OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
3 października 2019

Miasto wspiera rzemieślników

Miasto wspiera rzemieślników
fot. pixabay

Urząd Miasta rozpoczyna program skierowany do rzemieślników w Jastrzębiu-Zdroju. Chodzi również o propagowanie szkolnictwa zawodowego.

Głównym celem projektu jest promocja i ochrona cenionych i poszukiwanych specjalności rzemieślniczych oraz rozpropagowanie szkolnictwa zawodowego jako atrakcyjnej i przyszłościowej alternatywy dla szkolnictwa ogólnokształcącego.

Zamierzeniem realizowanych działań jest wzrost zainteresowania jastrzębian produktami i usługami warsztatów i zakładów rzemieślniczych, zahamowanie wypierania tego sektora z życia gospodarczego miasta oraz przedstawienie środowisk rzemieślników jako prężnie działających przedsiębiorców, tworzących gospodarkę Jastrzębia-Zdroju.

Pierwszym etapem projektu będzie stworzenie i udostępnienie na portalu miasta interaktywnej mapy jastrzębskich zakładów i warsztatów rzemieślniczych. Stąd zapraszamy wszystkich chętnych rzemieślników, rękodzielników, czeladników i mistrzów działających na terenie Jastrzębia-Zdroju do przesyłania zgłoszeń swoich zakładów. Zgłoszenie wraz z danymi, które powinny znaleźć się w bazie, należy przesłać drogą mailową na adres: inwestor@um.jastrzebie.pl

Więcej informacji i zgłoszenia: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Inwestora, p. 102 A, tel. 32 47 85 181, adres mailowy: inwestor@um.jastrzebie.pl.

 

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Mieszkańcy wybrali dwa lata temu. Co z realizacją projektu? Mieszkańcy wybrali dwa lata temu. Co z realizacją projektu?

Jastrzębianie zdobyli pierwszą nagrodę za film o mieście Jastrzębianie zdobyli pierwszą nagrodę za film o mieście

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Gość04.10.2019 6:04

Proponuję jarmark rzemieślniczy otworzyć ze straganami w ulubionym miejscu spotkań pani burmistrz z mieszkańcami tej upadającej osady górniczej, czyli na parkingu przed kinem Centrum. Świąteczny i całoroczny.

tik tak03.10.2019 23:11

Jak mało co, co wyjdzie z UM mi się podoba, tak ten program może być ok. Oby to wszystko nie było jak z innymi pomysłami, czyli na papierze/makiecie

Gość03.10.2019 16:33

UM.wspiera tych co ma wspierać a zwykłych ludzi ma do płacenia podatków ..........

Gość03.10.2019 16:16

@BOŻE! Co się z w wami dzieje

Przede wszystkim nie wzywaj imienia Stwórcy nadaremno!

A na swoje podstawowe pytanie: "Czy wy jesteście już potworami?" możesz spróbować sam sobie odpowiedzieć

BOŻE! Co się z w wami dzieje03.10.2019 16:10

Czym was oczadzono, że wypisujecie takie potworne głupoty. Znam trochę Jastrzębie bo bywam w nim co kilka miesięcy żeby się spotkać z przyjaciółmi. U was ludzie uśmiechali się do siebie. Nie sygnalizowali nienawiści. A co czytam? Nienawiść, bandyctwo, wrogość, czyli samo zło. Wszędzie napotykam banery z PiS. A nawet jakiegoś łebka z Morawieckim. Czy wy jesteście już potworami?
Odpowiedzcie.

Anna03.10.2019 14:12

To może mistrz masarski z Pszczyny??

Radio Teheran03.10.2019 12:00

@Znafca temató

Niech rozdadza pracownikom szydelka. Magistrat stalby sie potentatem w rekodziele.

Pokaż wszystkie opinie (12)