Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
15 listopada 2019

Rusza Szlachetna Paczka. Baza rodzin otwarta

Rusza Szlachetna Paczka. Baza rodzin otwarta
fot. Szlachetna Paczka

W weekend zostanie uruchomiona baza rodzin w ramach akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Nasz rejon obejmuje mieszkańców Jastrzębia i Pawłowic.

Szlachetna Paczka to znana od lat akcja charytatywna, która pomaga rodzinom i osobom indywidualnym znajdującym się w trudnej sytuacji.  W najbliższy weekend (16-17 listopada) zostanie uruchomiona baza osób, którym można pomóc. Obejmuje ona mieszkańców Jastrzębia i Pawłowic. W sobotę i niedzielę (7-8 grudnia wolontariusze będę rozwozić paczki).

Każdy mieszkaniec lub grupa osób, przyjaciół chcących ofiarować swoją pomoc, wybierają z baszy rodzinę i przygotowują paczkę. Należy zapewnić przy najmniej trzy wymienione przez potrzebujących potrzeby. To jest czas, w którym można angażować znajomych, przyjaciół do wspólnego czynienia dobra.

Edyta Malik, która od lat zaangażowana jest w Szlachetną Paczkę na ternie Jastrzębia, zachęca mieszkańców do włączenie się do tej akcji.

Lista rodzin 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Seniorze! Masz problem zadzwoń Seniorze! Masz problem zadzwoń

Ciepły posiłek dla medyków. Uruchomiono zrzutkę Ciepły posiłek dla medyków. Uruchomiono zrzutkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
kononowicz18.11.2019 22:05

@necia- różnie Cię można oceniać. Myśląc logiczne, czy warto było się rozmnażać w Twojej sytuacji w tym kraju? To jest najprostsze myślenie, bo całej prawdy o Tobie nigdy się nie dowiemy...

necia18.11.2019 18:04

Ludzie nie pakujcie wszystkich do jednego wora są rodziny ,które naprawdę się starają jak mogą, pracują i wychowują dzieci tylko czasami życie kładzie im kłody pod nogi Ja też bym pomogła jeżeli bym miała jak ,ale jestem samotną matko i mam na utrzymaniu troje dzieci jest ciężko bo dwoje dzieci mi choruje a ja jestem po dwóch operacjach kręgosłupa .I mam wielki szacunek dla takich fundacji jak właśnie ta która daje tak dużo dobra i pomaga biednym ludziom chociaż na chwilę zapomnieć o problemach .Nikt nie wie w jakiej sytuacji może sie znalezć za dzień lub za dwa dni .Bo dzisiaj mamy wszystko a jutro możemy nie mieć nic ,i dla tego nie osądzajmy innych bo sami nie wiemy kiedy takiej pomocy może potrzebować każde z nas Pozdrawiam

Gość18.11.2019 8:58

"Starczy na ogłoszenia patrzeć, wiele ze sprzętów agd jest za symboliczną kwote."

Zgadza się, ale wówczas nikt tego takim do domu nie wniesie za darmochę i nie podłączy. Główka pracuje.

Gość18.11.2019 7:48

Pomaganie pijakom i nierobom. Na dzieci dostają a emeryci maja dodatkowe emerytury. Pomoc z opsu też dostają.

Gość17.11.2019 18:58

Dodam jeszcze, że większość z tych wymienionych rodzin nie jest biedna a na co wydają pieniądze z zasiłków, socjalu czy 500 +? Lepiej sie mają finansowo niż ci co pracują.

Gość17.11.2019 18:52

Nie wierze w to, co niby zostaje im na życie.
Lepiej dostać za darmo niż kupić samemu lodówke, kuchenke itd. Starczy na ogłoszenia patrzeć, wiele ze sprzętów agd jest za symboliczną kwote.

kononowicz17.11.2019 13:23

Nigdy nie dam kasy na żaden projekt związany z kościołem katolickim, a jestem na tyle empatyczny, chociaż leniwy, żeby raz do roku zagadać do kogoś kto grzebie w śmietniku szukając skarbow...

Gość17.11.2019 13:01

Akcja skompromitowała się już w zeszłym roku różnymi aferami z księdzem. Zacznijcie od uczciwości, a potem wyciągajcie ręce po pieniądze.

Gość17.11.2019 12:29

Pomaganie to szczytna idea. Przecież nie pomagamy nierobom i pijakom, tylko przeważnie ludziom schorowanym i w starszym wieku, dzieciom. Ludzie. Opamietajcie się pisząc te komentarze. Sami sobie świadectwo wystawiacie.

Tępy ryl17.11.2019 11:53

Jo czekom na Barbórka i wszystko przepija, bo robia wszystkie łykendy i cały blok zajoł się moją babą

Pokaż wszystkie opinie (21)