Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
11 października 2019

Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy

Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy
fot. pixabay

Przed schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Jastrzębiu jest trudny zimowy czas. W tym okresie pojawią się inicjatywy zbiórek pokarmów dla czworonogów. Jedną z takich akcji jest pomysł smoczycy Malwiny Nowak.

Smoczyca Malwina po raz drugi organizuje zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju.

- Po konsultacji z pracownikiem placówki dowiedziałam się, że w schronisku na dzień dzisiejszy przebywa około 20 kotów, które potrzebują karmy. Więc proszą oni przede wszystkim o karmę dla kotów i psów (sucha mokra) oraz naturalne gryzaki - mówi Malwina.

Każdy zainteresowany przyłączeniem się do akcji może kontaktować się z Malwiną poprzez profil na portalu facebook.

 


 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Najczęściej biją po alkoholu i narkotykach Najczęściej biją po alkoholu i narkotykach

Przybywa kotów w schronisku Przybywa kotów w schronisku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość28.10.2019 13:57

20 kotów to jest czasami ale większość z nich umiera. Zostaje kilka dorosłych kotów, które mają większe szanse na przeżycie. Reszta z powodu chorób wirusowych umiera.

gość14.10.2019 20:05

Schronisko dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi Jastrzębski Zakład Komunalny - jednostka miasta. JZK planmuje środki w budżecie więc po co inni się wychylają?

Marta14.10.2019 0:43

Karwa kawka. Przestańcie używać tego określenia ,, smoczyca ". Babka raz pajacowała w stroju smoka a teraz tylko smoczyca i smoczyca. Oczywiście gest szlachetny i popieram ale z tym określeniem to już przesadzacie.

No13.10.2019 0:42

DoMaksiu Kocham znaczy kocham nic innego zapewne.Pomagam i kastruje

ateista12.10.2019 12:18

Ludziom (czytaj: alkoholickim żulom,nierobom z własnego wyboru, bo tak wygodniej) pomożesz ,dasz jeść, zapewnisz ogrzewalnie i rzucisz im złotówkę czy dwie na jabola to jeszcze ci nasrają w bloku prawie pod drzwiami albo na skwerku przy PKO i zostawią taki syf że te 10ton plastiku w ramach ''happeningu'' pod Gwarkiem to pestka przy tych śmierdzących nierobach dlatego pomagam tylko i wyłącznie zwierzętom. Tylko one zasługują na jakąkolwiek pomoc w przetrwaniu zimy.

Ola11.10.2019 22:59

Super!!!Kocham zwierzęta (mam 2 koty),dokarmiam kotki przy blokach,wplacam co chwile jakas kaske na zrzutkach,co roku z rozliczenia podatkowego kaske przeznaczam na zwierzęta:):):)Cieszę sie że jest tyle dobrych ludzi i pocieszam się że jest więcej dobrych niż złych.Tak trzymać!:):):)Zwierzęta kochają za nic.Zawsze warto pomagać!!!!!

Gabi Gdansk11.10.2019 22:40

Też dokarmiam i pomagam kotom maja tez domki Wolę pomagać zwierzakom jak ludziom Zwierzaki kochają za nic a człowiek najgorszy gatunek na tej ziemi, wszystko mu przeszkadza, koty, psy ptaki Gdyby mógł to by zabetonowal Bałtyk....

Pokaż wszystkie opinie (14)