Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
10 października 2019

86-latka wezwała w nocy na pomoc policjantów

86-latka wezwała w nocy na pomoc policjantów
fot. Policja.pl

W środę w nocy Komenda miejska Policji otrzymała zgłoszenie od 86-letniej kobiety, że ktoś ukradł jej klucze i nie może odstać się do własnego domu.

- Policjanci prewencji pojechali na osiedle Gwarków, gdzie 86-letnia kobieta potrzebowała pomocy. Na miejscu mundurowi zastali mieszkankę miasta, która była wychłodzona, nie wiedziała gdzie się znajduje i trudno było nawiązać z nią kontakt. Z uwagi na stan kobiety, stróże prawa zabrali ją do radiowozu, aby uniknąć dalszego wychłodzenia i wezwali natychmiast zespół pogotowia ratunkowego. Kobieta była ubrana jedynie w żakiet, co nie ochraniało jej przed panującą nad ranem niską temperaturą - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak informują mundurowi, po ogrzaniu się, z kobietą można już było porozmawiać. Po przebadaniu okazało się, że seniorce na szczęście nic nie grozi. Została odwieziona do domu. Klucze nie zostały skradzione i po prostu nie pasowały do zamku, gdyż pomyliła ona mieszkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziejka wózków dziecięcych zatrzymana Złodziejka wózków dziecięcych zatrzymana

Brutalne morderstwo. Górnik zabił znajomą z pracy? [video] Brutalne morderstwo. Górnik zabił znajomą z pracy? [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Jon Kipur Dziś o 11:3810.10.2019 13:30

Jestem ateistą młocie.

Jon Kipur10.10.2019 11:38

Analfabeto?

Przyganiał kocioł garnkowi.

Pisze się "nauczyciel języka polskiego" a nie "nauczyciel od języka polskiego". Jesteś na pewno katolikiem z PiS-u

Jon Kipur Dziś o 6:0510.10.2019 10:07

Z tobą to najwidoczniej nikt nie chce rozmawiać bo po twoim codziennym bezsensownym bełkocie nijak odnoszącym się do artykułów jaki tu i na innych portalach wylewasz widać że masz nierówno pod kopułą synku więc każdy omija cię z daleka. I pisze się ''NIE MOŻNA'' porozmawiać a nie ''nie idzie'' analfabeto żenujący.Gdzie ''idzie''?? Ty nauczycielu od języka polskiego i poprawnej pisowni.

ADAM10.10.2019 9:58

"odstała" się w końcu?

KAZ10.10.2019 9:25

Ogólnie mówiąc drzwi nie pasowały do kluczy.

Maksiu10.10.2019 6:52

Starość jest p..bana.

Jon Kipur10.10.2019 6:05

"po ogrzaniu się, z kobietą można już było porozmawiać"

Z moją babą nie idzie porozmawiać nawet po ogrzaniu.