Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
6 października 2019

GKS Jastrzębie wydał oświadczenie w sprawie pobicia

GKS Jastrzębie wydał oświadczenie w sprawie pobicia

Klub GKS Jastrzębie wydał oświadczenie w sprawie pobicia zawodnika GKS Katowice, który przyjechał wraz z drużyną na hokejowy mecz w Jastrzębiu. Prezes Dariusz Stanaszek wyraża „ubolewanie, że jak informują media, jednym z czynnych uczestników zdarzenia miał rzekomo być Członek Zarządu spółki”.

Klub GKS  Jastrzębie deklaruje pomoc GKS Katowice, jak i napadniętemu Jaakko Turtiainenowi, a także klubowi JKH GKS Jastrzębie. Klub piłkarski z naszego miasta oświadcza, że będzie współpracować z organami ścigania w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tej sprawy. Dariusz Stanaszek oświadczył, że jedną z naczelnych zasad porządku prawnego jest prawo do obrony, a informacje medialne częstokroć nie odzwierciedlają rzeczywistego przebiegu zdarzeń. W konsekwencji do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia oraz otrzymania oficjalnego stanowiska Członka Zarządu klub powstrzymuje się od publicznego komentowania tej sprawy.

- Do czasu wyjaśnienia okoliczności przedmiotowego zdarzenia zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich osób zainteresowanych tą sprawą, a w szczególności do osób, którym leży na sercu dobro klubu, o powstrzymanie się od pochopnych komentarzy oraz ferowania wyroków. Informuję, że jako Prezes Zarządu podejmę wszelkie kroki prawne w celu obrony wizerunku klubu oraz reputacji osób zaangażowanych w pracę na rzecz klubu w przypadku próby wiązania Klubu Sportowego GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. z sytuacją, która miała miejsce w piątkowe popołudnie w okolicy lodowiska „Jastor” - podkreśla Dariusz Stanaszek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kamil Szymura opuszcza GKS Jastrzębie Kamil Szymura opuszcza GKS Jastrzębie

GKS zostaje w Fortuna 1 Lidze GKS zostaje w Fortuna 1 Lidze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (39)
Gracz09.10.2019 9:19

@Romek - popieram w całej rozciągłości. GKS - Tak !!!!!!! Natomiast kibolstwo należy dusić w zarodku. Mieszkańcy oczekują że jastrzębski sport będzie czysty od nienawiści, narkotyków i wszelkich patologii. Kibice chcą dopingować swoje zespoły ale musimy nauczyć się przegrywać i doceniać przeciwników. To co się dzieje na niektórych stadionach jest nie do przyjęcia. Ostatni przypadek pokazuję wciąganie w kibolski świat 15-letnich i młodszych dzieciaków - opamiętajmy się. TY też możesz być workiem treningowym dla zwyrodnialców tylko takie pobicia kończą się często śmiercią.

Romek08.10.2019 14:30

Bez dyskusji zarząd GkS musi podać się do dymisji,zatrudniając wiecprezesa,wiadomo było jakim jest człowiekiem i czym zajmował się wcześniej.Zamieszczone zdjęcie jest z policji tzn.ze wcześniej był karany.Nie rozumiem jedynie opinii by zdegradować klub GKS lub nie dawać dotacji itp...przeciez piłkarze ,którzy zapracowali na 1 ligę ciężka praca nie mogą odpowiadać za czyny w
Wiceprezesa .To tak jakbym ja odpowiadał za czyny rodziców.

Gość08.10.2019 10:27

@ja1

Dobrze prawi. Na prezydenta go!

pako07.10.2019 21:41

mówiąc krótko
prezes jak i wice prezes powinni zrezygnować z stanowiska w zaistniałej sytuacji!!!!!
to bedzie wtedy fer play !!!!

Gracz07.10.2019 17:38

Odsłuchałem sobie nagranie z sesji Rady Miasta z wypowiedzią dzisiaj poszukiwanej już osoby. Na szczęście Prezydent delikatnie wyprostowała pokrętną wypowiedź tego działacza bo o co chodziło? O kasę: mało , mało jak tu żyć chciałoby się sparafrazować potrzeby tego młodego człowieka.....

Jastrzębianie czegoś nie dostrzegają w działaniach niektórych osób.

Nie tak dawno temu związki zawodowe wprowadziły na fotel Prezesa spółdzielni swojego bossa. Zrobiono to przy pomocy pełnomocników nie będących członkami tej spółdzielni. Gdzie rekrutowano pełnomocników i kto to organizował? Ten sam manewr próbowano zrobić w innej spółdzielni mieszkaniowej. Organizowano pikiety, próbowano zrobić przewrót w RN , rozbijano walne zgromadzenia podejmowano destrukcyjne działania. W tej spółdzielni jednak trafili na lepszych od siebie.

Wszystko to działo się na oczach szerokiej widowni - mieszkańców miasta. Pierwsze skrzypce w tych działaniach grał aktyw partyjny dobrej zmiany przy wsparciu związków zawodowych szczególnie Boryni. Dwie ogromne siły zaczęły się organizować żeby dorwać się do kasy. Teraz rośnie trzecia siła i nie można ją nazwać w całości kibolska bo przecież ogromna ilość to zwykli kibice.

Czy nikt nie zauważa że macki tych trzech grup skupiają się w rękach paru osób? Powinniśmy baczniej spojrzeć te osoby żebyśmy nie stali sponsorami tych osób bez naszej zgody. Obudźmy się bo kibole, związki i dobra zmiana to siła z którą sobie nie poradzą mieszkańcy Jastrzębia.

Karma07.10.2019 15:03

To bylo do przewidzenia ze ten cwaniaczek kiedys sie pominie....szkoda ze zarzad nie zaglada w kartoteki policyjne swoich pracowników....

ja107.10.2019 13:05

No zbieraj już podpisy, już to widzę społeczniaku. Zniszczyć najlepiej wszystko bo jeden zawinił. Ja apeluje o odebranie wszystkim mieszkańcom Jastrzębia prawa jazdy bo jeden chłop jechał 70 km w terenie zabudowanym i miał rejestrację SJZ i dostał mandat. Sprzeciwiam się budowie dróg, rond, wiaduktów itd. A widziałem jak jeden górnik pił wódkę pod sklepem, zamknąć JSW!!

Jurek07.10.2019 12:42

Dajcie spokój to zawsze bydło było pod przykrywką pomocy innym

Gość07.10.2019 11:50

Po wyborach powstanie petycja i listy z podpisami o niefinansowanie klubu pilkarskiego przez miasto z publicznych pieniedzy! Podobne pismo pojdzie do jse

Dżastina z Cieszyna07.10.2019 11:35

@Realista

To co by sie stalo, gdyby wyszedl na miasto w barwach teczowych?

Kulture osobista sie ma, a nie zmienia na podstawie widzianego stroju u kogos. Wyrazy wspolczucia za mame.

Pokaż wszystkie opinie (39)