Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
15 października 2019

Policja szuka podpalaczy. Świadkowie poszukiwani

Policja szuka podpalaczy. Świadkowie poszukiwani
fot. Policja.pl

Jak dotąd policjantom nie udało się wpaść na trop osoby lub osób, które w nocy z 19 na 20 września około godziny 3:00 podpaliły plastikową konstrukcję przy rondzie Centralnym.

Jak informują mundurowi mimo podjętych czynności nie udało się dotąd ustalić, kto podpalił plastikową konstrukcję, która znajdowała się nieopodal ronda Centralnego. Monitoring, który został ściągnięty do analizy nie obejmował całego miejsca, na którym doszło do podpalenia.

- Jeśli wśród mieszkańców są osoby, które były świadkami tego zdarzenia to proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju - mówi asp. Halina Semik z KMP Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Baloniki (i nie tylko) od policjantów Baloniki (i nie tylko) od policjantów

Oszukują jastrzębian przez messengera! Oszukują jastrzębian przez messengera!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Leon..18.10.2019 5:50

Policja w sjz potrafi dawać tylko głupie rady, gdy mnie nachodzili windykatorzy w sprawie długu kobiety której nie znałem i mi groziło pobiciem , to jak zadzwoniłem i powiedziałem w czym rzecz to dowiedziałem się że mam sobie kupić i wytresować groźnego psa, widać te czułe są od spania konfetii
....

Zombi co flaszkę wybombi17.10.2019 13:23

I co złapali ich, czy nie złapali?

Ostatnio kiedy była poszukiwana jastrzębianka zaginiona w Londynie to 20 minut po opublikowaniu tej informacji, pojawiła się kolejna, że została odnaleziona. I to wszystko dzięki naszym dzielnym jastrzębskim policjantom. Skoro wtedy ja odnleźli z prędkościa światła w 20 minut nie opuszczając kraju. Ba, nawet komendy.

Gość16.10.2019 21:05

Pomóżmy policji złapać tych wstrętnych "kiboli", które pewnie podpalili ten plastik

Xxx16.10.2019 12:21

Jak zaproponują nagrodę 10 tys zł to sam będę szukał tego podpalacza lecz za darmo chodzić po sądach to kto by chciał chodzić ?;

Zzzzzz 16.10.2019 7:30

TO CO SIEDZIEJE W NASZYM MIEŚCIE WOŁA O POJĘTE DO NIEBA, MOWIAC WPROST TRZEBA BY BYŁO WSZYSTKO OD NOWA CZYLI BANDYCTWO ROZBOJE SMIECENIE PIRACTWO DROGOWE i wieeeeele innych spraw zabrać się do tego wszystkiego od poczatku podpalenie no cóż WYKSZTAŁCONA MŁODZIEŻ I NIE TYLKO BRAK ZAJĘCIA I BRAK KAR ZA WSZYTKIEGO RODZAJU WYSTĘPKÓW CHAMSTWO I BEZPRAWIE.....

do Gość Dziś o 6:4116.10.2019 7:01

jesli juz to DC Comics tępolu

Gość16.10.2019 6:41

Marvell ma swoja Wonder Woman, a ta upadajaca osada gornicza ma swoja Plastic Woman Boombastic. Amen.

ech16.10.2019 6:22

P{an B. usypał szkodłiwą dla zdrowia hałdę przy Podhalańskiej, pani Anna H. przy al. Piłsudskiego zrobiła wysypisko śmieci....

Radio Teheran16.10.2019 6:02

Miasto dziczeje.

anonimowy xx16.10.2019 1:03

Sorry , zapalniczka sama odpaliła , a jak spierdzielałem w stronę gwarka to aż do dzisiaj mam skurcze ,

Pokaż wszystkie opinie (22)