Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 listopada 2019

Szpital walczy o 1,2 mln zł. Możecie pomóc!

Szpital walczy o 1,2 mln zł. Możecie pomóc!
fot. WSS2

Jastrzębski szpital ubiega się o zdobycie 1,2 mln zł na przebudowę kanalizacji. Dyrekcja zwraca się o pomoc do mieszkańców, którzy mogą wesprzeć tę inwestycję. Wystarczy wziąć udział w elektronicznym głosowaniu.

Ruszyła pierwsza odsłona Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Na liście zakwalifikowanych projektów jest także nasz dotyczący przebudowy zewnętrznej kanalizacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu Zdroju.

Kanalizacja w jastrzębskim szpitalu liczy 45 lat. Nie trzeba dodawać, że ulega częstym awariom. Prowadzone naprawy generują koszty. Dyrekcja postanowiła więc zgłosić modernizację kanalizacji do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Każdy mieszkaniec może wspomóc ten projekt oddając na niego głos za pośrednictwem Internetu.

- Jesteśmy przekonani, że mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju i okolic, tak jak personelowi szpitala zależy, aby funkcjonował on najlepiej możliwie. Bez Państwa wsparcia pozyskanie tych środków będzie nieosiągalne a przebudowa niemożliwa! - mówi Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy WSS2.

W jaki sposób należy oddać głos?


 1.Należy kliknąć w link : (lub wpisać w wyszukiwarce Marszałkowski Budżet Obywatelski --> ikonka "głosowanie")

https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/1

2.Następnie rozwinąć zakładkę "Zadania o zasięgu wojewódzkim" (pomarańczowe tło).


3.Znajdź zadanie - "Przebudowa zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju (MBO-1448/W/19)"

4.Po prawej stronie znajduje się niebieski przycisk 1 pkt. Należy w niego kliknąć, wówczas staje się zielony.

5. Po przydzieleniu punktu konieczna jest weryfikacja tożsamości --> dokonujemy tego przez uzupełnienie formularza na dole strony.

6. Na podany numer telefonu otrzymasz kod SMS, który później wpiszesz, celem weryfikacji.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Epidemia koronawirusa w Jastrzębiu wyhamowuje? Epidemia koronawirusa w Jastrzębiu wyhamowuje?

Uwaga! Zmiany w jastrzębskim szpitalu Uwaga! Zmiany w jastrzębskim szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Dagmara19.11.2019 20:15

Cegiełka? Jak im dam cegiełkę to lekarzowi, który nie przyjął mnie na pilną operację cegłówki z d... wpadną...łaska pańska, bowiem lekarz to figura. Do poradni przy szpitalu nie zarejestrują , bo leczą chorych po leczeniu w szpitalu. Ale jak tam się dostali to nie chcę myśleć. Po co taki szpital w mieście? Lekarze uciekają, otwierają praktyki i płacę za to co NFZ miał gwarantować. Generalnie nie żałuję, mam małą bliznę choć przyjęto mnie w Katowicach. Polecam wojewodzie kontrolę w szpitalu zamiast zbiórki społecznej.

Seboc17.11.2019 22:03

Szpital dostaje 900 zł za każdego pacjenta / dobę to jest skandal aby zebrać - niech pokażą że zasługują na dodatkowe pieniądze.

Adam16.11.2019 10:58

W życiu nie wesprę. Od 30-tu lat płacę składki. Przychodząc do lekarza na NFZ nic mi nie dolega. Prywatnie okazuje się że faktycznie choroba stwierdzona. Lekarz każe przychodzić prywatnie bo usg ma na miejscu i w ogule lepsze podejście do pacjenta. Hańba.

Łukasz14.11.2019 8:12

Można głosować również na nasz projekt podregionalny zgłoszony przez rodziców małych hokeistów JKH.
ZADANIE W PODREGIONIE 3 (KOLOR JASNOZIELONY - 3 punkty):
"Śląskie HockeyLove" - Warsztaty hokeja na lodzie dla dzieci
Warsztaty hokeja na lodzie dla dzieci mają polegać na treningu/zabawie tak aby zapoznać i zachęcić dzieci do uprawiania tej dyscypliny sportu. Promować hokej, jako dyscyplinę bezpieczną, która wzmacnia prawidłowy rozwój koordynacji ruchowej, kondycję fizyczną, uczy systematyczno ści a także dostarcza mnóstwa zabawy. Dzieci będą miały możliwość spróbowania czy aby hokej na lodzie nie zostanie ich ulubioną dyscypliną sportu. Zajęcia całkowicie darmowe.

Izaaaaaaa14.11.2019 4:46

Jakby jeszcze opieka była godna A na izbie przyjęć czeka się 2h nawet jak nikogo nie ma A lekarz smacznie śpi A te śmieszne pielegniareczki no cóż moze przypomna sobie sytuację starego emeryta który oddał bardzo dużo krwi A potraktował go gorzej jak psa mam nadzieję że to czytacie bo skarga już poszła aż żałuję że nie byłam tam z tatą bo bym wam coś powiedziała boginię Myspace że są kim lepszym złamanego grosza bym wam nie dała!

Krycha 13.11.2019 15:17

Pracuję tam 35 lat i zaraz odchodze na emeryturę ale nie dała bym złamanego grosza bo to pieniądze wyrzucone w błoto ile dostaną tyle rozwalą na pensje dla lekarzy

GW13.11.2019 13:45

Dzisiaj szpital chce zgarnąć 1.2mln na kanalizację, a w przyszłych okresach będą zamykać kolejne oddziały, bo nie ma kto leczyć aż finalnie go zamkną całkowicie.
No raczej nie wygląda to na opłacalną inwestycje.
Niech naczelny ściekowy z sejmiku pan Kałuża im załatwi kase.

Gość13.11.2019 13:34

Ta wiadomość odbiła piętno na moim życiu.

Urzekła mnie.

Płonę.

Do wszystkich nie myślących13.11.2019 12:55

Alternatywą dla rozumu jest mit.

Gość13.11.2019 12:25

@PODATNIK

Ale przecież DOKŁADNIE tak jest.

Ja na przykład pracuję w Czechach i tam płacę podatki. Odliczenia też od podatku tam mam. Za 2018 - 10 000zł.

Pokaż wszystkie opinie (22)