Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Czarny Rycerz
31 października 2019

Wywiadowcy namierzyli mężczyznę z dopalaczami

Wywiadowcy namierzyli mężczyznę z dopalaczami
fot. KMP Jastrzębie

W ręce policjantów wpadł 25-latek podejrzany o posiadanie dopalaczy. U jastrzębianina wywiadowcy znaleźli narkotyki. Grożą mu 3 lata więzienia. 

Podczas środowej służby, po 21.00 stróże prawa zauważyli zaparkowany samochód. Nerwowa reakcja znajdujących się wewnątrz pojazdu osób wzbudziła podejrzenia mundurowych.

- Podczas kontroli osobistej, u 25-latka policjanci znaleźli 2 woreczki foliowe zamykane na strunę z zawartością substancji koloru białego. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymanego jastrzębianina doprowadzili do policyjnego aresztu. Dopalacz, który posiadał przy sobie zatrzymany to Katynon o wadze 1,52 grama. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut o posiadaniu substancji zabronionej. Za popełnione przestępstwo grożą mu 3 lata więzienia - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi apelują, aby skutecznie walczyć z dopalaczami należy zdać sobie sprawę, że są one śmiertelną trucizną.

- Zażywając ją, ryzykujemy swoim życiem, a chroniąc, kierujących się zyskiem bezwzględnych dilerów także życiem innych. Kierujmy się rozsądkiem i wzajemną troską. Każdego, kto ma informacje dotyczące tych środków i osób handlujących nimi, prosimy o kontakt z policją pod nr 112. Jeżeli mamy wiedzę o osobach rozprowadzających narkotyki lub dopalacze poinformujmy o tym policję - nie miejmy żadnych skrupułów. Dzięki takiej postawie możemy komuś uratować życie! Pamiętajmy także, że dopalacze to wspólny problem, ale ich zażycie to indywidualna decyzja, która może zakończyć się śmiercią - mówi asp. Halina Semik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci przechwycili 200 działek narkotyków Policjanci przechwycili 200 działek narkotyków

Wciągali amfę tuż pod okiem kamery na Wielkopolskiej Wciągali amfę tuż pod okiem kamery na Wielkopolskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Smolka do Gość01.11.2019 16:02

Widocznie na POmorskiej są to ziomki wywiadowców i tam można sprzedawać bo mają parasol ochronny.

Gość31.10.2019 21:58

Zapominajcie że każdy ma wolną wolę. Zawsze i na wszystko znajdzie się dawca i biorą.

Do Oi31.10.2019 16:33

Bardzo słuszna porada. Ludzi korzystających z narkotyków i dopalaczy należy eliminować. Setki tysięcy porządnych ludzi umiera, bo niema pieniędzy na ich skuteczne leczenie. Część tych pieniędzy jest przeznaczanych na leczenie narkomanów. Wolimy ratować ludzi, którzy coś dają swoim bliskim i znajomym, niż palantów, którzy z głupoty sprawdzają jak to jest po dopalaczach. Jeśli już chcą, to niech kupują granaty, wyciągają z nich zawleczki przykładając swoją głowę do granatu. Odlot całkowity.

Gość31.10.2019 16:04

Wywiadowcy brzmi dumnie. Wywiad wytropil 1.5 grama a ile wywiadowca dostanie premii.? Na pomorskiej nie przejdziesz żeby na dilera nie wejść a wywiadów ów nie ma.

Oi31.10.2019 13:05

Powinni kazać mu zażyć wszystko co ma na miejscu i po sprawie.
To samo zrobić z każdym złapanym z towarem. Będzie pewność, że nie będzie tym handlował, a jak będzie miał kogoś otruć, to tylko siebie.

Mateusz31.10.2019 8:53

1,5 grama xD Naprawdę? Mam nadzieje, że prokurator to umorzy bo to chore już jest. Ja sam pale susz CBD który kupuje legalnie w sklepie i tylko czekam aż mnie z tym złapią w aucie. Bedzie afera na całą Polske znowu.

Gość31.10.2019 8:51

Protokol przeszukania byl?

Pokaż wszystkie opinie (11)