Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
Czarny Rycerz
15 listopada 2019

Rusza Szlachetna Paczka. Baza rodzin otwarta

Rusza Szlachetna Paczka. Baza rodzin otwarta
fot. Szlachetna Paczka

W weekend zostanie uruchomiona baza rodzin w ramach akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Nasz rejon obejmuje mieszkańców Jastrzębia i Pawłowic.

Szlachetna Paczka to znana od lat akcja charytatywna, która pomaga rodzinom i osobom indywidualnym znajdującym się w trudnej sytuacji.  W najbliższy weekend (16-17 listopada) zostanie uruchomiona baza osób, którym można pomóc. Obejmuje ona mieszkańców Jastrzębia i Pawłowic. W sobotę i niedzielę (7-8 grudnia wolontariusze będę rozwozić paczki).

Każdy mieszkaniec lub grupa osób, przyjaciół chcących ofiarować swoją pomoc, wybierają z baszy rodzinę i przygotowują paczkę. Należy zapewnić przy najmniej trzy wymienione przez potrzebujących potrzeby. To jest czas, w którym można angażować znajomych, przyjaciół do wspólnego czynienia dobra.

Edyta Malik, która od lat zaangażowana jest w Szlachetną Paczkę na ternie Jastrzębia, zachęca mieszkańców do włączenie się do tej akcji.

Lista rodzin 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomoc w opiece nad seniorami. Ulga dla opiekunów Pomoc w opiece nad seniorami. Ulga dla opiekunów

Mama 37-letniego Marcina prosi o pomoc dla syna Mama 37-letniego Marcina prosi o pomoc dla syna

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
kononowicz18.11.2019 22:05

@necia- różnie Cię można oceniać. Myśląc logiczne, czy warto było się rozmnażać w Twojej sytuacji w tym kraju? To jest najprostsze myślenie, bo całej prawdy o Tobie nigdy się nie dowiemy...

necia18.11.2019 18:04

Ludzie nie pakujcie wszystkich do jednego wora są rodziny ,które naprawdę się starają jak mogą, pracują i wychowują dzieci tylko czasami życie kładzie im kłody pod nogi Ja też bym pomogła jeżeli bym miała jak ,ale jestem samotną matko i mam na utrzymaniu troje dzieci jest ciężko bo dwoje dzieci mi choruje a ja jestem po dwóch operacjach kręgosłupa .I mam wielki szacunek dla takich fundacji jak właśnie ta która daje tak dużo dobra i pomaga biednym ludziom chociaż na chwilę zapomnieć o problemach .Nikt nie wie w jakiej sytuacji może sie znalezć za dzień lub za dwa dni .Bo dzisiaj mamy wszystko a jutro możemy nie mieć nic ,i dla tego nie osądzajmy innych bo sami nie wiemy kiedy takiej pomocy może potrzebować każde z nas Pozdrawiam

Gość18.11.2019 8:58

"Starczy na ogłoszenia patrzeć, wiele ze sprzętów agd jest za symboliczną kwote."

Zgadza się, ale wówczas nikt tego takim do domu nie wniesie za darmochę i nie podłączy. Główka pracuje.

Gość18.11.2019 7:48

Pomaganie pijakom i nierobom. Na dzieci dostają a emeryci maja dodatkowe emerytury. Pomoc z opsu też dostają.

Gość17.11.2019 18:58

Dodam jeszcze, że większość z tych wymienionych rodzin nie jest biedna a na co wydają pieniądze z zasiłków, socjalu czy 500 +? Lepiej sie mają finansowo niż ci co pracują.

Gość17.11.2019 18:52

Nie wierze w to, co niby zostaje im na życie.
Lepiej dostać za darmo niż kupić samemu lodówke, kuchenke itd. Starczy na ogłoszenia patrzeć, wiele ze sprzętów agd jest za symboliczną kwote.

kononowicz17.11.2019 13:23

Nigdy nie dam kasy na żaden projekt związany z kościołem katolickim, a jestem na tyle empatyczny, chociaż leniwy, żeby raz do roku zagadać do kogoś kto grzebie w śmietniku szukając skarbow...

Pokaż wszystkie opinie (21)