Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
10 października 2019

Kradł będąc owinięty w bandaże od szyi po pas

Kradł będąc owinięty w bandaże od szyi po pas
fot. KMP Jastrzębie

Złodziej kradł ubrania ze sklepów. Dla niepoznaki owinął się bandażami od szyi po pas. Niczym egipska mumia dopuszczał się swego nielegalnego procederu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

W środę,  około godziny 20.05, oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o zatrzymaniu złodzieja w jednym ze sklepów odzieżowych. Policjanci na miejscu ustalili, iż 47-letni mężczyzna przeszedł za linię kas, nie płacąc za koszulkę męską. Policjanci na miejscu podejrzewali, iż jastrzębianin może mieć jeszcze coś przy sobie, i nie mylili się, choć sposób ukrycia bardzo ich zdziwił.

- W trakcie kontroli osobistej mundurowi zobaczyli, iż złodziejaszek owinięty jest bandażem opatrunkowym od szyi po pas, a sposób jego przylegania świadczył, że coś pod nim się kryje. Mężczyzna widząc, że i tak nic już nie zatai, przyznał się, że posiada pod nim również inne przedmioty. Po ściągnięciu opatrunku ujawniono dwa swetry damskie, skradzione w tym samym sklepie. W wyniku kontroli odnaleziono również dwa "klipsy zabezpieczające", które mężczyzna zniszczył, przy użyciu małego śrubokręta, aby móc wyjść ze sklepu nie uruchamiając alarmu. Jastrzębianin został poinformowany, iż zostanie przeciwko niemu sporządzony wniosek o ukaranie. Za powyższą kradzież odpowie przed sądem - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem Matka z 2 promilami "zajmowała" się 2-latkiem

Ukradł płyn do spryskiwaczy i poszedł pić Ukradł płyn do spryskiwaczy i poszedł pić

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Luz12.10.2019 10:54

Ludzie wy sie nie znacie na zartach, nie macie poczucia humoru, tylko zlosliwe , kasliwe komentarze. Kaz ,fajny komentarz 10.10- 18.05 , ale "inteligentni inaczej" nie zalapali

Radio Teheran11.10.2019 9:02

Szlachetnie kradl, dla kobiety.

KAZ11.10.2019 8:21

@gość 10.10.2019 g 21.05
Jesteś bardzo głupim człowiekiem. Cały czas. Typowy polski katolik. Za pieniądze ksiądz odpuści ci grzechy i pójdziesz do nieba.

Gość11.10.2019 5:56

"Pomiędzy dwóch starych posłów pchajacych się do koryta."

Jeden z nich twierdzący, że daje z siebie wszystko, ale niewiele z tego widać, to może niech zmieni profesję.

Natomiast drugi rozwiesza w tej całej upadającej osadzie górniczej banery, co to on załatwił, załatwia i załatwi.

Gość10.10.2019 21:05

@KAZ

"Czy coś jeszcze może szokować?"

Owszem. Ty sam swoimi dolnolotnymi komentarzami.

Gość10.10.2019 20:52

Czy zauważyliście że z dnia na dzień infirmacje o samobójstwach, napadach, włamaniach, pobiciach. Pomiędzy dwóch starych posłów pchajacych się do koryta. Miasto patologii upadajaca ruina.

KAZ10.10.2019 18:05

Mumia egipska w upadającej osadzie górniczej? Czy coś jeszcze może szokować?