Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 października 2019

Oświadczenie Pawła Duszyńskiego: "Potępiam wszelkie formy agresji"

Oświadczenie Pawła Duszyńskiego: "Potępiam wszelkie formy agresji"
fot. GKS 1962 Jastrzębie

Paweł Duszyński, który jest poszukiwany przez policję w związku z pobiciem zawodnika GKS Katowice wydał oświadczenie w tej sprawie. Odcina się od wszelkiej formy agresji. Zamierza we wtorek w prokuraturze przedstawić szczegółowy przebieg wypadków. Poniżej zamieszczamy oświadczenia Pawła Duszyńskiego. 

W reakcji na pojawiające się w mediach doniesienia dotyczące przebiegu zdarzenia z dnia 4 października 2019 roku, w którym pokrzywdzony został Pan Jaakko Turtiainen, pragnę oświadczyć, że zdarzenie to w zasadniczych kwestiach nie przebiegało tak, jak przedstawia się to w przekazach medialnych, o czym szczegółowo wyjaśnię w Prokuraturze Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie - po uzgodnieniu z Prokuratorem prowadzącym sprawę - zostanę przesłuchany 8 października 2019 roku o godz. 11.00. Deklaruję pełną współpracę z organami ścigania celem możliwie szybkiego i kompleksowego wyjaśnienia powstałych w sprawie wątpliwości, które obecnie cieniem kryją się nie tylko na mojej osobie, ale przede wszystkim na szwank narażają reputację osób zaangażowanych w działalność Klubu Sportowego "GKS 1962 JASTRZĘBIE" S.A. oraz reputację kibiców Klubu.

Jednocześnie na ręce Pana Jaakko Turtiainena składam wyrazy swojego głębokiego ubolewania z powodu zajścia, do jakiego doszło w piątkowe popołudnie w Jastrzębiu-Zdroju, zaznaczając jednak, iż nie dopuściłem się przestępstwa na szkodę zawodnika drużyny hokejowej GKS Katowice.

Chcę podkreślić, że stanowczo potępiam jakiekolwiek formy agresji, w tym agresję wobec osób o odmiennej identyfikacji klubowej. Mam nadzieję, że zjawisko to zostanie definitywnie wyeliminowane.

Pozostaję w przekonaniu, że wkrótce wyjaśnione zostaną wszelkie okoliczności tego niewątpliwie przykrego dla Pana Jaakko Turtiainena zdarzenia, niemniej - mając na uwadze potrzebę troski o dobre imię Klubu Sportowego "GKS 1962 JASTRZĘBIE" S.A. - do czasu wyjaśnienia niniejszej sprawy, oddaję się do dyspozycji władz Klubu.

Na końcu chciałem podziękować wszystkim osobom za pomoc w tych trudnych dla Klubu chwilach. Mam nadzieję, że sytuacja ta, gdy tylko zostanie wyjaśniona, umocni naszą klubową społeczność. Apeluję, aby wszyscy stawili się na kolejnym meczu i pokazali, że jesteśmy jedną rodziną. Dziękuję również za wsparcie, jakie do mnie spływa od osób z całej Polski.

Źródło: sport.interia.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stal Mielec wygrywa z GKS-em Stal Mielec wygrywa z GKS-em

Kolejna porażka piłkarzy. 3:1 z Chojnicami Kolejna porażka piłkarzy. 3:1 z Chojnicami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (73)
Mati6209.10.2019 17:58

Anonimowi napinacze wypowiadajcie sie po zakonczeniu spr

Vvv09.10.2019 16:18

Moje pytanie brzmi czy za publiczne oświadczenie o checi współpracy z policją tez będzie pdw?

PCA09.10.2019 15:58

Taki ktoś wiceprezesem klubu. To jest tragedia. Na prawdę nie wiedziałem że tak to wygląda. Szok i wstyd.

Gość09.10.2019 7:42

Każdy układ klubowy to zachowania mafii zastraszanie. Wszędzie gdzie wchodzi matusiak pojawiają się problemy. Polityka niszczy kluby. Nie tylko gksa działa pod wszechmogacego Matusiaka na siatkówce też prezes skacze jak Matusiak gra. Tacy prezesi to cieniasy i wstyd.

Nonsens09.10.2019 7:12

Dlatego tyle się ukrywał przed policją bo chłopaczyna myślał jakie oświadczenie napisać...do pudła z nim !!!!

Słońce świeci 08.10.2019 20:43

A było tak pięknie jakieś miesiąc temu miałem okazję spotkać duet Prezes i Vice Prezes. Oh jacy oni byli dumni, i wierzcie mi nawet ich własny cień ich wyprzedzal. I co teraz z tego pozostało, razem z ich kibolami przynoszą nam wstyd na cały kraj.

Gość08.10.2019 20:39

Tak, to pewnie Szrek, jego styl i poziom - adwokat mafii, za pieniadze da... każdemu

AntyPIS08.10.2019 20:21

Kto mu to pisał?? Szrek między papierosem i flaszką wódy?

Wi Fi08.10.2019 18:26

Miasto już od dawna jest dzikie.Pelne psycholi.Przypomnijcie sobie najlepszego dzielnicowego z Wielkopolskiej.Wzorowy policjant,mąż,ojciec!!I co zrobił ten "idealny"psychol?
Nigdy nie ręcznie za nikogo bo nie wiadomo co w takim siedzi!!?

ja08.10.2019 16:54

taki grzeczny, a ciekawe kto organizował ustawki kiboli?

Pokaż wszystkie opinie (73)