Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
6 listopada 2019

Czy jastrzębianie ufają Policji?

Czy jastrzębianie ufają Policji?
fot. Policja.pl

Policja jest najwyżej ocenianą instytucją publiczną. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez CBOS. A jak mieszkańcy Jastrzębia oceniają tą służbę?

Ostatni raport badawczy Centrum Badania Opinii Społecznej wskazuje, że Policja jest najwyżej ocenianą służbą publiczną. Aż 75 procent ankietowanych dobrze ocenia działania Policji. Jest ona oceniana wyżej m. in. od poszczególnych stacji telewizyjnych, a ponad dwukrotnie lepiej od sądów.

CBOS, w badaniu cyklicznym realizowanym w marcu i wrześniu każdego roku, monitoruje opinie dorosłych Polaków na temat działalności prezydenta, parlamentu, mediów oraz wybranych instytucji publicznych, w tym Policji. Wyniki najnowszej edycji badania wskazują, że trzy czwarte ankietowanych dobrze ocenia jej działalność. Jest to równie wysoki wynik jak w dwóch poprzednich edycjach badania.

A jak jastrzębianie oceniają pracę tej służby? Czy również podzielają wysokie notowania? Takich badań dotyczących naszego miasta nie ma, czy więc można przyjąć, że mieszkańcy również wpisują się w ogólnopolską tendencję?

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Włamywacz uciekał taksówką Włamywacz uciekał taksówką

Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
kar09.11.2019 21:08

Nie . Ciekawe skąd te statystyki

Avangarda08.11.2019 6:13

Nie Ufam, nasza policja jest poprostu smieszna

Hatti08.11.2019 3:56

Szkoda, że policja nie ufa mieszkańcom.

Każdy kto siedzi w swoim samochodzie na parkingu, albo przechadza się samotnie licami naszego miasta po zmroku jest z automatu podejrzany i w związku z tym najlepiej go wylegitymować i przeszukać. A nuż ma narkotyki? Przetrzepie się 50 osób i coś się wyhaczy.

avanti07.11.2019 17:38

50 złotych za to szedłem z otwartą butelką piwa bocznymi ulicami miasta.powód -zamiar picia.ciekawe czy jak bym niósł prezerwtywe czy by mnie zwineli za zamiar gwałtu

Gość07.11.2019 17:17

Jakbym zarabiał tyle co oni, to tez bym p..... tą robotę. Gdzie ktoś z takim CV znajdzie lepiej płatną pracę? Na parkingu strzeżonym?

Janusz Nosacz 07.11.2019 16:13

nie ufam

Hwdp07.11.2019 9:14

Acab

Anon07.11.2019 8:46

Niestety 90% jastrzębskiej Policji to banda cwaniaków myślących że są bogami tego miasta, więc nie polecam. A w dalszym ciągu to tylko ***** chowające się za odznaka

Awf07.11.2019 1:33

Pompki

patriota07.11.2019 0:42

Pewnie cywil dopisujac się do komentarza.

Pokaż wszystkie opinie (25)