OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
OBI - Billboard
9 października 2019

Paweł Duszyński odwołany z funkcji wiceprezesa GKS

Paweł Duszyński odwołany z funkcji wiceprezesa GKS
fot. GKS 1962

Klub GKS Jastrzębie poinformował o odwołaniu Pawła Duszynskiego z funkcji wiceprezesa klubu. Poniżej zamieszczamy oświadczenie klubu GKS. 

W nawiązaniu do oświadczenia Prezesa Dariusza Stanaszka z dnia 6 października 2019 roku, Klub informuje, że decyzją Rady Nadzorczej Paweł Duszyński z dniem 9 października 2019 roku został odwołany z funkcji Wiceprezesa Zarządu Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. Do czasu wyboru nowego Wiceprezesa, p.o. Wiceprezesa Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. będzie członek Rady Nadzorczej Klubu, Adam Kuliński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH gromi Zagłębie Sosnowiec 7:0 JKH gromi Zagłębie Sosnowiec 7:0

JKH wygrywa z Ujpest Budapeszt 4:0 JKH wygrywa z Ujpest Budapeszt 4:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Hah16.10.2019 20:07

Nie potrzebna mi dziewczyna moja miłość to gks PDW PDW PDW pozdro prawilne mordki wjazd w kominiarze to jest życie, co wy tam wiecie

PDW12.10.2019 16:28

PDW paweł do Więzienia! I na reszte przyjdzie pora.

Do Michała12.10.2019 8:09

Ja chodzę na każdy mecz z dziećmi i jest spokojnie i mniej bluzgów niż pare lat temu gdy były pełne trybuny.
Nie podoba ci się to nie chodz,takich pseudo kibiców na stadionie nie potrzeba.

Mati12.10.2019 3:36

Teraz tak Wy sie chwalicie, miejscowy portal którym, posuneła sie cała ta propaganda dla naszego dzałacza.
Albo komuś szkodzi albo ktoś jest na tyle (nie bystry) aby to komentować. takze dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość . mks

Radio Pyongyang11.10.2019 21:13

Szczęść Boże! "Łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu... " Nawiązując do tekstu piosenki z filmu Miś, w Jastrzębiu każdy w ostatnim czasie mógł sobie ponucić tą oto krótką piosenkę. Ale niestety negatywnie cała ta sytuacja z vice prezesem odbiła się szerokim echem na całą Polskę. Wcześniejszym wydarzeniem w mieście było zbieranie głosów na nowy stadion. Jednak wybudowanie nowego stadionu wydaje się być mało prawdopodobne. Prędzej miasto wybuduje na moszczenickim zaciszu koloseum dla gladiatorow, aby mogli swobodnie organizować walki m. in. kibiców, hokeistów, żaboli, może nawet i siatkarzy oraz innych celebrytow. W Jastrzębiu dużo się dzieje. Jednak ostatnie wydarzenia są negatywnie odbierane w mediach. Z Panem Bogiem.

Adam11.10.2019 16:21

Do Michał to biedne masz życie. Przekleństwa to i w szkole się dzieci uczą nie tylko na meczach. To Ty kierujesz swoimi dziećmi i to dzięki tobie wiedzą co jest dobre a co złe.
Moje dzieci chodzą i na piłkę i na hokej i patrz żadne nie przeklinać ????????

Do Michal11.10.2019 15:34

Dokladnie tak

Pokaż wszystkie opinie (35)