OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
10 października 2019

86-latka wezwała w nocy na pomoc policjantów

86-latka wezwała w nocy na pomoc policjantów
fot. Policja.pl

W środę w nocy Komenda miejska Policji otrzymała zgłoszenie od 86-letniej kobiety, że ktoś ukradł jej klucze i nie może odstać się do własnego domu.

- Policjanci prewencji pojechali na osiedle Gwarków, gdzie 86-letnia kobieta potrzebowała pomocy. Na miejscu mundurowi zastali mieszkankę miasta, która była wychłodzona, nie wiedziała gdzie się znajduje i trudno było nawiązać z nią kontakt. Z uwagi na stan kobiety, stróże prawa zabrali ją do radiowozu, aby uniknąć dalszego wychłodzenia i wezwali natychmiast zespół pogotowia ratunkowego. Kobieta była ubrana jedynie w żakiet, co nie ochraniało jej przed panującą nad ranem niską temperaturą - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak informują mundurowi, po ogrzaniu się, z kobietą można już było porozmawiać. Po przebadaniu okazało się, że seniorce na szczęście nic nie grozi. Została odwieziona do domu. Klucze nie zostały skradzione i po prostu nie pasowały do zamku, gdyż pomyliła ona mieszkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Krzyki w środku nocy. Policja siłowo weszła do mieszkania Krzyki w środku nocy. Policja siłowo weszła do mieszkania

Policja namierzyła Czechów kradnących rowery Policja namierzyła Czechów kradnących rowery

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Jon Kipur Dziś o 11:3810.10.2019 13:30

Jestem ateistą młocie.

Jon Kipur10.10.2019 11:38

Analfabeto?

Przyganiał kocioł garnkowi.

Pisze się "nauczyciel języka polskiego" a nie "nauczyciel od języka polskiego". Jesteś na pewno katolikiem z PiS-u

Jon Kipur Dziś o 6:0510.10.2019 10:07

Z tobą to najwidoczniej nikt nie chce rozmawiać bo po twoim codziennym bezsensownym bełkocie nijak odnoszącym się do artykułów jaki tu i na innych portalach wylewasz widać że masz nierówno pod kopułą synku więc każdy omija cię z daleka. I pisze się ''NIE MOŻNA'' porozmawiać a nie ''nie idzie'' analfabeto żenujący.Gdzie ''idzie''?? Ty nauczycielu od języka polskiego i poprawnej pisowni.

ADAM10.10.2019 9:58

"odstała" się w końcu?

KAZ10.10.2019 9:25

Ogólnie mówiąc drzwi nie pasowały do kluczy.

Maksiu10.10.2019 6:52

Starość jest p..bana.

Jon Kipur10.10.2019 6:05

"po ogrzaniu się, z kobietą można już było porozmawiać"

Z moją babą nie idzie porozmawiać nawet po ogrzaniu.