pomocy!
fot. zrzutka.pl

20-letnia Klaudia, która po wypadku w Szerokiej, została przewieziona do szpitala na oddział intensywnej terapii. Niedawno wybudziła się ze śpiączki.  Teraz dziewczyna potrzebuje pomocy w zbieraniu funduszy na kosztowną rehabilitację. Jej przyjaciele apelują o pomoc dla niej.

Zbieramy na rehabilitację naszej serdecznej przyjaciółki Klaudii, która ucierpiała w ciężkim wypadku samochodowym. Wierzymy, że razem damy radę! Klaudia jest dobrą, sympatyczną, kreatywną oraz pełną ciepła 20-latką. Jest inteligentna i wyjątkowo uzdolniona plastycznie. Jej wielkim marzeniem było rozpocząć studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na kierunku - wzornictwo, co udało jej się w tym roku znajdując się w pierwszej dziesiątce na liście rankingowej poprzez doskonale zdane egzaminy wstępne.

Niestety w dniu 5 września miał miejsce poważny wypadek samochodowy, w którym Klaudia jako pasażer doznała ciężkich obrażeń. Jej marzenia stanęły pod znakiem zapytania. Najpoważniejszym obrażeniem był obrzęk pnia mózgu. Ponadto złamaniu uległa miednica, podstawa czaszki, żuchwa, kości zatok, ma również naderwane ucho i liczne stłuczenia całego ciała. W takim stanie trafiła na OIOM, gdzie została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Lekarze walczyli o jej życie i udało się! Zaczęto wybudzać Klaudię.

Poradziła sobie z najniebezpieczniejszym etapem, jednak teraz nadszedł moment, kiedy będzie potrzebowała jeszcze większego wsparcia - mianowicie funduszu na rehabilitację neurologiczną i neurologopedyczną, która przywróci Klaudii pełną sprawność ruchową, w szczególności prawej strony ciała, w której stwierdzono niedowład. Prosimy o wsparcie dla naszej przyjaciółki. Choć trochę pomóżmy Klaudii zbliżyć się do realizacji swoich marzeń, a przede wszystkim powrotu do normalnego życia. Mama Klaudii samotnie wychowuje ją i jej dwie siostry, które także studiują, więc niezbędna jest im pomoc.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują pomóc naszej przyjaciółce Klaudii.

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (41)
do Goscia07.10.2019 17:26

Nie obrażaj nikogo od imbecyli.W polskim prawie stoi że na szkodzie nie wolno zarobić.Pamietasz hale w Chorzowie.Ludzie się zbierali ,pomagali a potem sąd umorzył te kwoty ubezpieczycielom do zwrotu twierdząc że w ten sposób rodziny by otrzrymaly za duzo.Tak więc pomocą finansujesz nie rodzinę a ubezpieczyciela!Ponadto pamiętasz co się stało z pieniędzmi na samochód ofiary kolizji z Premier Szydło.?Chcesz pomoc tej rodzinie doradz jej dobrego adwokata gdyż ubezpieczyciel z góry musi wyłożyć kasę na leczenie inaczej naraża się na jeszcze wyższe zadośćuczynienie ,no i możesz zaoferować pożyczkę zwrotna aby nie wyręczać ubezpieczyciela w odszkodowaniu. Ta rodzina potrzebuje pomocy ale mądrej i dobrze ukierunkowanej a nie Twoich głupkowatych haseł.Moze to Ty chcesz przywłaszczyć tą kasę?wielu już takich było.

Gość06.10.2019 23:37

Co za imbecyle. Gdyby rodzina nie potrzebowała, nie prosilaby o pomoc. Nie chcesz, nie pomagaj i przy okazji zajmij się czymś innym niż dawaniem swoich cudownych rad. Życzę wam wszystkim żebyście nigdy nie musieli zebrac o pieniądze, czy to dla was, czy dla waszych bliskich!!!

Kuba04.10.2019 19:27

ja nie rozumiem dlaczego zrzutka -wystarczy rada ,prawnik i ubezpieczyciel sprawcy.

L04.10.2019 11:49

Nasłucha się jeden z drugim plotek i potem p*** takie głupoty. Skąd wiecie kim jest kierowca, z jaką prędkością jechał i jakie były okoliczności wypadku? Pewnie kolega słyszał od psa sąsiadki grabarza który mieszka kilometr dalej. Polecam uderzyć głową w klawiaturę wyjdzie to samo co z waszych komentarzy.
Dziękuje

Niki04.10.2019 9:07

A ilu z was weszło na portal zrzutka i pomogło? Zamiast wyrzucać żale dołóżcie się do leczenia Klaudii :)
Klaudia - wracaj szybko do zdrowia i do marzeń!!!!

Gość03.10.2019 13:38

@sędzia

"19 letni mistrz kierownicy" to syn lokalnego prominenta, więc egzekwowania kary dla niego się nie spodziewaj.

Smolka03.10.2019 10:50

Samochód przekazać do dyspozycji skarbu państwa, sprzedać i przekazać pieniądze na leczenie.

Gość03.10.2019 10:18

@Oazaspokoju

"Jeśli nie chcesz pomóc, nie wstawaj głupich komentarzy."

Zamiast pouczać innych, zacznij od siebie. Przyganiał kocioł garnkom.

sędzia02.10.2019 19:42

Panie Prokuratorze! Czy 19 letni mistrz kierownicy, któremu tatuś kupił sportową wersję audi i który organoleptycznie zbadał, że jednak zakrętu w Szerokiej nie da się przejechać z szybkością 140 km/h - co Klaudia przypłaciła zdrowiem - już siedzi?? Czy zajęto majątek tatusia sprawcy na poczet leczenia dziewczyny??

Awww02.10.2019 12:28

Kazdy kto pisze ze jest ofiara, a nie sprawca. Nie zapiecie pasow = jestes sprawcą, dlatego nigdzie ubezpieczenie nie pokryje kosztow

Pokaż wszystkie opinie (41)