Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
4 listopada 2019

Policjanci obstawili miasto w czasie weekendu

Policjanci obstawili miasto w czasie weekendu
fot. KMP Jastrzębie

Prawie 200 policjantów pilnowało w czasie długiego weekendu porządku na drogach w Jastrzębiu-Zdroju. Było bezpiecznie i nie doszło do żadnego poważnego wypadku.

Akcja "znicz 2019", której celem jest bezpieczeństwo użytkowników dróg, rozpoczęła się w czwartek 31 października, a zakończyła w poniedziałek, o godzinie 6.00. Jastrzębscy policjanci wspierani przez strażników miejskich dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby swoich najbliższych.

- Mundurowi zwracali uwagę na przestrzeganie ograniczeń prędkości, kontrolowali stan techniczny pojazdów oraz stan trzeźwości kierujących. Pomagali w bezpiecznym dotarciu do celu podróży. Kierowali ruchem w okolicach największych cmentarzy. Stróże prawa czuwali nad płynnością ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych, ale również patrolowali okolice cmentarzy, dbając o mienie i bezpieczeństwo odwiedzających je osób - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie za pół ceny? Jastrzębie za pół ceny?

Pamięć i modlitwa zamiast zniczy Pamięć i modlitwa zamiast zniczy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
ola05.11.2019 20:17

Ktoś nie umie liczyć...?......Cały Garnizon z Jastrzębia jest dużo mniejszy .

ale 05.11.2019 13:43

Dobrze napisane... obserwowali, i tyle.... No chyba że z radarem stali na wylotówkach bo to potrafią.

xyz05.11.2019 13:37

dobra zmiana policja zamknęła część podhalańskiej, a przy ul wielkopolskiej przejście dla pieszych to już nikt nie pilnował.
Ciekawe ilu pieszym wlepiono mandat za wtargnięcie na jezdnie lub przechodzenie w miejscu nie dozwolonym, A było tego sporo.

Gość05.11.2019 6:33

Wysokosc kar oraz skutecznosc ich egzekwowania tylko zachecaja do takiego zachowania kierowcow na podwojnym gazie.

Powinno byc - mandat 10 000zl, cofniecie prawa jazdy bez mozliwosci ponownego ubiegania sie o nie, przepadek samochodu (a jesli nie byl sprawcy to rowniez przepadek, a sprawce do punktu Chwilowki i niech splaca wlasciciela). Gwarantuje, ze wtedy jeden z drugim kilka razy sie zastanowi, zanim wsiadzie nietrzezwy.

Buu04.11.2019 20:01

Ile było aż 200. Kuzwa znów statystyki do góry pójdą. Te informacje poproszę do księgi wieczystej miasta zapisać. I podatek zapłacić za udostępnienie informacji

Aro04.11.2019 17:43

Do górnik ale ty ty jesteś głupi. Za dużo metanu.

Górnik 04.11.2019 15:21

Po co płacić większe podatki na policjantów którzy pilnują bezpieczeństwa, jak każdy może sobie kupić jakąś broń i sam sobie to bezpieczeństwo zagwarantować. Jak każdy by miał jakąś broń to by było bezpieczniej. I nie pojabijali by się ludzie, tak samo jak każdy facet ma broń w postaci swojego przyrodzenia to nie znaczy że będzie gwalcil każda napotkana kobietę.

Pokaż wszystkie opinie (9)