Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
7 października 2019

Kibice GKS Jastrzębie: "Duchu jesteśmy z Tobą"

Kibice GKS Jastrzębie: "Duchu jesteśmy z Tobą"
fot. Andrzej Klocek

Nadal nie milkną echa pobicia zawodnika GKS Katowice. Policja poszukuje Pawła Duszyńskiego, podejrzanego o rozbój. Kibice GKS Jastrzębie uważają, że to nagonka medialna i deklarują, że są z nim "na dobre i na złe". Poniżej publikujemy opinię kibiców zamieszczoną na ich profilu FB.

Medialna nagonka na naszego brata z sektora trwa w najlepsze. W kraju, gdzie nie publikuje się wizerunków pedofil, bo może to zaszkodzić w ich resocjalizacji, wizerunek Pawła jest publikowany we wszystkich ogólnopolskich mediach!  A on się nigdzie nie ukrywa, adwokat poinformował prokuraturę oraz policję gdzie obecnie przebywa, oraz informacje, że po powrocie niezwłocznie zgłosi się do prokuratury by wyjaśnić sytuację! Media mają pożywkę bo milicja naciskała by udostępnić jego wizerunek tylko po to, by uderzyć w GKS! By zniszczyć nasz klub! Chociaż MY kibice zachowajmy zimną głowę i nie dajmy się ponieść tej nagonce! Duchu bracie jesteśmy i będziemy z Tobą na dobre i na złe!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezbramkowy remis GKS-u z Niecieczą Bezbramkowy remis GKS-u z Niecieczą

Gonił sąsiada z tasakiem przed blokiem Gonił sąsiada z tasakiem przed blokiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (55)
Manto15.10.2019 22:08

Paweł pozdrowienie do więzienia

żwirek12.10.2019 8:22

niech trwają. w średniowieczu swoich głów :) pdw :)

ironia i sarkazm11.10.2019 12:02

do Głos ludu
Trwajcie, trwajcie kwiecie ludzkości. Dobrze być tak głupim, żeby nie starczyło mózgu na myślenie.

Głos ludu11.10.2019 9:54

Możecie sobie pisać co chcecie a my i tak dalej będziemy trwac. Gówno macie do gadania. Siedzcie dalej przed tv i ogladajcie klan. A MY dalej swoje. Hooligani

Ulka09.10.2019 0:12

Ta gieksa tylko psuje reputację miastu. Wszystko robione na pokaz A w głowach agresja. Najwyższy czas to uciąć, odizolowac sponsorów i budżet miasta. Trzeba się przyjrzeć temu lokalowi kto wie co tam się dzieje... może jest to miejsce schadzek tej patroli stadionowe, nie wspomnę że robią tam spędy rodzinne, chlejące rodziny A wśród nich dzieci z których za parę lat wyrośnie to samo. Kto mądry robi tam urodziny dziecku? Pomysł na miarę ich myślenia.

gość08.10.2019 16:23

Bandyci powinni ponieść zasłużoną karę. Natychmiastowe wydalenie z klubu. Wstyd! A może honor?

PePe08.10.2019 11:21

"W kraju, gdzie nie publikuje się wizerunków pedofil..." od 1 stycznia 2018 zgodnie z ustawą jest dostępny rejestr gwałcicieli i pedofilów. Starczy poszukać chwilę w internecie. Poza tym co mają wspólnego pedofile z atakami kibolskim? Pan prezes kiboli oczywiście jest pomówiony i niewinny. Poszukajcie wywiadów z badytami z polskich gangów, oni też wszyscy twierdzą że siedzą w więzieniu niewinnie za pomówienia.

Józek08.10.2019 8:16

Ha ha dobree...''będziemy z tobą na dobre i na złe'' haha...zamkną go a wy jedyne co będziecie mogli to zrobić mu rakietę.Bo nie wydaje mi się że po takim nagłośnieniu sprawy dostanie zawiasy za ''dyche''.

Znafca temató08.10.2019 6:14

Bo to było tak...

Ten agresywny w odmiennej orientacji koszulce sam sprowokował i zuchwale zaatakował swoimi plecami podeszwę adidasa pana wiceprezesa i to nawet kilkukrotnie.

Tak to było, dokładnie tak.

Dżastina z Cieszyna08.10.2019 6:12

@Jerzy

"potknął się na kostce brukowej bo to godzi w miejski wydział inwestycji"

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Fin się wypier..lił i teraz winnych szuka, bo mu głupio, że już był pod wpływem.

Pokaż wszystkie opinie (55)