Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Depilacja
16 października 2019

W ich rękach jest nasze życie. Najlepsi z najlepszych

W ich rękach jest nasze życie. Najlepsi z najlepszych

Lekarze - od ich kompetencji i zaangażowania zależy ludzkie życie i powrót do zdrowia. Każdy chce trafić w ręce dobrych medyków. Jastrzębski szpital promuje tych najlepszych i z dumą wskazuje na ich dokonania.

WSS nr 2 przyznał specjalne stypendia dla najlepszych lekarzy w gronie rezydentów. Wśród nich są medycy z dużą wiedzą i zaangażowaniem w pracę. Najlepsi otrzymują stypendium - ok. 1 tys. zł dodatkowo do pensji.

- We wrześniu dyrekcja naszego szpitala rozpoczęła realizację programu nagród stypendialnych dla lekarzy będących w trakcie szkolenia specjalizacyjnego niezależnie od trybu w jakim się ono odbywa. Chodzi o wyróżnienie  młodych lekarzy, którzy dali się poznać jako wyjątkowo zdolni, kompetentni i wysoce empatyczni wobec pacjentów, jak również zachęcenie lekarzy, aby stojąc na progu swojej kariery zawodowej zechcieli związać swoją przyszłość z naszym szpitalem - mówi Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy szpitala.

Spośród Kandydatów zgłoszonych przez Lekarzy Zarządzających wybrano dwóch laureatów, którzy wraz z pięcioma innymi nominowanymi zaprezentowali siebie jako lekarza, naukowca, współpracownika, człowieka. Wyboru dokonano w drodze jawnego głosowania.  W ten sposób Laureatami programu nagród stypendialnych zostali:

Joanna Nosalik

Lekarz Rezydent w Oddziale Nefrologiczno- Wewnętrznym od 2016 r. Zaangażowana, skrupulatna, sumienna wobec wszystkich powierzanych Jej zadań. Stale rozwijająca swoje umiejętności poprzez liczne staże i kursy. Niezwykle empatyczna w relacjach z Pacjentem i Jego Rodziną a przy tym skromna i o wysokiej kulturze osobistej. Koleżeńska, wyrozumiała i licząca się z potrzebami innych. Bezinteresownie niosąca pomoc w ramach pracy wolontaryjnej w hospicjum.

 Bartosz Kapustka

Lekarz Rezydent w Oddziale Neurochirurgii od 2014 r. w pełni oddany pacjentom, lojalny pracownik, koleżeński i zjednujący sobie szybko sympatię ludzi. Wybitnie zdolny, ogromnie zaangażowany w pracę chirurg. Autor i współautor wielu prac naukowych, cytowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, który swoją wiedzę w pełni wykorzystuje w praktycznym działaniu.

- Dokonanie wyboru nie było łatwym zadaniem, ponieważ wszyscy nominowani lekarze charakteryzują się wysoką klasą i zaangażowaniem. Wszyscy również zaprezentowali siebie i swoje osiągnięcia w sposób przekonujący, imponując wiedzą, szerokimi zainteresowaniami oraz dorobkiem, który osiągnęli w krótkim czasie. Jesteśmy dumni mając w swoich szeregach takich wybitnych, obiecujących lekarzy - podkreśla rzecznik szpitala Marcelina Kowalska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Komfortowe warunki w jastrzębskim szpitalu Komfortowe warunki w jastrzębskim szpitalu

Uwaga mieszkańcy! Utrudnienia w szpitalu Uwaga mieszkańcy! Utrudnienia w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
BARBARA18.10.2019 11:52

O jaką interne chodzi ,chyba nie z 3pietra bo tam wszystkie Ewcie są kochane

stała pacjentka N-CH18.10.2019 6:53

i tu sie zgadzam ......Najlepsi nie tylko dr,Kapustka wszyscy są tam mili uprzejmi jak również pielęgniarki ....dr,Chodakowski Dr, Kiwic .....można by było pisać i pisać Ordynator..itp pozdrawiam

Gość18.10.2019 5:25

Brawo! Miło sie czyta takie informacje!

Gość18.10.2019 3:52

Pięknie

Gość17.10.2019 21:58

Gratulacje

Ada17.10.2019 21:43

Fajnie by bylo jakby jeszcze cos zrobili z babami w przychodni dla dorosłych na harcerskiej... Na samą myśl, jak trzeba zadzwonić umowic się do lekarza mozna delirki dostać. Ani "dzień dobry" ani "pocaluj w d..." siedzą nadąsane, ledwo żywe... Tylko ploty i obgadywanie im w glowie... One to nawet jakby i 2tys do wyplaty dostaly to by nawet o ciut milsze nie byly. Dobrze, ze sa stare to nie dlugo mlode zajmą ich miejsce

Podatnik 17.10.2019 19:39

Brawo.

Ale co do pielęgniarek to i stada czarnych owiec się trafiają. Np. Pani Ewa z interny. Bez kija nie podchodź i nic nie wymagaj od starego babsztyla.

Pokaż wszystkie opinie (20)