Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 października 2019

Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy

Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy
fot. pixabay

Przed schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Jastrzębiu jest trudny zimowy czas. W tym okresie pojawią się inicjatywy zbiórek pokarmów dla czworonogów. Jedną z takich akcji jest pomysł smoczycy Malwiny Nowak.

Smoczyca Malwina po raz drugi organizuje zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju.

- Po konsultacji z pracownikiem placówki dowiedziałam się, że w schronisku na dzień dzisiejszy przebywa około 20 kotów, które potrzebują karmy. Więc proszą oni przede wszystkim o karmę dla kotów i psów (sucha mokra) oraz naturalne gryzaki - mówi Malwina.

Każdy zainteresowany przyłączeniem się do akcji może kontaktować się z Malwiną poprzez profil na portalu facebook.

 


 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci przechwycili 200 działek narkotyków Policjanci przechwycili 200 działek narkotyków

Wciągali amfę tuż pod okiem kamery na Wielkopolskiej Wciągali amfę tuż pod okiem kamery na Wielkopolskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość28.10.2019 13:57

20 kotów to jest czasami ale większość z nich umiera. Zostaje kilka dorosłych kotów, które mają większe szanse na przeżycie. Reszta z powodu chorób wirusowych umiera.

gość14.10.2019 20:05

Schronisko dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi Jastrzębski Zakład Komunalny - jednostka miasta. JZK planmuje środki w budżecie więc po co inni się wychylają?

Marta14.10.2019 0:43

Karwa kawka. Przestańcie używać tego określenia ,, smoczyca ". Babka raz pajacowała w stroju smoka a teraz tylko smoczyca i smoczyca. Oczywiście gest szlachetny i popieram ale z tym określeniem to już przesadzacie.

No13.10.2019 0:42

DoMaksiu Kocham znaczy kocham nic innego zapewne.Pomagam i kastruje

ateista12.10.2019 12:18

Ludziom (czytaj: alkoholickim żulom,nierobom z własnego wyboru, bo tak wygodniej) pomożesz ,dasz jeść, zapewnisz ogrzewalnie i rzucisz im złotówkę czy dwie na jabola to jeszcze ci nasrają w bloku prawie pod drzwiami albo na skwerku przy PKO i zostawią taki syf że te 10ton plastiku w ramach ''happeningu'' pod Gwarkiem to pestka przy tych śmierdzących nierobach dlatego pomagam tylko i wyłącznie zwierzętom. Tylko one zasługują na jakąkolwiek pomoc w przetrwaniu zimy.

Ola11.10.2019 22:59

Super!!!Kocham zwierzęta (mam 2 koty),dokarmiam kotki przy blokach,wplacam co chwile jakas kaske na zrzutkach,co roku z rozliczenia podatkowego kaske przeznaczam na zwierzęta:):):)Cieszę sie że jest tyle dobrych ludzi i pocieszam się że jest więcej dobrych niż złych.Tak trzymać!:):):)Zwierzęta kochają za nic.Zawsze warto pomagać!!!!!

Gabi Gdansk11.10.2019 22:40

Też dokarmiam i pomagam kotom maja tez domki Wolę pomagać zwierzakom jak ludziom Zwierzaki kochają za nic a człowiek najgorszy gatunek na tej ziemi, wszystko mu przeszkadza, koty, psy ptaki Gdyby mógł to by zabetonowal Bałtyk....

Maksiu11.10.2019 17:21

Kocham? jako wyższa forma od lubię? Ja też lubię ale staram się ograniczać.

Hmm11.10.2019 15:17

Ale chętnie pomogę bo kocham zwierzęta

Koteczek11.10.2019 10:21

Wszędzie wciśnięcie tą politykę. Ja się przyłączę z miłą chęcią.

Pokaż wszystkie opinie (14)