Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 listopada 2019

Zatrzymano wandali na OWN. Demolowali toaletę

Zatrzymano wandali na OWN. Demolowali toaletę
fot. Policja.pl

Grupka młodych mieszkańców Jastrzębia została zatrzymana przez policjantów za akty wandalizmu, które miały miejsce w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Za swój cel obrali sobie zniszczenie toalety.  

W piątek około godziny 21.40 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od pracownika ochrony, że grupka młodych mężczyzn demoluje toaletę w OWN.

- Natychmiast podjęto pościg, mężczyźni nie reagowali na polecenia mundurowych. W pościgu pieszym znaleźli w zaroślach 3 osoby. Jastrzębianie oświadczyli, iż uciekali, ponieważ wcześniej pili alkohol. Wraz z mężczyznami stróże prawa udali się na teren OWN-u, gdzie sprawdzili nagranie monitoringu, na którym widać, jak 14, 18, 21-letni mężczyźni dokonali zniszczenia, poprzez wepchnięcie kamery w sufit niszcząc przez to płytę sufitową. Od 14-latka policjanci wyczuli alkohol, po przebadaniu okazało się, że nieletni ma promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykonaniu wszystkich czynności nieletniego odebrała mama - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 O dalszym losie młodych mężczyzn teraz zdecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowca (znowu) nie zauważył pieszego. 70-latek z połamanymi żebrami Kierowca (znowu) nie zauważył pieszego. 70-latek z połamanymi żebrami

Uwaga! Ślisko na drogach Uwaga! Ślisko na drogach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Miód ze sklepu06.11.2019 16:28

Do Kat
To lepiej bez gumy lepsze tarcie

Kat05.11.2019 22:00

Guma, guma i jeszcze raz guma - żeby przez tydzień nie umiał usiąść ????.

Seboc05.11.2019 18:51

Kolejny inwalida z PEFRONU w ochronie który nie potrafi sobie poradzić z dziećmi 14-sto letnimi.

Gość05.11.2019 15:59

Rośnie młoda duma narodowa. Matka aby trzeźwa przyszła po syna?

Zzzzzz 05.11.2019 15:48

KARA PIENIĘŻNĄ WYROK W ZAWIESZENIU NIE MNIEJ NIŻ 2LATKA I ODNOWIENIE ZDEMOLOWANEGO OBIEKTU NA WŁASNY KOSZT.

adam05.11.2019 13:46

Sąd powinien ukarać ich, poprzez wyznaczenie prac społecznych w miejscu zamieszkania, niech koledzy i koleżanki widza jaki to bohater....

lonia05.11.2019 12:13

O tej godzinie w tym mieście jest tak cicho że słyszałem tę dewastację na granicznej...

Pokaż wszystkie opinie (26)