Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
14 października 2019

Wpadli z narkotykami w samochodzie

Wpadli z narkotykami w samochodzie
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci zatrzymali podczas rutynowego patrolu kolejne osoby, które posiadały środki zabronione.  Zatrzymani odpowiedzą przed sądem za posiadanie substancji narkotycznych.

W czwartek około godziny 21.25 na ulicy Śląskiej policjanci prewencji zauważyli pojazd BMW, a w nim dwie osoby nerwowo zachowujące się na widok radiowozu. Czujność policjantów nie zawiodła, w trakcie kontroli osobistej okazało się, że 22-latek zamieszkały w powiecie wodzisławskim, posiadał przy sobie środki zabronione w postaci marihuany. Około godziny 23.50, w rejonie zalesionym, wywiadowcy na ulicy Zamłynie, zauważyli pojazd audi, w środku znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli dziwnie się zachowywać. W trakcie kontroli osobistej 18 i 21-latka, starszy z mężczyzn, także mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, dobrowolnie wydał środki narkotyczne.

Zatrzymani odpowiedzą teraz przed sądem za posiadanie narkotyków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Baloniki (i nie tylko) od policjantów Baloniki (i nie tylko) od policjantów

Oszukują jastrzębian przez messengera! Oszukują jastrzębian przez messengera!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do do qwerty15.10.2019 3:29

Oooooczywiście...

Bo to wcale nie jest tak, że policja trzepie rutynowo ludzi w Jastrzębiu, a jak coś znajdą to na podkładkę jest oklepana formułka "na widok funkcjonariuszy zaczęli/zaczął zachowywać się nerwowo". A dlaczego potrzebują takiej podkładki?

Bo przeszukiwanie bez podstaw ludzi i samochodów jest NIEZGODNE Z PRAWEM.

Jesteś mężczyzną w wieku 15-45 lat?
Poruszasz się samotnie po mieście w godzinach wieczornych?
Siedzisz w zaparkowanym samochodzie?
Jesteś podejrzany.
W 9 przypadkach na 10 nic nie znajdą i koniec sprawy. Przecież niewinni ludzie nie będą skarg pisać i żalić się w sądach, że naruszono ich prawa obywatelskie. A jak coś się trafi, to kolejny sukces, statystyki rosną, normy wyrobione.

PS. Nie wiem czy wiesz ale my wszyscy pracujemy na swoje leczenie, przynajmniej ci z nas którzy pracują i płacą składki i podatki.
Idąc twoją logiką, to ludzie którzy nie potrafią przebiec 10 km w czasie poniżej godziny, powinni płacić dodatkowo za swoje leczenie, bo są zapuszczeni i nie dbają o siebie.
Oczywiście, ludzie którzy uprawiają bieganie/"jogging" również powinni płacić dodatkowo, bo narażają się na urazy stawów, kości, mięśni, nadwyrężenie układu sercowo-naczyniowego itd.

do qwerty14.10.2019 20:52

Bo tak jest w rzeczywistości. Przestępcy zachowują się dziwnie. Policjanci są uczeni dostrzegania tego. Tak samo uczeni są celnicy i inne służby. Ci co używają narkotyków (środków zabronionych), nie zauważają jak powoli obsuwają się z normalności. To nie jest proces krótki. A kto chce utrzymywać takich ćpunów, lecząc ich. Jest tyle wspaniałych osób, którym warto pomagać. Każdy jest odpowiedzialny za siebie. Jeśli robi coś źle dla siebie, to jego sprawa. Powinno się mu kazać pracować na swoje leczenie. Jak mu się to nie uda, to trudno. Sam sobie wykopałeś grób.

qwerty14.10.2019 17:08

co chwile gdy łapia ludzi to zawsze te osoby się nerwowo zachowuja heheh

Gość14.10.2019 13:52

Jak zatrzymano hamulcowego policjanta miłośnika ogrodnictwa, to walka z ćpunami może będzie skuteczniejsza.

Oko proroka14.10.2019 12:08

Policja to ma wyczucie a ja zawsze myślałem że oni mają swoich konfidentów, donosicieli i kapusiów ????

Andrzej14.10.2019 7:25

Wieśniaki ćpają w Jastrzębiu

Radio Teheran14.10.2019 7:14

Miasto dziczeje.