Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
21 października 2019

Rzucił się z siekierą na policjantów

Rzucił się z siekierą na policjantów
fot. KMP Jastrzębie

W środku nocy policjanci, jadąc ulicą Łowicką, zauważyli mężczyznę, który szedł w kierunku ulicy Łowickiej, a w ręce trzymał siekierę.

W nocy z piątku na sobotę, około godziny 1.20, na ulicy Łowickiej wywiadowcy zauważyli mężczyznę, idącego w kierunku ulicy Arki Bożka, trzymającego w ręce siekierkę z drewnianym trzonkiem. Na widok mundurowych jastrzębianin zaczął uciekać, przewracając się kilkukrotnie.

- Na ulicy Wrzosowej w trakcie pościgu, stróże prawa kilkukrotnie wykrzykiwali "STÓJ POLICJA", mężczyzna nie reagował, jednakże widząc, że dalsza ucieczka nie ma sensu, zatrzymał się i rzucił siekierą w policjanta. Na szczęście nie trafił, mundurowi natychmiast obezwładnili zatrzymanego. W trakcie kontroli osobistej ujawniono w kieszeni spodni środki zabronione. Na szczęście szybka reakcja policjantów, być może uratowała komuś życie - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Czynna napaść na funkcjonariusza publicznego podlega karze pozbawienia wolności do 10 lat. Teraz o losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził  z pękniętą szybą i bez tablicy rejestracyjnej Pędził z pękniętą szybą i bez tablicy rejestracyjnej

Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Kocopoly 22.10.2019 9:03

Takie głupoty piszecie...

Prawdomowny22.10.2019 0:50

Posiadanie i chodzenie z siekiera nie jest zabronione ale próba rzucenia nią w kogoś a zwłaszcza policjanta, powinna skutkować otrzymaniem dawki ołowiu.

m21.10.2019 23:49

przecież chodzenie z siekierą i sama siekiera nie jest zabronione

Plotk821.10.2019 19:31

Jak on szedl drzewo do lasu ściąć bo się z kolegą założył i nie rzucał w policjantów

Brajan21.10.2019 19:17

Bzdury piszecie a siekiera to nie jest przedmiot zakazany wielu ludzi ma to narzędzie w własnym gospodarstwie gdzie rzecznik praw obywatela chodzenie z siekierą nie jest prawnie zakazane niech ktoś pokaże jakiś przepis że nie można się z siekierą poruszać facet wracał z działki gdzie rąbał drzewo na opał wielka heca z niczego.

Radio Teheran21.10.2019 18:59

"katolik, normalny gość"

Może wrócił do katolickich tradycji.

Gość21.10.2019 18:08

Niedługo w mieście będą chodzić od 18 wszyscy z siekierą, bo nie wiadomo kogo można spotkać. Więcej monitoringu w mieście i na osiedlach.

Pokaż wszystkie opinie (28)