Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 października 2019

Wiceprezes GKS Jastrzębie poszukiwany ws. pobicia

Wiceprezes GKS Jastrzębie poszukiwany ws. pobicia

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymała jednego podejrzanego za pobicie zawodnika drużyny hokeja z Katowic. Drugi poszukiwany to Paweł D., jeden z wiceprezesów piłkarskiego klubu GKS Jastrzębie.

- Wczoraj około godziny 17.10 dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące pobicia jednego z zawodników katowickiej drużyny hokeja, która przyjechała do Jastrzębia, by rozegrać mecz. Policjanci ustalili, iż zawodnik ten został zaatakowany przez dwóch mężczyzn w trakcie rozgrzewki. Jeden z napastników zaatakował go od tyłu, uderzając w głowę, po czym wspólnie z drugim zabrał mu koszulkę z logo klubu. Mieszkańcy miasta, widząc zajście, ruszyli hokeiście z pomocą. Sprawcy po wszystkim wsiedli do samochodu i odjechali z miejsca. W wyniku wspólnych działań, jeszcze tego samego dnia w ręce stróżów prawa wpadł 15-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Drugim poszukiwanym jest Paweł D., wiceprezes stowarzyszenia GKS Jastrzębie. Prokuratura wyraziła zgodę na podanie nazwiska oraz opublikowanie jego wizerunku.

- Wszyscy, którzy znają aktualne miejsce pobytu Pawła Duszyńskiego, proszone są o kontakt z jastrzębskimi policjantami pod nr tel. 32 47 87 200 lub najbliższą jednostką Policji - numer 112. Można też informować za pośrednictwem e-mail: dyżurny@jastrzębie.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość każdemu, kto przekaże jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego -  mówi asp. Halina Semik.

AKTUALIZACJA: Pawł D. został zatrzymany po wtorkowym przesłuchaniu w Prokuraturze Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony? Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony?

Pobili i skopali przechodniów. Trafili do aresztu Pobili i skopali przechodniów. Trafili do aresztu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (150)
Leszek08.10.2019 21:47

Jak tacy ludzie maja rzadzic klubem .oddaje koszulki itp. Biednym . wstyd .1 ligowy klub ..

ameby z sektora08.10.2019 11:30

wyglad typowego prezesa, ma zaufanie jak sie na niego patrzy

mikko08.10.2019 11:27

Kolo jak z sybirskiego łagru.

Dżastina z Cieszyna08.10.2019 6:09

Jakiż on śliczny i przystojny, a że niegrzeczny... wytarmosiłabym go za te kudły i postawiła do pionu i poziomu.

Janusz Tracz 07.10.2019 23:13

ta sytuacja przypomina troche ta w wisle krakow, polska pilka to jednak dno

Andrzej07.10.2019 20:42

Przywrócić ZOMO

Ryl07.10.2019 18:30

Jastrzębie Zdrój to wylęgarnia patologii wystarczy popatrzeć na dzisiejsze zachowanie młodzieży, cieniasy co w grupie czują się mocni a sami są niczym.

Kris07.10.2019 17:10

Niezła patologia, to jest wiceprezes???
Audyt klubu i CBA powinno wejść. A JSW wali na to kasę ale jaja...

Adam07.10.2019 15:42

Jak to mowia przyklad idzie z gory... Pokazal wiceprezesik na co go stac, nie dziwne ze same barany chodzą na te mecze. I tez taka opinie maja, chodzi hołota tylko zeby szukac zadym i bijatyk. Teraz probuja go wybielic...wstyd dla miasta. Zrownac z ziemia ten pseudoklub i po klopocie. Wystarczy zobaczyc ich wpisy... Zachowuja sie jak jakas sekta

Gość07.10.2019 15:17

Koleś wygląda jakby był z porteretu pamięciowego. To już zwykłej słitfoci pana prezesa w aktach nikt nie miał?

Pokaż wszystkie opinie (150)